دانلود کتاب صوتی روز از نو، روزی از نو


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی روز از نو، روزی از نو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی روز از نو، روزی از نو

کتاب صوتی روز از نو، روزی از نو اثر داریو فو، درباره‌ی زنی است که به سختی در تمام روزهای هفته در کارخانه‌ای کار می‌کند و در کنار آن به امور خانه و بچه‌ها نیز رسیدگی می‌کند.

آرامش از این زن حتی در محیط خانه نیز سلب شده، زیرا او دائم از کارخانه و وضعیت آن سخن می‌گوید. از محیط ناامنی که به شکل "چند ملیتی" اداره شده و هر روز وضعیت کار در آن دشوارتر می‌شود.

یک روز صبح در پی دیدن کابوسی از خواب می‌پرد. هراسان از دیر رسیدن به سر کار مشغول آماده کردن خود می‌شود اما در می‌یابد که کلید خانه در کیفش نیست. شتابان وقایع شب قبل را در ذهنش بازسازی می‌کند تا ببیند کلید را کجا گم کرده است...

داریو فو (Dario Fo) از تأثیرگذارترین نویسندگان معاصر ایتالیا بود که علاوه بر نویسندگی، به کارگردانی تئاتر، طراحی صحنه و لباس، بازیگری و آهنگسازی، سرایش ترانه، نقاشی و فعالیت سیاسی چپ نیز می‌پرداخت. «مرگ تصادفی یک آنارشیست»، نمایش‌نامه‌ای است که فو بخاطر آن برنده جایزه نوبل شد.

 ۳۴ دقیقه، ۳۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۴ دقیقه
روز از نو، روزی از نو

راهنمای دانلود کتاب صوتی روز از نو، روزی از نو

برای دانلود کتاب صوتی روز از نو، روزی از نو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  روز از نو، روزی از نو