دانلود کتاب روزگار آموزگار: مجموعه خاطرات دکتر مسعود هوشمند

  • از: مسعود هوشمند
  • ناشر: انتشارات اندیشه معاصر
  • ۱۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب روزگار آموزگار: مجموعه خاطرات دکتر مسعود هوشمند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب روزگار آموزگار: مجموعه خاطرات دکتر مسعود هوشمند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب روزگار آموزگار: مجموعه خاطرات دکتر مسعود هوشمند

دکتر مسعود هوشمند در سال 1340 در مشهد بدنیا آمد . پس از گذراندن دوره دیپلم و خدمت سربازی به سوئد رفت و درآنجا مشغول به تحصیل گردید . با اتمام دوره لیسانس دررشته ژنتیک و فوق لیسانس در رشته ژنتیک مولکولی ، در سال 1378 موفق به اخذ مدرک دکترا در رشته ژنتیک مولکولی پزشکی از دانشگاه گوتنبرگ سوئد گردید.

پس از بازگشت به ایران در پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فن آوری  مشغول به فعالیت شد و کلینیک ژنتیک پژوهشگاه را راه اندازی نمود . هم اکنون عضو هیأت علمی بخش ژنتیک پزشکی  این پژوهشگاه می‌باشد .در سال 1385 آزمایشگاه ژنتیک پزشکی مرکز بیماری‌های خاص را فعال نمود وسیستم تشخیص حدود 300 بیماری ژنتیکی نادر را راه اندازی کرد که تا کنون به فعالیت و خدمت رسانی به بیماران مشغول می‌باشد .

این کتاب مجموعه خاطراتی است که در زندگی دکتر مسعود هوشمند اتفاق افتاده است .

 ۱۲۸ صفحه، ۱۱۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-6005996-22-7 

چاپ ۱۳۹۲: ۷۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب روزگار آموزگار: مجموعه خاطرات دکتر مسعود هوشمند

برای دانلود کتاب روزگار آموزگار: مجموعه خاطرات دکتر مسعود هوشمند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  روزگار آموزگار: مجموعه خاطرات دکتر مسعود هوشمند
milad adibi
۱۳۹۶/۴/۵
کتاب خوبی بود. شاید محتوای غنی نداشته باشه، اما همین که با زبان ساده نویسنده تجربیاتش رو به اشتراک گذاشته واقعا ارزشمند هستش.
حمید خطابخش
۱۳۹۶/۱/۵
بسیار کتاب خوب و آموزنده‌ای بود من که از خوندنش بسیار لذت بردم
ابوذر نجمی
۱۳۹۳/۶/۲۶
کتابی ساده و صمیمی که میشه ازش بسیار لذت برد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۰)