دانلود رمان اگر اکنون می‌توانستی مرا ببینی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان اگر اکنون می‌توانستی مرا ببینی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان اگر اکنون می‌توانستی مرا ببینی

کتاب رمان اگر اکنون می‌توانستی مرا ببینی، یکی دیگر از آثار پرفروش سیسیلیا آهرن، رمان نویس مشهور ایرلندیست.

من همیشه خوش‌بین هستم، همیشه معتقدم در ناامیدی امید هست، اما واقعیتی که گفته شد، من فرد واقع‌بینی هستم، در مورد تجربه‌ای که با الیزابت داشتم. من متوجه نشدم چه چیز به دست آوردم، تنها چیزی که فهمیدم این بود که از دست دادن او مانند یک ابر سیاه طوفانی بزرگ بود. اما بعداً متوجه شدم که هر روز که می‌گذشت و من هر لحظه به او فکر می‌کردم و لبخند می‌زدم، ملاقات با او، آشنایی با او و مهمتر از همه عشق به او بزرگترین امید زندگیم بود.

نخستین رمان سسلیا آهرن (Cecelia ahren)، "پی‌نوشت، دوستت دارم" بود که جزء پرفروشترین کتاب‌ها قرار گرفت و فیلمی بر اساس داستان آن نیز ساخته شد.

در بخشی از رمان اگر اکنون می‌توانستی مرا ببین (If you could see me now) می‌خوانید:

اکنون در سن سی و چهار سالگی، او تنها با لوک در خانه‌­ای که دوست داشت زندگی می­‌کرد. خانه‌­ای که خود خریده بود و همه­‌ی پول آن را خودش پرداخت می­‌کرد. خانه‌­ای که تبدیل به مأمن او شده بود، جایی که او می‌­توانست در آن تنها باشد و احساس امنیت کند. تنها بود چون عشق یکی از احساساتی است که هرگز قابل کنترل نیست. او می­خواست که همواره تحت کنترل باشد. او قبلاً عاشق شده بود و عاشقش شده بودند، رویاپردازی را تجربه کرده بود و راه رفتن روی ابرها را احساس کرده بود، همچنین بازگشتن به زمین از روی ابرها را به وسیله یک زمزمه بی­رحم آموخته بود. آخرین معشوقش به خاطر مراقبت او از خواهرزاده‌­اش او را ترک کرده بود و پس از آن هرگز هیچ­‌کس دیگری در زندگیش نیامده بود. الیزابت آموخته بود که دیگر تحت تأثیر احساساتش قرار نگیرد.

 ۳۸۰ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-187-044-6 

چاپ ۱۳۹۱: ۱۳۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۵۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود رمان اگر اکنون می‌توانستی مرا ببینی

برای دانلود رمان اگر اکنون می‌توانستی مرا ببینی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان اگر اکنون می‌توانستی مرا ببینی
فاطمه براتی
۱۳۹۷/۲/۹
خیلی خوشم نیومد..
ساناز فداکار
۱۳۹۶/۸/۹
یک شاهکاره واقعا زیبا بود با تشکر
maryam nazemi
۱۳۹۶/۶/۳
تقدیم به همه تنهایی ها
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)