دانلود کتاب روابط شادمانه (سخنانی از شری شری راوی شانکار)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب روابط شادمانه (سخنانی از شری شری راوی شانکار) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب روابط شادمانه (سخنانی از شری شری راوی شانکار)

کتابی که به شما تقدیم می‌شود، مجموعه‌ای از سخنرانی‌های شِری شِری راوی شانکار درباره‌ی روابط بین انسانی است که در چند مرحله ارائه شده‌اند. این سخنرانی‌ها دربرگیرنده‌ی نکات بسیار عمیق و حکیمانه‌ای هستند که در قالب کلامی ساده و به دور از پیچیدگی در اختیار مخاطبین قرار گرفته‌اند. شِری شِری راوی شانکار که در آموزه‌های خود مرزهای جغرافیایی و اختلافات میان سنت‌ها و مذاهب را کنار گذاشته است، در این کتاب نیز با تکیه بر معنویت به عنوان اولین و آخرین نجات دهنده‌ی انسان، راهکارهای ساده ولی کارآمد، برای بهبود روابط با همنوعان ارائه می‌کند.

شری شری راوی شانکار در سال 1982 آموزش سودارشان کریا  را آغاز کرد. این تکنیک که یک تکنیک تنفسی قدرتمند و در عین حال ساده است، فشارهای عصبی را از بین می‌برد و انسان را به طور کامل در حال حاضر متمرکز می‌کند. سودارشان کریا در سراسر جهان به عنوان بخشی از برنامه‌های هنر زندگی تدریس می‌شود و انسان‌های بی‌شماری را درمان می‌کند.

 ۶۴ صفحه، ۴۴۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-286-075-0 

چاپ ۱۳۹۳: ۶۲۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۳۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار مترجم
درباره نویسنده
در جستجوی ارتباط واقعی
روابط بین فردی
نوجوانان و سالخوردگان
بخش اول: سالهای نوجوانی
بخش دوم: سالهای سالخوردگی
رازهای روابط
پاسخ به پرسش های شما

راهنمای دانلود کتاب روابط شادمانه (سخنانی از شری شری راوی شانکار)

برای دانلود کتاب روابط شادمانه (سخنانی از شری شری راوی شانکار) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  روابط شادمانه (سخنانی از شری شری راوی شانکار)