دانلود کتاب راز


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راز

در کتاب "راز" در مورد بیست و چهار معلم شگفت‌انگیز صحبت شده است. از گفته‌های آن‌ها در سرتاسر ایالات متحده و در طول زمان‌های مختلف فیلم برداری شده است، ولی با این حال حرف همه آن‌ها یکی است. این کتاب شامل گفته‌های اسرار آمیز این معلمان و هم‌چنین داستان‌هایی از نقش "راز" در زندگی آن‌ها است. تمام مسیرهای راحت، نکات و میان‌برهایی را که یادگرفته‌ام، در اختیارتان گذاشته‌ام تا شما نیز بتوانید آن زندگی را که در رویاهای خود تصور می‌کردید، در واقعیت داشته باشید.

وقتی فیلم "راز" در سرتاسر کائنات منتشر شد و بسیاری آن‌را مشاهده کردند، کم‌کم گزارشاتی از معجزه‌ها و حوادث عجیب به گوشمان رسید. بعضی افراد برایمان نوشتند که درد، افسردگی و بیماری مزمن آن‌ها درمان شده است؛ برای اولین بار بعد از تصادف، توانسته اند راه بروند؛ حتی بعضی‌ها از بستر مرگ نجات پیدا کرده بودند. هزاران گزارش مبنی بر‌این مسئله به دستمان رسید که این راز پول زیادی برای بعضی افراد به ارمغان آورده و چک‌های غیر‌منتظره‌ای از طریق پست به آن‌ها ارسال شده است. افراد از این راز برای رسیدن به خانه‌های مجلل، همسر، اتومبیل، شغل و پیشرفت‌های زندگی استفاده کرده‌اند و وضعیت تجاری بسیاری از افراد ظرف چند روز متحول شده بود. داستان‌های عاطفی زیادی هم به دستمان رسید که گفته بودند مشکلات ارتباطی کودکان ناهنجار رفع شده است.

مهم نیست چه کسی هستید و اهل کجا هستید. "راز" می‌تواند هر‌چیزی را که می‌خواهید برایتان به ارمغان آورد.

 ۲۱۸ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-8561-33-3 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۴۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه مترجم
پیشگفتار
راز “ چیست؟
تحقق خواسته‌هایتان با ”راز “ ساده است
عشق: بزرگ‌ترین هیجان
چگونه از ”راز “ استفاده کنیم؟
فرآیندهای توانمند
راز پول در آوردن
راز موفقیت در روابط
راز سلامتی
راز کائنات
راز موفقیت شما
راز زندگی

راهنمای دانلود کتاب راز

برای دانلود کتاب راز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راز
میثم ابراهیمی
۱۳۹۷/۱۱/۲۸
سلام به همه دوستان. یه مطلب مهم در مورد این کتاب و فیلم راز و کلا بحث قانون جذب براتون بگم که کمکی باشه برای کسایی که میخوان قانون جذب رو یاد بگیرن.
1. قانون جذب و این مباحث کاملا واقعیه و اونهایی و بیشتر...
کوثر حیدری
۱۳۹۷/۱/۲۱
کتاب راز جزو بهترین و جالب‌ترین کتابایی بود که خوندم. این کتاب تقریبا موضوع تازه‌ای داره و خیلی انرژی بخشه! واقعا اگه بهش عمل کنی زندگیت از این رو به اون رو میشه😊
مهسا میرشفیعی
۱۳۹۷/۸/۱۲
این کتابو خواهرم بهم معرفی کرد اول از کتابراه دانلودش کردم و بعدرفتم کتابفروشی و نمونه کاغذیش هم خریدم بارها و بارها از اول کتاب با دقت خوندمش تاثییر این کتاب توی زندگبم فوق العاده بود بهتون قول میدم بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱۹)