دانلود کتاب راهنمای گردشگری ایران

  • از: نرگس علی مردانی
  • ناشر: نشر وزرا
  • ۳۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب راهنمای گردشگری ایران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راهنمای گردشگری ایران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راهنمای گردشگری ایران

کتاب معرفی جاذبه‌های گردشگری در 30 استان ایران آثار باستانی مراکز تفریحی و مراکز خدمات توریستی و نقشه و شماره تلفن‌های ضروری می‌پردازد.

گردشگری تفریحی از طریق جاده یکی از معمول‌ترین و در واقع بخش اعظم سفرهای گردشگری داخلی را در بر می‌گیرد. چنانچه گفته شد با افزایش تعداد خانوارهای دارای اتومبیل عده زیادتری از مردم به این نوع گردشگری رغبت نشان داده‌اند. آن‌ها سعی می‌کنند یک شهر را به عنوان هدف اصلی تعیین کنند و سپس در مسیر رسیدن به آن در جاذبه‌های طبیعی چون کوهستان، جنگل، رودخانه، ‌دریا و زیستگاه‌های حفاظت شده اتراق و از طبیعت بکر و زیبا لذت ‌ببرند.

برای یک گردشگری برنامه ریزی شده و لذت بخش نیاز به عوامل مختلفی است. حرکت در مسیر جاده‌ها بخصوص جاده‌های غیر اصلی مستلزم شناخت مسیر، شناخت جاذبه‌های طبیعی و باستانی، شناخت استراحتگاه‌ها، محل‌های اتراق، کمپ‌ها، هتل‌ها و مسافرخانه‌ها، شناخت تأسیسات و امکانات بین راهی و غیره است.

کتاب «راهنمای گردشگری و را‌ه‌های ایران» این امکان را فراهم می‌آورد تا با استفاده از نقشه‌ها، مسافران مسیرهای بهتر و دلخواه را انتخاب کنید، از وجود جاذبه‌های باستانی و گردشگری مطلع گردید و با استفاده از راهنماها محل‌های استراحت، امکانات رفاهی و اطلاعات مهم مورد نیاز را بدست آورید.

 ۴۶۴ صفحه، ۱۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۸۹: ۲۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
ایران سرزمین من
معرفی استان‌ها
استان آذربایجان شرقی
استان آذربایجان غربی
استان اردبیل
استان اصفهان
استان ایلام
استان بوشهر
استان تهران
استان خراسان جنوبی
استان خراسان رضوی
استان خراسان شمالی
استان خوزستان
استان زنجان
استان سمنان
استان سیستان و بلوچستان
استان فارس
استان قزوین
استان قم
استان کردستان
استان کرمان
استان کرمانشاه
استان کهکیلویه و بویر احمد
استان گلستان
استان لرستان
استان مازندران
استان مرکزی
استان هرمزگان
استان همدان
سوغات استان‌ها
استان آذربایجان شرقی
جداول و ضمائم
جدول مسافت راه‌های ایران
تصاویر و نقشه‌ها

راهنمای دانلود کتاب راهنمای گردشگری ایران

برای دانلود کتاب راهنمای گردشگری ایران و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راهنمای گردشگری ایران

نظرات کتاب راهنمای گردشگری ایران

حامد امینی
۱۳۹۷/۲/۲۳
این کتاب یک سری اطلاعات آماری از هر استان داده و اماکن گردشگری رو فقط نام برده. اطلاعاتی که داخل ویکی پدیا هم در دسترس هست. من توقع داشتم مکانهای گردشگری رو با عکس شرح داده باشه و همچنین آدرس و نحوه دسترسی و اماکن رفاهی موجود رو شرح داده باشه. ولی کاملا نا امید شدم
سجاد گروسی
۱۳۹۶/۱/۷
کتاب عالی هست تاریخچه هر استان شرح داده شده و علت نامگذاری تهران فقط کاش که محله به محله ریزتر میشد و توضیح بیشتری میداد و اینکه محل‌های معرفی شده با نقشه و ادرس نشون میداد
Hemmat .N
۱۳۹۵/۶/۲۱
کتاب خوبی است. اطلاعات ارزشمند‌ی در باره مناطق ایران و جاهای دیدنی در آن هست که میتواند مورد استفاده در سفر‌ها و یا حتی برای آشنایی با مناطق ایران، قرار بگیرد. سپاس از کتابراه.
مشاهد همه نظرات (۲۱)