معرفی و دانلود کتاب رویاپردازی منظم: شیوه‌ای اثبات شده برای پرورش خلاقیت تاثیرگذار

عکس جلد کتاب رویاپردازی منظم: شیوه‌ای اثبات شده برای پرورش خلاقیت تاثیرگذار
قیمت:
۱۲۴۰۰ تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب رویاپردازی منظم: شیوه‌ای اثبات شده برای پرورش خلاقیت تاثیرگذار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب رویاپردازی منظم: شیوه‌ای اثبات شده برای پرورش خلاقیت تاثیرگذار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب رویاپردازی منظم: شیوه‌ای اثبات شده برای پرورش خلاقیت تاثیرگذار

کتاب رویاپردازی منظم: شیوه‌ای اثبات شده برای پرورش خلاقیت تاثیرگذار نوشته‌ی جاش لینکنر از جمله آثار پرفروش نیویورک تایمز است و به آموزش روش‌هایی برای خلق ایده‌ها و تفکرات جدید و ثمربخش برای پرورش خلاقیت در زمینه کسب و کار می‌پردازد.

جاش لینکنر با استفاده از تجربه‌های شخصی‌اش در زمینه هنر و تجارت و مصاحبه با کارآفرینان مطرح و بزرگ، موثرترین و بهترین روش‌های کارآفرینی و رسیدن به ایده‌های خلاقانه در این زمینه را به شما آموزش می‌دهد.

درباره کتاب رویاپردازی منظم:

کتاب رویاپردازی منظم (Disciplined Dreaming: A Proven System to Drive Breakthrough Creativity) شیوه‌ای برای افزایش ظرفیت خلاقیت است که مزیت رقابتی را تقویت می‌کند و پیشرفت حرفه‌ای و شخصی را رقم می‌زند. این کتاب همین روش را توصیف می‌کند و چهارچوب اثبات شده‌ای در جهت تولید خلاقیت ارائه می‌دهد. شرکت‌ها برای هر کاری از جواب دادن به تلفن‌ها تا خارج کردن زباله‌ها دارای شیوه‌ها و فرآیند‌هایی هستند. نکته حائز اهمیت این است که اکثر شرکت‌ها از داشتن چنین شیوه‌ای برای توسعه و رشد ظرفیت‌های خلاقانه که مهمترین مسئله محسوب می‌شود، محروم هستند. رویاپردازی منظم روش مشخصی را فراهم می‌کند تا افراد با چالش خلاقیت روبه‌رو شوند. هدف از فرآیند حاضر این است که فرهنگی از خلاقیت و رشد پایدار را برای افراد و سازمان‌هایشان ایجاد کند.

اغلب شرکت‌هایی که از فرآیند‌های نوآوری برخوردارند با تنظیم مقرارت بیش از حد جدی و محدود ‌کننده برای چنین روندی، خلاقیت سازمان‌شان را سرکوب می‌کنند. در مقابل، رویاپردازی منظم به جای آنکه تمرکزش را روی آیین‌نامه‌های ثابتی از قوانین قرار دهد، روی ذهنیت و فلسفه خلاق تمرکز می‌کند. این شیوه بر‌اساس ایده‌ها و تجربیات نویسنده کتاب، جاش لینکنر و همچنین مدیران تجاری موفق در سراسر جهان شکل گرفته است. این کتاب مجموعه‌ای از دستورالعمل‌ها برای اجرای قوانین خاصی نیست بلکه همانند راهنمایی برای شیوه رویا‌پردازی منظم است.

همانطور که کتاب را می‌خوانید، با فرآیندی مرحله به مرحله آشنا می‌شوید که در قالب داستان‌ها، مثال‌ها و تمرین‌های کاربردی بیان شده و می‌توانید بلافاصله به منظور کارآمدتر شدن و پرورش خلاقیت‌تان از آن استفاده کنید. کتاب رویاپردازی منظم ایده‌های نابی ارائه می‌دهد و نتایج کاربردی و مشخصی را بیان می‌کند که موفقیت شرکت و حرفه‌تان را مهیا می‌کند. ابتکار، نتیجه انفجار ناگهانی خلاقیت است و برای حفظ ضرب آهنگی مملوء از انرژی، این کتاب تأیید می‌کند که بین بداهه‌نوازیِ جاز و نوآوری در ‌کسب‌و‌کار ارتباطات قوی و در بعضی مواقع حیرت‌آوری وجود دارد.

رویاپردازی منظم روشی است که می‌تواند به هر فردی، از مادری که به تنهایی فرزندانش را بزرگ می‌کند تا مهندسی که به تازگی فارغ‌التحصیل شده و قرار است ‌کسب‌و‌کارش را توسعه دهد؛ از روانشناس بالینی که سعی می‌کند با مریض‌هایش ارتباط برقرار کند تا مالک اغذیه‌فروشی محلی که سعی دارد در زمان ناهار روز سه‌شنبه، مشتریان گرسنه بیشتری‌ به مغازه‌اش وارد شوند، کمک می‌کند تا برای چالش‌هایی که با آن روبه‌رو می‌شوند راه‌حل‌های خلاقانه‌تری ارائه دهند.

افتخارات کتاب رویاپردازی منظم:

- پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز (New York Times)
- پرفروش‌ترین کتاب ژورنال وال استریت (Wall Street Journa)
- پرفروش‌ترین کتاب واشنگتون پست (Washington Post)
- پرفروش‌ترین کتاب یو اس‌ای تودی (USA Today)

نکوداشت‌های کتاب رویاپردازی منظم:

- شکاف خلاقیت وجود دارد و روز‌به‌روز بیشتر می‌شود. جاش لینکنر شما را به چالشی دعوت می‌کند تا به نیرویی متحول‌کننده در جهت تغییر تبدیل شوید، امیدوارم در این مسیر موفق شوید. (ست گودین-نویسنده، سخنران و کارآفرین)

- خلاقیت به عنوان سوخت برای موتور پیشرفت عمل می‌کند و سبب به دست آوردن نتایج عالی می‌شود. کتاب رویاپردازی منظم مانند یک نقشه راه کاربردی و الهام بخش به ما کمک می‌کند از در مسیر پیشرفت به سمت جلو حرکت حرکت کنیم. (جف دی گراف-استاد دانشگاه و نویسنده کتاب نوآوری و خلاقیت در محل کار)

- این کتاب با استفاده از روش‌های خلاقانه و جالب باعث ایجاد انگیزه در میان کارکنان مختلف یک سازمان می‌شود. هم چنین روش‌های قابل فهم و اجرایی را برای افزایش خلاقیت در هر شغلی آموزش می‌دهد. این کتاب را حتما مطالعه کنید. (کورت آوالون-مدیر ارشد بازاریابی)

جمله‌های برگزیده کتاب رویاپردازی منظم:

- مفهوم به کارگیری از خلاقیت برای موفق‌شدن تمام افراد جامعه کاربرد دارد صرفنظر از اینکه در حال حاضر چه کسی هستید، شغل فعلی‌تان چیست و در کجای نمودار سازمانی قرار گرفته‌اید. افرادی که از خود کنجکاوی و خلاقیت نشان می‌دهند جزء جدایی‌ناپذیر شرکت‌شان می‌شوند.

- کسب و ‌کار نیز همانند اجرای زنده موسیقی جاز پر از انرژی و شور است، در بیشتر مواقع مقداری نامتوازن اما همیشه نشاط آور است.

- سرعت تغییر در دوره جدید تجارت به‌طرز چشم‌گیری تسریع یافته و در مقایسه با گذشته چرخه عمر کوتاه مدت محصول باعث افزایش تقاضای روزافزون ظرفیت خلاقانه شده است. مدل جدید برای اینکه آینده بهتری برای خود رقم بزنید این است که در صدر نوآوری‌ها باقی بمانید.

- حقیقت این است که تمام انسان‌ها دارای ویژگی‌های منحصر‌ به فردی هستند و از توانایی‌هایی ذاتی برخوردارند، می‌توانند در انجام فرآیندهای خلاقانه شرکت کنند. بسیاری از افراد با پذیرش تعاریف محدود‌کننده‌ای از خلاقیت مانع از ارزش قائلشدن برای ظرفیت خلاقیت‌شان می‌شوند

- شما به هدفی که نمی‌توانید آن را ببینید، نمی‌رسید. هر چقدر واضح‌تر و کامل‌تر چالش خلاقیت‌تان را تعریف کنید، در حل کردن آن عملکرد بهتری خواهید داشت.

- آماده‌سازی ذهنی مکان مناسبی برای کسب آمادگی قبل از ورود به فرآیند خلاقیت است، اما ذهن خلاق به فرهنگ خلاقانه‌ای نیاز دارد تا در آن جا شکوفا شود.

- روند کشف کردن به شجاعت، کنجکاوی و آگاهی نیاز دارد. اما همانطور که در کشف اراضی جدید مزیت‌های بیشماری نهفته است، در کشف کردن منابع خلاقیت برای کسانی‌که در جستجوی آن هستند، امتیازات فراوانی نهفته شده است.

مطالعه کتاب رویاپردازی منظم به چه کسانی پیشنهاد ‌می‌شود؟

خواندن این کتاب به کسانی که می‌خواهند کسب و کاری نوآورانه داشته باشند و به پیشرفت‌های چشمگیری در زمینه ارائه محصولات و خدمات خلاقانه و منحصر به فرد به مخاطبان برسند، پیشنهاد می‌شود.

جاش لینکنر را بیشتر بشناسیم:

جاش لینکنر (Josh Linkner) کارآفرین، نوازنده موسیقی جاز، سرمایه‌گذار مخاطره‌پذیر، سخنران و نویسنده است. وی بنیان‌گذار و رئیس شرکت ای‌پرایز، بزرگترین شرکت تبلیغات تعاملی در جهان است. از بین صد نشان تجاری معروف و برتر در سی‌و‌هفت کشور جهان، تبلیغات دیجیتال هفتاد ‌و‌ چهار مورد از آن‌ها برعهده شرکت ای‌پرایز بوده است‌. این شرکت تاکنون موفق به کسب ده‌ها جایزه شده است.

او در سال 2003 از سوی مؤسسه کسب‌و‌کار کرین به‌عنوان یکی از 40 کارآفرین زیر 40 سال نشان افتخار دریافت کرد. مؤسسه بین‌المللی ارنست اند یانگ نیز جایزه کارآفرین برتر سال 2004 را به او اعطا کرد. در سال‌ 2005‌ نیز به عنوان مدیر عامل برتر شرکت اتوماسیون علیز و در سال 2009 به عنوان مدیر برتر شرکت دیترویت‌ انتخاب شد.

لینکنر سخنران اصلی و پرطرفدار بسیاری از جلسات و همایش‌هاست و در رسانه‌های برتر کسب‌و‌کار، فناوری و بازاریابی نامش بارها تکرار می‌شود و نظراتش از اعتبار بسیار بالایی برخوردار است. همچنین در مجلات معتبر فراوانی از جمله فست کامپانی و وال استریت مقالاتش چاپ می‌شود‌. او در میشیگان زندگی می‌کند و همچنان به ابتکار عملش در دنیای تجارت و موسیقی ادامه می‌دهد.

در بخشی از کتاب رویاپردازی منظم ‌می‌خوانیم:

در جهان رقابتی، شرکتی که در نیویورک به مدت بیست و پنج سال در صنعتی پیشگام بوده، ممکن است موقعیتش عوض شود. به این موضوع فکر کنید که چگونه شرکت کوچک و تازه‌کار ای‌پرایز فعالیتش را از دیترویت آغاز کرد و با اجرای بیش از هشتاد و سه درصد از برنامه‌هایش پیشتاز شد یا در سال بعدی که میزان پیشرفت شرکت‌مان را به دویست و شصد درصد افزایش دادیم، چه درد وحشتناکی را رقبای ما تجربه کردند.

همانند تمام عاملان تغییر و نوآوران خلاق، با اجرای بهتر مدل‌های قدیمی در جهت افزایش بازدهی به چنین موفقیتی نرسیده‌ایم. عاملان تغییر از شجاعت و خلاقیتی برخوردارند که به آن‌ها اجازه می‌دهند قالب‌های قدیمی را بشکنند. شرکت رِد بول با راه‌اندازی خط تولید گروهی از نوشیدنی‌های جدید و منحصربه‌فرد با عنوان انرژی‌زا‌ها قالب‌های قدیمی را شکست. مایکل دل با فروش مستقیم کامپیوتر‌ها به مصرف‌کنندگان و حذف واسطه‌گران در چرخه فروش قالب‌های قدیمی را شکست. اسطوره جاز چارلی پارکر با به چالش کشیدن دیدگاه سنتی و نواختن نُت‌هایی که در ضرب آهنگ‌های پرشتاب ممنوع بودند، قالب‌های قدیمی را شکست.

شرکت‌های بزرگ بر اساس ایده‌های ناب شکل می‌گیرند. آن‌ها راه‌های جدید و تأثیر‌گذاری برای حل مشکلات مشتریان‌شان کشف می‌کنند. آن‌ها وارد بازی می‌شوند تا موفقیت چشمگیری کسب کنند نه اینکه فقط شکست نخوردن برایشان مد نظر قرار گرفته باشد. در حقیقت، به زمانی رسیده‌ایم که اگر بخواهیم محافظه‌کارانه به بازی ادامه دهیم پرخطر‌ترین حرکت را انجام داده‌ایم. جنرال موتور به بازی محافظه‌کارانه‌اش ادامه داد تا اینکه در نهایت ورشکست شد. شرکت مکس ول هاوس محافظه‌کارانه رفتار کرد تا اینکه در نهایت استار باکس که از شجاعت و خلاقیت بیشتری بهره مند بود به عنوان جایگزینی برای آن در صنعت قهوه مطرح شد.

این طرز تفکر نه تنها برای نوآوری شگفت‌آور شرکت‌ها مفید است، بلکه برای مشاغل شخصی نیز کاربرد دارد. آیا تا به حال به فهرست اعضای فوربز 400 که اسامی ثروتمندان آمریکایی در آن ذکر شده، نگاهی انداخته‌اید؟ برای اینکه این روزها از شایستگی برخوردار باشید، باید حداقل میلیاردر دارای قدرت خطر بالا باشید. با مرور کردن اسامی ذکر شده در فهرست فوربز، به نکته حائز اهمیتی پی بردم‌: هیچ‌کدام از 400 میلیاردر فهرست با بازی محافظه‌کارانه، کاهش هزینه‌ها و پیروی از چهار‌چوب ساده‌ای از قوانین چنین ثروتی را کسب نکرده‌اند. در مقابل، هر کدام از این افراد کاری جدید و مفید انجام دادند تا به چنین ثروتی رسیدند. از خرده‌فروشی تا نرم‌افزار، از تولید کردن، تا راه‌اندازی خط تولید نوع جدیدی از شکلات تخته‌ای، ایده‌های که این افراد خلق کردند باعث تغییرات اساسی در دنیا شد. در مورد هر کدام از آن‌ها، بنیاد موفقیت‌شان به جهش سریع و درخشان الهامات خلاقانه‌شان بر می‌گردد.

فهرست مطالب کتاب

گفتگوی کوتاه با نویسنده
ستایش‌ها پیرامون «رویا‌پردازی منظم»
سخن مترجم
درباره نویسنده
پیشگفتار
مقدمه
چرا باید به خلاقیت اهمیت دهید؟
چه انتظاراتی می‌توان از کتاب رویاپردازی منظم داشت؟
1. پرونده‌ای برای خلاقیت
کسب‌و‌کار پرمخاطره‌ نپدیرفتن خطر
آینده‌تان چگونه با خلاقیت بازنویسی می‌شود؟
موفقیت از طریق ابتکار و‌ مخاطره‌پذیری
موفقیت در بازاری که درصورت عدم تغییر نابود می‌شوید
متمرکز کردن شرط‌ها در آینده
آیا از این آمادگی برخوردارید تا به نیروی نوآورانه تغییر تبدیل شوید؟
2. رویاپردازی منظم: شیوه منحصربه‌فردتان در جهت خلاقیت
نگاهی اجمالی به رویا‌پردازی منظم
مرحله 1: سؤال بپرسید.
مرحله 2: آماده‌ شوید
مرحله 3: کشف‌ کنید
مرحله 4: شروع‌ کنید
مرحله 5:‌ اجرایی کنید
حداکثر استفاده از شیوه رویا‌پردازی منظم
رد کردن تعاریف محدودی از خلاقیت
پرورش دی.اِن.اِی خلاقیت‌تان
پرورش عضله خلاقیت
تصویر ذهنی خلاقیت‌تان را گسترش دهید
در فرآیند نامرتب خلاقیت، برای خودتان کاشانه‌ای پیدا کنید
مرحله اول: سوال بپرسید
3. تعریف چالش خلاقیت
شکل‌دهی چکیده خلاقیت
بخش اول: توصیف نتیجه مطلوب
بخش دوم: تعریف چالش خلاقیت
بخش سوم: تحلیل موقعیت
بخش چهارم: ایستادگی
بخش پنجم: مخاطب یا مخاطبین هدف
بخش ششم: .راهبرد گفتگو
بخش هفتم: رقابت
بخش هشتم: طرح پروژه
بخش نهم: معیارهای کلیدی
نظم را از طریق تصویر ذهنی، شفافیت و عملکرد وارد رویا‌ها‌یتان کنید
4. برانگیختن حس کنجکاوی و هوشیاری
پرسیدن سه سؤال جادویی
پختن رولت گوشت
فضای ذهن مبتدی‌تان را خالی کنید
جعبه بزرگ
پنج پرسشی که با چرا آغاز می‌شود
بزرگنمایی
تطبیق دادن
افراد متفرقه
چشم زیردریایی (پریسکوپ)
پرورش پنج مهارت نوآوران ماهر
جلوگیری از سندروم پایک و دام مغز
افزایش آگاهی در سرتاسر سازمان
مرحله دوم: آماده شوید
5. دستیابی به کلیدهای ذهن و فرهنگ خلاقیت
آماده کردن ذهن‌تان برای روند خلاقیت
آماده‌سازی: ده حرکت برتر
شناخت قاتلان خلاقیت
ایجاد فرهنگ‌های خلاقیت
پایه‌گذاری... و زندگی‌کردن... ارزش‌های بنیادی
تجلیل از خلاقیت و همبستگی
به یاد داشته باشید که از چه شخصیتی برخوردار نیستید
پیروی از هفت قانون فرهنگ‌های خلاقیت
شور و اشتیاق ایجاد کنید
از ایده‌ها تجلیل کنید
داشتن استقلال را ترویج دهید
شجاعت را تشویق کنید
تبدیل کردن شکست به پیروزی
ایجاد ارتباط بین فرهنگ و‌ آینده‌تان
6. آماده‌سازی پیرامون‌تان برای افزایش اشتیاق به خلاقیت‌
در اتاقک‌های کِرم‌رنگ محیط کارتان تغییراتی ایجاد کنید
تغییر و تحولی بزرگ ایجاد کنید
زمان‌تان را در محیطی که با چالش‌تان احاطه شده سپری کنید
پروژه‌هایی را بیرون از محل‌کارتان انجام دهید
پیدا کردن عوامل انگیزشی و نمادهای مناسب
مرحله سوم: کشف کنید
7. کشف راه‌های خلاقیت
نگاه کردن از دریچه‌ای متفاوت
سرمایه‌گذاری روی نقاط عطف
شرکت خودروسازی تسلا
کشف ظرفیت جدید در یک ایده قرضی
تغییر دادن صورت مسئله
از الگوها استفاده کنید
مرحله چهارم: شروع کنید
۸. ایجاد جرقه‌های خلاقیت
محافظت از آن جرقه‌های اولیه و ناپایدار
دوازده روش روشن کردن جرقه‌های خلاقیت
گروه ایمبیزو
بازیِ گروهی سیب‌زمینی داغ
همیشه نباید از نقطه آغازین شروع کرد
پاسخ غلط
شورش کنید
مدنظر قرار دادن عوامل انگیزشی
کپسول زمان
پُل همینگوی
کاربرنماها
برانگیختن
لحظات ناراحت‌کننده
فکر کنید، خط‌خطی کنید، بنویسید و تکرار کنید
اسرار استادان جاز
اجرای چهارنفره
تضاد ایجاد کنید
تنوع ایجاد کردن
متکی بودن به اساتید
جایگزینی یکی از مؤلفه‌ها
حمایت از گروه کوچک موسیقی جاز
۹. روشن کردن جرقه‌های خلاقیت: هشت تکنیک بسیار موثر
هشت فرمان ایده‌پردازی
جرقه خلاقیتت را روشن کن!
طوفان حد‌
فهرست طولانی
طوفان نقش‌آفرینی
معرفی تکنیک اسکمپر
تضاد
فنجان کره بادام زمینی ریز
اهداف مبهم
نگارش افکار
برای پرتاب موشک آماده‌اید؟
مرحله پنجم: اجرایی کنید
10. ایده‌ها‌یتان را وارد دنیای واقعی کنید
انتخاب کردن بهترین ایده‌های‌تان
امتیازدهی به ایده‌های‌تان: ماتریس
شرط‌بندی
رای هیئت منصفه
نگاشت ارزشی
کارت امتیاز خلاقیت
آزمایش کردن انتخاب‌های‌تان
نمونه‌سازی
رویکرد جدید نوآوری
مشخص کردن معیارهای‌تان: ارزیابی
برنامه عملیاتی‌تان را طراحی کنید
مراقبت از کسب‌و‌کار
سخن آخر: قدرت یک
پیوست اول: شش باور غلط رایج درباره خلاقیت (و واقعیت آن‌ها)
پیوست دوم: تمریناتی تکمیلی ایجاد آمادگی برای شروع روند خلاقیت

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب رویاپردازی منظم: شیوه‌ای اثبات شده برای پرورش خلاقیت تاثیرگذار
نویسنده
مترجمسمیه آشوری
ناشر چاپیانتشارات راوشید
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۹۵
زبانفارسی
شابک978-622-745813-8
قیمت نسخه الکترونیک
۱۲۴۰۰ تومان - 4.49€
خرید کتاب الکترونیک
موضوع کتابکتاب‌های کارآفرینی، کتاب‌های موفقیت

نظرات کتاب رویاپردازی منظم: شیوه‌ای اثبات شده برای پرورش خلاقیت تاثیرگذار

ملیحه درویشانی فر
۱۳۹۹/۱۰/۲۸
خوشم اومد مرسی باید دوباره بخونمش
an nadarlo88
۱۳۹۹/۹/۱۸
عالی بود، از یک پاراگراف البته کلی درس گرفتم
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب رویاپردازی منظم: شیوه‌ای اثبات شده برای پرورش خلاقیت تاثیرگذار

برای دریافت کتاب رویاپردازی منظم: شیوه‌ای اثبات شده برای پرورش خلاقیت تاثیرگذار و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

خلاقیت، خلاقیت و نوآوری در کسب و کار، پرورش خلاقیت، خلاقیت در کسب و کار، خلاقیت در کار، خلاقیت و نوآوری در مدیریت، نوآوری و خلاقیت، مفهوم خلاقیت، روش های پرورش خلاقیت، نوآوری، نوآوری در مشاغل مختلف، نوآوری در مدیریت، نوآوری در کسب و کار، اهمیت نوآوری، آموزش کارآفرینی، مصاحبه با شخصیت های کارآفرین، دانلود کتاب کارآفرینی، روش های کارآفرینی، ایده های کارآفرینی، انگیزه در کارآفرینی، کارآفرینان موفق، کارآفرینی، ایده کارآفرینی، کتاب پرفروش کارآفرینی، تجربیات کارآفرینی، کسب و کار، مدیریت کسب و کار، موفقیت در کسب و کار، کسب و کار موفق، اصول کسب و کار، روش های کسب درآمد، موفقیت شخصی، موفقیت شغلی، رسیدن به موفقیت، راه های موفقیت، موفقیت در کار، روشهای موفقیت، ایده کسب و کار، ایده های بزرگ، ایده های راه اندازی کسب و کار، ایده های نو و خلاقانه، ایده های خلاقانه در کار، ایده های تجاری، ایده های خلاقانه کسب و کار، ایده های خلاقانه پولساز، کارآفرینان برتر، پرفروش ترین نیویورک تایمز، پرفروش نیویورک تایمز، کتاب برتر نیویورک تایمز، نویسنده پرفروش نیویورک تایمز، پرفروش وال استریت ژورنال، پرفروش ترین کتاب وال استریت ژورنال، کتاب برگزیده واشنگتن پست، پرفروش ترین یو اس ای تو دی، Disciplined Dreaming A Proven System to Drive Breakthrough Creativity، Josh Linknerشیوه ای اثبات شده برای پرورش خلاقیت تاثیر گذار