دانلود کتاب روابط رمانتیک، پلی به سوی عشق الهی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب روابط رمانتیک، پلی به سوی عشق الهی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب روابط رمانتیک، پلی به سوی عشق الهی

ما انسان‌ها طبیعتاً طوری هستیم که همه چیز را در بیرون خودمان می‌جوییم. در حالی که تمامی شور و عشق زندگانی، خوشحالی، خوشبختی، شعف و شادمانی که به دنبال آن هستیم در درون خودمان است.
آیا تا به حال از خودتان پرسیده‌اید که هدف و مقصود از خلقت و زندگی شما بر روی این کرهٔ خاکی چیست؟ آیا تا به حال از خود پرسیده‌اید که در زندگی به دنبال چه چیزی هستید؟ دستورجلسهٔ پنهان زندگی شما چیست؟ چه درس‌هایی را در این زندگانی می‌بایست بیاموزم؟
چنانچه به دنبال یافتن پاسخ این سئوال‌ها هستید کافی است به وقایع و حوادث زندگی‌تان نگاهی بیندازید تا هدف و مقصود زندگانی خود را بیابید. درس‌هایی را که باید از زندگی بیاموزید همان درس‌هایی هستند که وقایع و رویدادهای ساده زندگی‌تان سعی دارند به شما بیاموزند. این درس‌ها در جایی پنهان نیستند. درس‌های آموزنده را آشکارا و در تمامی وقایع و حوادث روزمرهٔ زندگی‌تان می‌توانید ببینید هر آن‌چه نیاز دارید بیاموزید همان‌هایی هستند که از قبل برایتان اتفاق می‌افتد. اتفاق‌های روزمرهٔ زندگی‌تان کور و تصادفی نیستند. بلکه بسیار هدفمند و برنامه‌ریزی شده و هوشمند طراحی شده‌اند.

 ۹۱ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-412-059-0 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۹۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب روابط رمانتیک، پلی به سوی عشق الهی

برای دانلود کتاب روابط رمانتیک، پلی به سوی عشق الهی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  روابط رمانتیک، پلی به سوی عشق الهی

نظرات کتاب روابط رمانتیک، پلی به سوی عشق الهی

Elmira Dadras
۱۳۹۶/۱۰/۲۰
عالی عالی... تا به اکنون هر کتابی که از دکتر دی آنجلیس خوندم بسیار کاربردی بود و از همه مهم تر ارتباط خیلی مستقیمی با مخاطب حین خوندن برقرار میشه و قدرت انتقال مطلب بسیار بالاست... واقعا که هر چیزی که انسان در دنیای بیرون پی‌اش میگرده کافیه با تعمق در خودش تموم خوشبختی و دیگرخواسته‌ها همه و همه رو توو درون خودش پیدا کنه... همه از قبل در درون انسان بوده‌اند فقط نیاز به توجه و بصیرت داره که همراه با آگاهی و خرد میشه بهش پی برد... ممنون از مترجم گرامی
حسام بهروش
۱۳۹۶/۵/۳۰
فوق العاده زیبا بود
میثم قلی نژاد داورانی
۱۳۹۹/۹/۱۰
بسیااااار عالی و اموزنده. 👌
مشاهد همه نظرات (۴)