دانلود کتاب راز یک جنایت - جلد سوم: رسوایی

  • از: امید اشکانی
  • ناشر: انتشارات ارشدان
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب راز یک جنایت - جلد سوم: رسوایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راز یک جنایت - جلد سوم: رسوایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راز یک جنایت - جلد سوم: رسوایی

کتاب راز یک جنایت - جلد سوم: رسوایی نوشته‌ی امید اشکانی، داستانی جنایی و رازآلود است که شما را به دنیای پر رمز و رازی می‌برد که در فضای زندگی حقیقی کمتر می‌توان آن را متصور شد.

راز یک جنایت (the secret of a crime)، مجموعه‌ای جنایی و رمز آلود است که تاکنون دو جلد آن با عناوین قاتل خاموش و جواهر مرگ آور منتشر شده است. اکنون در جلد سوم این مجموعه، امید به عنوان شخصیت اصلی داستان، باید جنایاتی را کشف کند که در نوع خود پیچیدگی خاصی داشته و کشف آن‌ها در توان افراد عادی نیست.

جلد سوم از مجموعه داستان راز یک جنایت با عنوان رسوایی (Scandal) نیز در ادامه دو جلد قبلی، در عین حال که داستانی جداگانه دارد، بی‌ارتباط با جلدهای اول و دوم نخواهد بود. بنابراین پیشنهاد می‌شود برای درک بهتر ارتباطات و شناخت شخصیت‌ها، جلدهای قبلی را نیز مطالعه نمایید.

در پایان لازم به ذکر است بدانید، کلیه اتفاقات و شخصیت‌های داستان ساخته ذهن نویسنده است و هر نوع تشابه اسمی یا رخدادی اتفاقی بوده و این داستان برگرفته از هیچ ماجرای واقعی نیست.

در بخشی از کتاب راز یک جنایت - جلد سوم: رسوایی می‌خوانیم:

بادی گرم از سمت غرب می‌وزید. تابش شدید آفتاب بر روی آسفالت سیاه رنگ باعث می‌شد گرمای هوا بیشتر احساس شود. هوای اواسط مرداد به شدت گرم و این تابش شدید آفتاب، در عین لذت بخش بودن، گاهی نیز آزار دهنده بود. یک ماهی می‌شد که دیگر خبری از باران، حتی به صورت نم‌های کوتاه مدت هم نبود.

از طرف دیگر، رسیدن فصل گرما، باعث می‌شد نگران ایجاد بحران کم آبی نیز باشیم. تابلو‌های بزرگ و کوچکی را در خیابان می‌دیدیم که تمامی آن‌ها، اشاره به صرفه جویی در مصرف آب و جلوگیری از بحران کم آبی داشتند. به هر حال حفظ محیط زیست، حفظ منابع طبیعی و حفظ منابع آب، وظیفه تمامی شهروندان بوده و هست و باید همگی در این زمینه تلاش کنیم.

امّا از همه این موارد که بگذریم، داشتن کلاس‌های درس در دانشگاه، آن هم در ترم تابستان، کاری بس سخت و طاقت فرسا بود. معمولاً در ترم‌های تابستان، به دلیل اینکه طول ترم کوتاه‌تر است، مدت زمان هر کلاس دو یا حتی سه برابر می‌شد. به عبارت دیگر یک کلاس با مدت زمان سه ساعت، تبدیل به کلاسی با مدت زمان شش یا حتی هشت ساعت می‌شد که این موضوع، گذراندن گرمای تابستان را سخت‌تر می‌کرد.

بر طبق برنامه ترمی دروس، من نیازی نداشتم که در ترم تابستان، درسی را اخذ کنم، امّا به اصرار علی، و به دلیل اتفاقات ماه قبل که باعث شده بود او از برنامه درسی عقب بیافتد، چند درس ساده را با هم اخذ کردیم. البته دروسی که داشتیم، دروسی سبک و تقریباً ساده بودند.

 ۱۴۵ صفحه، ۲۷۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-251-559-1 

چاپ ۱۳۹۹: ۱۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

بخش اوّل: یک تابستان گرم
بخش دوم: روز شنبه
بخش سوم: درخواست
بخش چهارم: قبرستان
بخش پنجم: آغاز
بخش ششم: ورود ناگهانی
بخش هفتم: خودروی مشکی
بخش هشتم: خاطرات
بخش نهم: راز یک جنایت، رسوایی
بخش دهم: پایان

راهنمای دانلود کتاب راز یک جنایت - جلد سوم: رسوایی

برای دانلود کتاب راز یک جنایت - جلد سوم: رسوایی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راز یک جنایت - جلد سوم: رسوایی