معرفی و دانلود کتاب ساختار اتم و خواص تناوبی

عکس جلد کتاب ساختار اتم و خواص تناوبی
قیمت:
۳۵,۰۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب ساختار اتم و خواص تناوبی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ساختار اتم و خواص تناوبی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ساختار اتم و خواص تناوبی

کتاب ساختار اتم و خواص تناوبی نوشته‌ی رضا کریمی و دانیال حسینی، از مجموعه نردبان المپیاد شیمی، دربردارنده‌ی سوالاتی از مباحث خواص ساختار اتم، جایابی عنصرها در جدول، خواص عنصرها، شعاع ذرات و انرژی یونش است که در آزمون‌های سرشناس طرح شده‌اند.

درباره‌ی کتاب ساختار اتم و خواص تناوبی:

به زعم بسیاری از صاحب‌نظران با توجه به تغییر کتاب درسی، ایجاد رویکرد جدید در طراحی سؤال توسط طراحان و عدم یادگیری مفهومی، تدوین و طراحی یک مجموعه سؤال متناسب با نیاز روز دانش آموزان، جامعه علمی را با مشکلات زیادی همراه ساخته است. سرعت بالا در تحول این علم نیز افزون بر دلایل بالا باعث تثبیت نشدن مطالب به صورت منسجم و در نهایت پاسخ ندادن به سؤالات این درس می‌شود.

این کتاب سؤالات جدید المپیادهای شیمی ایران، آمریکا، استرالیا، کانادا، سؤالات کنکور سراسری ارشد و کارشناسی را دربردارد. مداومت در حل تمرین، تلاش در یادگیری و داشتن حس کنجکاوی برای موفقیت در فهم درس شیمی ضروری است. در کتاب ساختار اتم و خواص تناوبی پرسش‌های طبقه‌بندی شده از ساده به دشوار مرتب شده‌اند و به همراه پاسخ‌های تشریحی، آموزنده‌ی خوبی برای مطالب ساده تا پیشرفته هستند. شایان به ذکر است برای انتخاب سؤالات، منابع گوناگون بررسی شده‌اند.

کتاب ساختار اتم و خواص تناوبی مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای داوطلبان المپیادهای شیمی، کنکور کارشناسی و کارشناسی ارشد شیمی کاربردی است.

فهرست مطالب کتاب

1: ساختار اتم
1-2: جایابی عنصرها در جدول
2-2: خواص عنصرها
3-2: شعاع ذرات
2-3: انرژی یونش
5-2: الکترونگاتیوی
6-2: سایر روندهای تناوبی
7-2: سؤالات ترکیبی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ساختار اتم و خواص تناوبی
نویسنده،
ناشر چاپیانتشارات گچ
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات201
زبانفارسی
شابک978-622-740614-6
موضوع کتابکتاب‌های کمک آموزشی متوسطه دوم
قیمت نسخه الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب ساختار اتم و خواص تناوبی

برای دریافت کتاب ساختار اتم و خواص تناوبی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.