دانلود رمان درد

  • از: صادق کرمیار
  • ۱۸ رای
  • برای دانلود قانونی رمان درد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان درد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان درد

«درد» آخرین رمان صادق کرمیار است. کرمیار بیشتر با «نامیرا» شناخته می‌شود. برای خواندن «درد» اول از همه باید خود را برای خواندن یک رمان حجیم آماده کنید. البته اگر اینکار را هم انجام نداده باشید همین که کمی پیش بیایید داستان چنان جذبتان می‌کند که بعید است به راحتی بتوانید کتاب را زمین بگذارید.

رمان «درد» روایت همزمان تلاش‌های اطلاعات عملیات ایران و بخشی از استخبارات عراق برای غلبه بر یکدیگر است و نیز مروری است بر خاطرات جانبازی که هنوز درد می کشد، درد جسمی ناشی از جراحات جنگ و درد اجتماعی.

«درد» همچنین روایتگر دخترانی است که در بیمارستان‌ها زخم‌های جنگجویان جوان را مرهم می‌گذاشتند و در زندگی نیز زخم‌های روح آنان را مرهم می‌شدند.

«درد» داستان شخصیت نیست. با کتاب «درد» نحوه مدیریت جنگ و کارکرد اطلاعات عملیاتی آن شرح داده می‌شود. این کتاب داستان کسانی است که زحمت زیادی در جنگ کشیده‌اند ولی کم کم فراموش شده‌اند.در کتاب «درد» نباید به دنبال زنده ماندن یا نماندن شخصیت‌ها بود. این کتاب قرار است از نحوه مدیریت جنگ بگوید و آنچه بر سر گروه اطلاعات عملیات آمده است.

خواندن «درد» می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای سپری کردن شبهای طولانی پاییز و زمستان باشد.

 ۳۷۳ صفحه، ۹۹۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-121-756-2 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود رمان درد

برای دانلود رمان درد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان درد

نظرات رمان درد

sarbaz cyberi
۱۳۹۶/۹/۷
با خوندن این کتاب اطلاعات جالب و مفیدی در مورد اطلاعات عملیات در طول هست سال دفاع مقدس کسب کردم. روایت داستان از زمان یک شخص جانبازی که خود در آن سال‌ها از بچه‌های اطلاعات عملیات بوده و در زمان بیان روایت جانباز ویلچری است که تقریبا از انتها تا ابتدای کتاب بین زمین و آسمان بر روی یک جوی آب معلق است و راوی هر چند مدتی به این شرایط گریز می‌زند بر جذابیت آن افزوده است.
مریم گلی
۱۳۹۵/۹/۱۷
کتاب نامیرا اقای کرمیار که یک شگفتی بود از انتخاب هنری اسم کتاب تا محتوای زیباش و چگونگی به تصویر کشیدن شخصیتها و وقایع قبل عاشورا امیدوارم کتاب درد هم همین ویژگی رو داشته باشه موفق باشید جناب کرمیار
مریم گلی
۱۳۹۵/۹/۱۷
ایکاش کتابراه لطف کنه و نامیرا رو هم به لیست کتابهاش اضافه کنه خیلی دوس دارم دوباره بخونمواقعا بنظرم حیفه اگه این کتابو نخونی
مشاهد همه نظرات (۸)