دانلود کتاب راتین سردار بزرگ ایرانی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راتین سردار بزرگ ایرانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راتین سردار بزرگ ایرانی

راتین از فرماندهان اردشیر سوم است. زبان و سبک نگارش اثر، ساده، روان و در قالب روایی است. نویسنده کوشیده براساس منابع ایرانی و خارجی، زندگی و کارهای این سردار هخامنشی را تحریر کند. ویژگی شاخص اثر، تازه بودن موضوع پژوهش و استناد به منافع فراوان تاریخی است.

پارسیان مردمانی آریایی هستند که هم به‌دلایل نژادی و هم به مناسبت‌های اجتماعی اقتصادی با مادها در دیرین‌ترین زمان خود از یک ریشه و منشاء هستند. مادها و پارس‌ها در برابر قدرت‌های بزرگ هزارۀ دوم قبل از میلاد مانند دولت آشور از سرنوشت همسانی برخوردار بوده‌اند. تیگلات پیلسریکم پادشاه عهد قدیم آشور که از 1500 تا 900ق.م. بوده است در فهرست پیروزی‌های خود از چهل‌ و دو ملت نام می‌برد که مطیع و باجگذار او بوده‌اند که مادها و پارس‌ها جزو آنها هستند. همین امپراطور آشور پیشروی‌های نظامی خود تا جنوب دریاچه ارومیه را در فتح‌نامه خود متذکر می شود.

 ۸۳ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-8379-34-1 

چاپ ۱۳۹۱، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب راتین سردار بزرگ ایرانی

برای دانلود کتاب راتین سردار بزرگ ایرانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راتین سردار بزرگ ایرانی

نظرات کتاب راتین سردار بزرگ ایرانی

M Rz
۱۳۹۸/۹/۷
درود. کتاب بسیار خوبی است نکته قوت کتاب آن است که بیشتر کتاب‌های تاریخی به اقدامات شاه هان می‌پردازد در حالی که در دنیایی واقعیت این سرداران و وزیران بودند که سیاستگزاری‌های کلان کشور را انجام می‌دادند به ویژه در ارتباط با آن قسمت از تاریخ ایران قبل از یورش دد منشانه اعراب خواننده ایرانی کمتر با داستان زندگی و اقدامات سرداران و بزرگان ایرانی اطلاع دارد
مشاهد همه نظرات (۱)