دانلود کتاب رژیم عضله‌ساز


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب رژیم عضله‌ساز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب رژیم عضله‌ساز

در کتاب رژیم عضله‌ساز، از حرف‌های تکراری خبری نیست، بلکه سبک جدیدی از تغذیه و استفاده صحیح از مکمل در کنار چربی‌سوزی مطلق و عضله‌سازی خواهید داشت.

آگاهی از علم تغذیه و استفاده صحیح از مواد غذایی نقش بسزایی در موفقیت هر انسانی در زندگی روزمره خود دارد. به همین دلیل تاکنون گمانه زنی‌ها، آزمایشات، فرضیه پردازی‌های غیرقابل اثبات، رویا پردازی‌ها و... زیادی شکل گرفته که هر یک مدعی حل مشکل اضافه وزن و چاقی هستند و از آنجا که مواد مغذی بدن انسانی تنها از سه گروه کربوهیدرات‌ها و چربی‌ها و پروتئین‌ها، تشکیل شده‌اند هر کسی که به معضل چاقی پرداخته، در ‌‌نهایت ترکیبی متشکل از درصدهای مشخصی از هر یک از این سه دسته غذایی را با تاکید بر اهمیت یکی از آن‌ها ارائه کرده‌اند. اما در این بین آن گروه که بیش از همه مغفول مانده و حتی به ناحق مجرم اصلی اضافه وزن معرفی شده، چربی‌ها هستند!

کتاب رژیم آنابولیک (Anabolic Diet) هم به مانند بسیاری از متون تغذیه‌ای دیگر تلاش خود را بر ارائه راه‌حلی در درمان و کنترل چاقی و اضافه وزن مخاطبین خود قرار داده؛ اما این کتاب را می‌توان از چند حیث ممتاز و متمایز شمرد: اول اینکه به واسطه روان و آسان بودن متن کتاب شما به هیچ عنوان احتیاج ندارید برای فهم مطالب ارائه شده یک دوره آموزشی دانشگاهی مفصل را بگذرانید! کافی است تصمیم گرفته باشید که از شر چربی‌های اضافه‌تان خلاص شوید. دوم اینکه این کتاب مدعی است رژیم آنابولیک همزمان برای افراد عادی و ورزشکاران می‌تواند مفید و تاثیرگذار باشد و این یعنی شما احتیاجی ندارید در این کتاب به دنبال فرمول مختص به خود بگردید. سوم اینکه شما در این کتاب، برخلاف روال معمول در کشور ما که عموم متخصصین و صاحب نظران به مخاطبین خود لیستی از مواد غذایی که به شدت در قالب وعده‌های غذایی خاص و اختصاصی طبقه بندی شده و مدعی‌اند برای موفقیت باید رنج پیروی مطلق و بی‌چون و چرای از آن را تحمل کنید، می‌دهند نبوده و شما برای موفقیت در این مسیر، که سال‌هاست برای ما تبدیل به غول بی‌شاخ و دمی شده است، کافی است سبک زندگیتان را کمی تغییر داده و از خوردن چربی‌های مفید نترسید! چهارم اینکه این کتاب به قدری این تغییر سبک زندگی را ساده می‌داند که پس از معرفی آن، وارد مقولات حرفه‌ای‌تر ورزشی از جمله مکمل‌های ورزشی شده و تمرکز خود را به جای طولانی کردن توضیح در خصوص سبک زندگی‌ای که بدون تردید بهترین گزینه پیش‌رو برای زندگی سالم می‌داند، بر بهینه‌سازی رشد عضلانی اختصاص می‌دهد.

 ۱۱۰ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-413-275-9 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۹۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 1: مزایای رژیم غذایی آنابولیک
فصل 2: تاریخ رژیم‌های غذایی بدنسازان
فصل 3: رژیم غذایی آنابولیک چگونه کار می‌کند و چرا کاربردی است
فصل 4: مکمل‌ها
فصل 5: تغییرات خاص - به روش خود این کار را انجام دهید
فصل 6: برخی سوالات متداول
ضمیمه

راهنمای دانلود کتاب رژیم عضله‌ساز

برای دانلود کتاب رژیم عضله‌ساز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  رژیم عضله‌ساز
Amir Adib
۱۳۹۶/۶/۲۵
با سلاماین کتاب بسیار مطالب تکراری که واقعا خواننده زو خسته وکسل میکنه، و یک مطلب مهم تر رفرنس رژیم غذایی با ساختار ایران سازگاری نداره و کمی مشکل هستش برای معاپل سازیمورد خیلی مهم تکرار مطالب هستممنون
Хусэен Аг
۱۳۹۶/۹/۱
سلام دوستان،
اخیرا دانشمندان ژاپنی یه پروتئینی کشف کردن که اسمش NPGL هستش که هم اشتها و هم چربی سازی رو کنترل می‌کنه؛
و طی آزمایشاتی که روی موش‌ها انجام دادن فهمیدن که ترشح این پروتئین چه وقتی رژیم بیشتر...
محمود روشن روان
۱۳۹۶/۷/۲۹
بهترین کتابی که در طول عمرم مطالعه کردم همین کتاب بوده. واقعا دیدگاهمو نسبت به رژیم غذایی عوض کرد. کاملا به صورت علمی تشریح شده. 👌👌👌👌
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴۹)