دانلود کتاب رئیس خودت باش! 35 مهارت کسب درآمد بدون نیاز به سرمایه

  • از: بهداد بلوری
  • ناشر: انتشارات شب چراغ
  • ۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب رئیس خودت باش! 35 مهارت کسب درآمد بدون نیاز به سرمایه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب رئیس خودت باش! 35 مهارت کسب درآمد بدون نیاز به سرمایه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب رئیس خودت باش! 35 مهارت کسب درآمد بدون نیاز به سرمایه

کتاب رئیس خودت باش! 35 مهارت کسب درآمد بدون نیاز به سرمایه نوشته‌ی بهداد بلوری، با ارائه‌ی روش‌هایی جهت کسب درآمد بیشتر به شما کمک می‌کند تا بسیار هوشمندانه و با کمترین ریسک پول زیادی به دست آورید و از زندگیتان لذت کافی را ببرید.

درباره‌ی کتاب رئیس خودت باش! 35 مهارت کسب درآمد بدون نیاز به سرمایه:

بسیاری از افراد جامعه به دلیل نداشتن شناخت کافی و برخی از زمینه‌های فکری قدیمی و نادرست معتقدند که کسب درآمد از بعضی از روش‌ها یا اینترنت کار افراد تنبل است؛ مسلماً این دیدگاه اشتباه باعث می‌شود که افراد زیادی در بین راه خسته شوند و مسیر موفقیت خود را رها کنند. اما افراد باهوش و خوش ‌فکر همیشه به دنبال این هستند که هوشمندانه و از طریق بهترین روش‌ها با کمترین ریسک کسب درآمد کنند و از کار و زندگی خود لذت کافی ببرند.

کسب درآمد بدون داشتن سرمایه اولیه، نیاز به تخصص کافی دارد و باید فرد به طور مداوم با دنیای مدرن در ارتباط باشد. بنابراین بهداد بلوری در این کتاب، 35 روش کسب درآمد بدون نیاز به سرمایه را به شما معرفی می‌کند تا با استفاده از آن‌ها کسب درآمد بی‌نظیری را برای خود رقم بزنید و از لحظه به لحظه زندگیتان لذت ببرید.

اولین نکته‌ای که باید در مورد کسب و کارهای معرفی شده در این کتاب در نظر داشته باشید، این است که به هیچ‌وجه هیچ‌کدام از موارد عنوان شده محدودیت جنسیتی و سنی ندارد. همچنین شما می‌توانید چند مورد از کسب و کارهای معرفی شده در این کتاب را که علاقه‌مند به آن‌ها هستید انتخاب کنید و هم‌زمان با هم انجام دهید. این کار باعث سرعت بخشیدن به روند کسب و کارتان خواهد شد.

کتاب رئیس خودت باش! 35 مهارت کسب درآمد بدون نیاز به سرمایه مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای این 3 گروه مفید است:

گروه اول: افرادی که تجربه و تخصص خاصی ندارد، اما می‌خواهند به کسب درآمد عالی برسند.
گروه دوم: افرادی که تجربه یا تخصص‌های خاصی دارند، ولی می‌خواهند کسب درآمد خود را افزایش دهند.
گروه سوم: افرادی یا مجموعه‌هایی که کسب و کار دارند، ولی می‌خواهند کار خود را گسترش دهند و درآمد بیشتری داشته باشند.

در بخشی از کتاب رئیس خودت باش! 35 مهارت کسب درآمد بدون نیاز به سرمایه می‌خوانیم:

محتوا در اینترنت حرف اول را می‌زند. شما بهترین و زیباترین سایت دنیا را هم راه‌اندازی کنید، ولی هیچ محتوایی در آن وجود نداشته باشد، عملا وقت و پول خودتان را تلف کرده‌اید. نوشتن مطلب و تولید محتوا برای سایت‌ها همیشه تقاضا دارد و این تقاضا مرتب در حال افزایش است.

سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی با تولید محتوای عالی، ناب و کاربردی می‌توانند بیشتر دیده شوند و مخاطبین بیشتری را جذب کنند و همچنین در نتایج جتسجوی گوگل رتبه بگیرند. محتوا پادشاه است! این جمله منتسب به «بیل گیتس» می‌باشد، اما یک چیز کم دارد! «محتوا پادشاه نیست، بلکه محتوای بهینه پادشاه است!»

نویسندگی و تولید محتوا می‌تواند نوشتن یک مطلب ترجمه شده از منابع خارجی، جمع‌آوری اطلاعات و نظم ‌بخشیدن به آن‌ها یا نوشتن یک مطلب از روی مطلبی دیگر به صورت تکمیلی‌تر و بصورت بازنویسی شده باشد.

مدیران سایت‌ها و وبمستران از نوشتن مطلب تعریف‌های متعددی دارند. برای برخی، مطلب به معنای یک متن 300 تا 400 کلمه‌ای است که قصد دارد برای معرفی یک فیلم در سایت خود منتشر کنید و برای شخصی دیگر، مقاله‌ای 1500 کلمه‌ای است که باید بصورت تخصصی نوشته شود. بنابراین تولید محتوا برای زمینه‌های مختلف متفاوت است.

وقتی پایه و اساس تولید محتوای متنی را فرا بگیرید، خیلی راحت‌تر می‌توانید سفارشات تولید محتوا را انجام دهید.

 ۹۶ صفحه، ۵۷۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-739903-5 

چاپ ۱۳۹۹: ۶۳۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۹۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب رئیس خودت باش! 35 مهارت کسب درآمد بدون نیاز به سرمایه

برای دانلود کتاب رئیس خودت باش! 35 مهارت کسب درآمد بدون نیاز به سرمایه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  رئیس خودت باش! 35 مهارت کسب درآمد بدون نیاز به سرمایه

نظرات کتاب رئیس خودت باش! 35 مهارت کسب درآمد بدون نیاز به سرمایه

مریم هاشمی نژاد
۱۴۰۰/۱/۵
کتاب جامع و خوبیه
بهار اسلامی
۱۳۹۹/۱۲/۴
کمک زیادی میکنه و درکل کتاب خوبیه
مشاهد همه نظرات (۲)