دانلود رمان زنجیر عشق


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان زنجیر عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان زنجیر عشق

دافنه دوموریهDaphne Du Maurier داستان‌سرا، تذکره نویس و نمایشنامه‌نویس انگلیسى است که به واسطه رمان‌هاى عاشقانه‌اش صاحب شهرت است. وی یکی از مطرح‌ترین نویسندگان انگلیسی ست که اکثر آثارش توسط آلفرد هیچکاک فیلم‌ساز شهیر جهان به صورت فیلم درآمد.

دافنه دوموریه در سیزدهم ماه مه ۱۹۰۷ در خانواده‌اى هنرمند در لندن متولد شد. پدرش «سرجرالد دوموریه» بازیگردانى مشهور و مدیر هنری و تهیه کننده معروف پیسهای تئاتر و فرزند «جورج دوموریه» کاریکاتوریست نامى بریتانیا بود. «دوموریه» بعدها بسیارى از آثار خود را با الهام از اجداد و سایر اعضاى خانواده‌اش خلق کرد.

زنجیر عشق اولین رمان بلند از دافنه دوموریه است که او را در اروپا از یک روزنامه‌نویس به یک رمان‌نویس برجسته تبدیل کرد، که البته سال‌ها بعد با نوشتن رمان "ربه کا" جهانی شد.

این اثر رمانتیک همچون دیگر آثار این نویسنده، با محوریت یک زن آغاز می‌شود. او عاشق دریا و دریانوردی است و با جریانات عاشقانه‌ای که پیش می‌آید هیجان عاطفی داستان را دوچندان می‌کند.

چکیده‌ای از متن:

مه سفید، هراس‌ها و تردیدهاى زندگى روزمره و به همراه آن‌ها همه تکالیف آزاردهنده و رفتارهاى مبهم مردمان ساده را در خود غرق مى‌ساخت. این‌جا روى تپه غبارى دیده نمى‌شد، سایه‌اى وجود نداشت و تنها گرماى آرامش‌بخش آفتاب نیم‌روز احساس مى‌شد. این‌جا آزادى وجود داشت که به "پلین" تعلق داشت، آزادیى که جزئى از هوا و دریا بود، مانند تکان‌هاى خوشحال برگ‌ها در پاییز، و بال‌زدن‌هاى محتاطانه یک پرنده.

 ۴۶۴ صفحه، ۵۹۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-8007-43-5 

چاپ ۱۳۹۲: ۱۸۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود رمان زنجیر عشق

برای دانلود رمان زنجیر عشق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان زنجیر عشق
پری پری
۱۳۹۶/۳/۲۱
وای وقتی کلاس پنچم بودم خوندمش اونم چندین و چند بار. آخرش مادرم عصبانی شد و کتاب رو پاره کرد. بعدا صفحات کتاب رو چسبوندم و سالهای سال نگهش داشتم. تقریبا سی سال میگذره از اون روزها. 😢
مهرور گودرزی
۱۳۹۵/۴/۲۲
خیلی سال پیش خوندم و جالب بود برام ولی فکر نمیکنم الان به همون جذابیت باشه.
نیوشا ر.ع
۱۳۹۷/۵/۲۲
من کلا به این نویسنده علاقه دارم و این کتاب و کتابی به ربه کا که نوشته همین نویسنده اس رو خوندم و دوست داشتم. کسانی که مثل من کتاب‌های قدیمی رو دوست دارن توصیه میکنم این کتاب رو بخونن.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۴)