دانلود کتاب راز عدد 4 در ثروتمند شدن

  • از: رضا اسکندری
  • ناشر: انتشارات طاهریان
  • ۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب راز عدد 4 در ثروتمند شدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راز عدد 4 در ثروتمند شدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راز عدد 4 در ثروتمند شدن

کتاب راز عدد 4 در ثروتمند شدن نوشته رضا اسکندری، شما را با ماهیت واقعی پول که به عقیده نویسنده آشنایی با آن خود یک علم بزرگ است که می‌توان آن را از طریق مطالعه کردن و یا آموزش دیدن کسب کرد، آشنا می‌کند.

بعد از مطالعه کتاب خواننده در می‌یابد که چه افرادی می‌توانند پول را نگه دارند و پول از چه افرادی گریزان است. چه کسی با پول برای خود بدهی‌های سنگین دست و پا می‌کند و تمام عمر خود را با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کند و چه افرادی از پول برای لذت بردن از زندگی و کمک به هم‌نوعان خود استفاده می‌کنند.

رضا اسکندری با دریافتن ارتباط بین عدد 4 و ثروتمند شدن که به عقیده ایشان رازی بینشان نهفته است برای شما ارتباط این دو را روشن می‌کند.

نویسنده در این کتاب با سعی بر آسان‌نویسی و بیانی ساده تلاش دارد تا هر شخصی که سواد خواندن و نوشتن دارد با خواندن آن بتواند مطالب آن را درک کند و از آن در زندگی خود استفاده نماید.

امید است این کتاب بتواند کمکی هرچند ناچیز برای همه‌ی کسانی باشد که با سعی و کوشش فراوان در راه تأمین معاش زندگی خود تلاش می‌کنند تا بعد از خواندن این مطالب راه خود را پیدا کرده و نیز کمک بیشتری به هم‌نوعان خود نمایند و به امید روزی که همه‌ بتوانند از نعمت‌های خداوند که در وجود همه‌ی انسان‌های روی زمین قرار دارد، که سرآمد همه آن‌ها مغز است استفاده درست کنند.

در بخشی از کتاب راز عدد 4 در ثروتمند شدن می‌خوانیم:

سال‌ها پیش وقتی که در مدرسه درس می‌خواندم معلم درس ادبیات در رابطه با هفت خوان رستم صحبت به میان آورد (رستم قهرمان افسانه‌ای کتاب شاهنامۀ فردوسی است) از آنجاییکه زادگاه من روستایی بود در نزدیکی شهر توس و در مشهد زندگی می‌کردم، می‌دانستم آرانگاه فردوسی این شاعر بزرگ، در شهر توس واقع شده، علاقمند به شعرهای فردوسی و کتاب شاهنامه شدم.

در آن زمان من نوجوانی 12 ساله بودم که شعرهای فردوسی را فقط می‌توانستم در کتاب‌های درسی خود پیدا کنم و مطالعه کنم. به دلیل اینکه بیشتر از چند شعر در کتاب ادبیات فارسی ما از شاهنامه نبود از دو خواهر بزرگ‌ترم کمک می‌گرفتم و کتاب‌های آن‌ها را که در کلاس بالاتری از من قرار داشتند، برای خواندن اشعار فردوسی زیر و رو می‌کردم و از این کار لذت می‌بردم تا اینکه روزی معلم در کلاس درس گفت: «می‌توانید برای داشتن اشعار کامل، کتاب شاهنامه را خریداری کنید.» من آنروز با خوشحالی تمام به خانه آمدم و از مادرم خواستم که این کتاب را برای من بخرد. یادم می‌آید که مادرم در جواب به من گفت: «من پولی برای خرید شاهنامه ندارم.» اینجا بود که من به عنوان یک نوجوان برای اولین بار احساس کردم که پول در زندگی انسان‌ها نقش مهمی می‌تواند داشته باشد. تا آن زمان هیچ موقع به این موضوع حتی فکر هم نکرده بودم.

 ۱۰۱ صفحه، ۸۲۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-99645-9-8 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل 1: اعداد چه رازی دارند؟
فصل 2: به عدد 4 بیشتر فکر کنید
فصل 3: دست و پنجه نرم کردن با مشکلات مالی
فصل 4: هوش و انواع آن
فصل 5: ارتباط بین هوش‌ها با فقر و ثروت
فصل 6: هوش مالی
فصل 7: بازی طلایی ثروتمند شدن
فصل 8: روش‌های افزایش هوش مالی
فصل 9: چه کسانی به هوش مالی نیازمندند؟
فصل 10: چه رازی در بازی طلایی ثروتمند شدن وجود دارد؟
فصل 11: شناخت ماهیت پول (1)
فصل 12: شناخت ماهیت پول (2)
فصل 13: شناخت ماهیت پول (3)
فصل 14: شناخت ماهیت پول (4)
فصل 15: ارزش‌های درونی خود را بشناسید و افزایش دهید
فصل 16: ارتباط بین ارزش‌های درونی و بازی طلایی ثروتمند شدن

راهنمای دانلود کتاب راز عدد 4 در ثروتمند شدن

برای دانلود کتاب راز عدد 4 در ثروتمند شدن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راز عدد 4 در ثروتمند شدن
Marjan Mehrnejad
۱۳۹۸/۷/۷
باسلام، مطالب کتاب نوعی کپی برداری از کتابهای دیگربودومطلب جدیدیافوق العاده‌ای نداشت.
بهرام کاظمی
۱۳۹۸/۷/۲۳
باسلام سبک نگارش کتاب خوب و روان هست، کتاب حاوی اطلاعات مفیدی است که میتواند دیدگاه خواننده را به مسایل مالی باز کند و البته این کتاب شروع راه موفقیت اقتصادی هست که توصیه به مطالعه کتابهای بیشتر در این زمینه از طرف اینجانب به همه خوانندگان محترم توصیه میشود
null null
۱۳۹۸/۱/۲۹
جالبه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)