دانلود کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت

رابین شارما در کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت، سعی دارد دریچه‌ای از بعد برتر وجودمان را برایمان بشکافد، دریچه‌ای که در 24 ساعت شبانه روز یا حتی شاید در همه‌ی عمر، لحظه‌ای هم به آن توجه نداشته باشیم، غافل از اینکه فقط اوست که می‌ماند.

بیش از ده سال پیش، کتابی چاپ شد که از آن زمان تاکنون، زندگی میلیون‌ها نفر را دگرگون کرده است. داستان جولیان منتل، وکیل مشهوری که موفقیت مادی حیرت‌انگیزش نقابی بود بر خلا عمیق درونی‌اش. کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت (The Monk Who Sold His Ferrari)، ابتدا به تعدادی اندک چاپ شد اما به سرعت، هیاهویی بر پا کرد و دهان به دهان گشت. این کتاب اکنون به هفتاد زبان منتشر شده و از پرفروش‌ترین کتاب‌های بین‌المللی است. پیام این کتاب در سراسر جهان پخش شد، پیامی ساده و در عین حال قدرتمند که حاوی امید، الهام و موفقیتی اصیل است. این داستان الهام‌بخش آرام آرام پاسخ بزرگ‌ترین سوالات زندگی را در اختیارتان قرار می‌دهد، درست مانند فرآیندی عملی که در ایجاد خوشبختی، سرزندگی، شادی و آرامش درونی به شما کمک می‌کند تا در انتهای عمر، به زندگی‌تان افتخار کنید.

رابین شارما (Robin Sharma)، پیامی مهم برای همه‌ی ما دارد، پیامی که می‌تواند زندگی‌مان را تغییر دهد. او نوعی کتاب راهنما درباره‌ی خشنودی فردی در این روزگار آشفته نوشته است.

رابین شرما، نویسنده‌ای شناخته شده در سطح بین‌المللی است که یازده کتاب درباره‌ی اصول مدیریت تألیف کرده است. کتاب‌هایش در بیش از شصت کشور دنیا و حدوداً به هفتاد زبان مختلف به چاپ رسیده‌اند. او شهرتش را مرهون کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت، است. این اثر در سطح بین‌المللی، در فهرست کتاب‌های پرفروش بوده و میلیون‌ها نسخه از آن به فروش رسیده است. رابین قبلاً وکیل مدافع بوده و بنیان‌گذار مؤسسه‌ی بین‌المللی مدیریت شارماست.

جملات برگزیده کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت:

- انسان‌های خوب دائم خود را قوی می‌کنند.
- زمانی که به درستی سازمان می‌یابد، نشانه‌ی قطعی ذهنی سازمان یافته است.
- مبارزه‌ی خود را در برابر افکار ضعیفی آغاز کن که مخفیانه، وارد قصر ذهنت شده‌اند.
- همه‌ی ما به علت خاصی اینجا هستیم. زندانی گذشته‌ات نباش. معمار آینده‌ات باش.
- ناب‌ترین کاری که می‌توانی انجام دهی، بخشش به دیگران است. روی هدف برترت تمرکز کن.
- راز شادی ساده است: کاری را که عاشق انجام دادنش هستی، پیدا کن و سپس همه‌ی انرژی‌ات را صرف آن کن.

در بخشی از کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت می‌خوانیم:

«به گونه‌ای عمل کن که انگار شکست خوردن غیرممکن و موفقیت حتمی است. هر فکری درباره‌ی نرسیدن به اهدافت را، چه مادی و چه معنوی، پس بزن. شجاع باش و برای کار روی تخیلاتت مرزی قائل نشو. هرگز اسیر گذشته نباش. آینده‌ات را معماری کن. هرگز یک جور نخواهی بود.»

همین طور که شهر بیدار و روز شکفته می‌شد، اولین نشانه‌های خستگی در چهره‌ی دوستم با عمر نامحدودش، بعد از گذراندن شبی که دانشش را در اختیار شاگرد مشتاقش گذاشته بود، نمایان شد. از توانایی جولیان متحیر شده بودم، از انرژی نامحدود و اشتیاق بی‌پایانش. پای حرفش ایستاده است.

 ۲۳۶ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-5527-74-2 

چاپ ۱۳۹۲: ۱۶۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۱۰۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار مترجم
تحسین راهبی که فراری‌اش را فروخت
سپاسگزاری
فصل اول: زنگ بیداری
فصل دوم: مهمانی مرموز
فصل سوم: دگرگونی معجزه‌آسای جولیان منتل
فصل چهارم: ملاقاتی جادویی با خردمندان سیوانا
فصل پنجم: دانشجوی معنوی خردمندان
فصل ششم: دانش دگرگونی فردی
فصل هفتم: باغ خارق العاده
فصل هشتم: برافروختن آتش درون
فصل نهم: هنر کهن هدایت خود
فصل دهم: قدرت انضباط فردی
فصل یازدهم: با ارزش‌ترین دارایی
فصل دوازدهم: هدف غایی زندگی
فصل سیزدهم: راز جاودان یک عمرشادی
هفت فضیلت جاودان برای آگاهانه زندگی کردن
درباره‌ی رابین شارما
منبعی برای مدیریت و تعالی فردی

راهنمای دانلود کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت

برای دانلود کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راهبی که فراری‌اش را فروخت

نظرات کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت

علی رادمنش
۱۳۹۷/۵/۲۵
"بعضی کتاب‌ها را فقط باید مزه کرد، بعضی کتاب‌ها را باید جوید و بعضی دیگر را باید بلعید. " بخشی از کتاب
این کتاب از اوناست که باید بلعیدش! بارها باید خونده بشه و از همه مهم تر بهش عمل بشه!
فیروزه ام
۱۳۹۸/۱۲/۱۸
کتاب خیلی خوبی بود. به نظرم یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های کتاب این بود که راهکارهای عملی و ساده‌ای برای داشتن یک زندگی بهتر و عالی تر ارائه می‌داد. این کتاب قطعا در زمینه کتاب‌های خودشناسی و خودکمک یاری یکی از بهترین هاست و این مساله که نویسنده از تجربیات شخصی خودش برای نوشتن این کتاب استفاده کرده، لطف خوندنش رو چندین برابر میکنه. من با اینکه نسخه‌ی الکترونیکی این کتاب رو داشتم اما به قدری از خوندنش لذت بردم که یک نسخه‌ی چاپی هم برای خودم تهیه کردم و دوباره از اول خوندمش^^! این کتاب رو همه جوره، به دوستانی که به دنبال سبک تازه و سالمی برای زندگی کردن و بهره بردن از زندگی هستن، توصیه میکنم.
سعید افشار
۱۳۹۶/۱۲/۲۷
در گذشته به مراتب تعریف زیادی از این کتاب شنیده بودم و بالاخره قسمت شد در کتابراه این کتاب رو مطالعه کنم. کتابی جالب با داستانی قوی که به خوبی با مخاطب ارتباط برقرار میکنه. گفتن راه حل‌ها و راهکارها در غالب داستان همیشه در نظر مخاطب شیرین تر است و باعث میشه احساس خستگی نکنه. با خوندنن این کتاب به عمیقا این نکته میرسید که اگه زندگیتون اونجور که دوست دارید نیست باید شروع کنید به تغییرات مثبت. راهکارهای زیبایی در این کتاب در این باره گفته شده است که کمکتان میکند بهتر این تغییرات رو انجام بدید. ممنون از کتابراه
مشاهد همه نظرات (۲۷۸)