دانلود کتاب ساخت امریکا؛ خاطرات بنیان گذار وال مارت

  • از: سم والتون، میترا دانشور
  • ناشر: نشر میلکان
  • ۱۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب ساخت امریکا؛ خاطرات بنیان گذار وال مارت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ساخت امریکا؛ خاطرات بنیان گذار وال مارت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ساخت امریکا؛ خاطرات بنیان گذار وال مارت

کتاب ساخت امریکا؛ خاطرات بنیان گذار وال مارت نوشته‌ی سم والتون روایتی شگفت‌انگیز از کارآفرینی، خطرپذیری و سخت‌کوشی ارائه می‌دهد. شرکت وال‌مارت، پردرآمدترین شرکت جهان محسوب می‌شود و والتون در کسوت بنیان‌گذار اصلی آن به شما می‌آموزد که چگونه به خواسته‌ها و اهدافتان برسید.

سم والتون (Sam Walton) مردی خودساخته است و به عنوان کارآفرینی ریسک‌پذیر و تلاشگر شناخته می‌شود. او بدون هیچ پشتوانه‌ای آغاز کرد و به شرکت بزرگی مانند وال‌مارت رسید. والتون در کتاب ساخت امریکا؛ خاطرات بنیان‌گذار وال‌مارت (Made in America) داستان زندگی‌ خود را برای شما روایت می‌کند و در خلال این خاطرات به شما می‌آموزد که چگونه ایده‌های خود را به اجرا دربیاورید. او صاحب بزرگ‌ترین خرده فروشی دنیا است و برای شما روایت می‌کند که این امپراتوری بزرگ چگونه به وجود آمد و گسترش پیدا کرد.

سم والتون نمونه‌ی بارز و موفق رویای آمریکایی است و با خواندن این کتاب متوجه می‌شوید زمانی که می‌گویند آمریکا سرزمین فرصت‌ها و رویاها است، دقیقاً از چه چیزی سخن می‌گویند. سم در این کتاب متواضعانه روند صعودی و موفقیت‌های خود را برای شما روایت می‌کند و رمزهای موفقیت او را می‌آموزید، موفقیت‌هایی که با تلاش و کوشش بسیار به دست آمده است و نه با دروغ و خیانت.

سم والتون را بیشتر بشناسیم:

او با نام کامل ساموئل مور والتون در 29 مارس 1918 به دنیا آمد. سم که به عنوان تاجر و کارآفرینی موفق شناخته می‌شود تا 5 سالگی با پدرش در مزرعه کار می‌کرد.

او در سال 1950 فروشگاهی تاسیس کرد و توانست با ترفندهای ساده و کارآمد همچون تخفیف به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کند و فعالیت‌های تجاری خود را توسعه دهد و این اتفاقی است که به صورت تدریجی و در دهه‌ی 60 میلادی رخ داد.

سام والتون در 5 آوریل 1992 فوت کرد اما میراث او که همان کسب و کارش است توسط خانواده‌ی وی تحت عنوان شرکت والمارت اداره می‌شود.

جملات برگزیده‌ی ساخت امریکا؛ خاطرات بنیان‌گذار وال‌مارت:

- وقتی یه پنی تو خیابون افتاده باشه، چند نفر می‌رن و بَرِش می‌دارن؟‌ شرط می‌بندم من بَرِش می‌دارم. می‌دونم سم هم بَرِش می‌داره.

- یادم می‌آد یه بار تو شیکاگو هشت نفری تو یه اتاق موندیم. اتاقه هم خیلی بزرگ نبود. هرکی می‌دید، ممکن بود با خودش بگه ما واقعاً بودجه‌ی محدودی داریم.

- پدرم می‌خواست ما بریم کلیرمور؛ اما بهش گفتم: «بابا، من می‌خوام شوهرم خودش باشه، نمی‌خوام اون داماد ال.اس. رابسون باشه. می‌خوام سم والتون باشه.»

نکوداشت‌های کتاب ساخت امریکا؛ خاطرات بنیان‌گذار وال‌مارت:

- خودزندگی‌نامه‌ای خردمندانه و الهام‌بخش. (San Francisco Chronicle)
- یک داستان موفقیت خارق‌العاده. (Detroit Free Press)
یک داستان موفقیت تمام آمریکایی نتیجه‌بخش. (The New York Times Book Review)

در بخشی از کتاب ساخت امریکا؛ خاطرات بنیان‌گذار وال‌مارت می‌خوانیم:

نمی‌دانم چه چیزی باعث می‌شود کسی جاه‌طلب باشد؛ اما حقیقت این است که از وقتی به دنیا آمدم، با انگیزه و جاه‌طلبیِ بیش از حدی که دارم، خوشبخت بوده‌ام. احتمالاً حق با برادرم است. مادرمان به‌شدت برای بچه‌هایش بلندپروازی می‌کرد. او زیاد مطالعه می‌کرد و عاشق تحصیل بود؛ اگرچه خودش تحصیلات چندانی نداشت. یک سال به دانشگاه رفت و بعد انصراف داد تا ازدواج کند. شاید برای این‌که تلافی کند، از ابتدا ترتیبی داد که من به دانشگاه بروم و برای خودم کسی بشوم. یکی از بزرگ‌ترین ناراحتی‌ها در زندگی‌ام این است که او در جوانی و درست وقتی در حال پیشرفت در تجارت‌مان بودیم، به‌علت سرطان درگذشت.

مادر حتماً انگیزه دهنده‌ی بسیار خاصی بود. به من می‌گفت همیشه باید تلاش کنم در هر چه برمی‌گزینم، بهترین باشم، و من حرفش را جدی می‌گرفتم. برای همین، همیشه همه‌ی علایقم را با اشتیاقی واقعی که می‌توان آن‌را «وسواس» نامید، دنبال می‌کردم تا برنده شوم. همیشه معیارهای بالایی برای خودم در نظر می‌گرفتم و اهداف شخصی بسیار والایی تعیین می‌کردم.

 ۲۱۶ صفحه، ۶۷۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8812-81-4 

چاپ ۱۳۹۸: ۴۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۵۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
1- یادگرفتنِ ارزش قائل‌شدن برای پول
2- شروع با پولی ناچیز
3- دوباره گل‌کردن
4- حرکت خلاف جهت
5- گرداندن یک خانواده
6- عضوگیری برای تیم
7- سهامی عام کردن شرکت
8- ساختن فرمول
9- ایجاد شِراکت
10- عقب‌نشینی
11- فرهنگ‌سازی
12- قراردادن مشتری در اولویت اول
13- روبه‌رو‌شدن با رقیب
14- گسترش قلمرو
15- اهمیت‌دادن به جزئیات
16- ادای دِین
17- اداره‌ی شرکتی موفق؛ ده قانونی که برایم کارساز بود
18- نیاز به باقی‌گذاشتن میراث
پس‌نوشت
یادداشت نویسنده‌ی همکار

راهنمای دانلود کتاب ساخت امریکا؛ خاطرات بنیان گذار وال مارت

برای دانلود کتاب ساخت امریکا؛ خاطرات بنیان گذار وال مارت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ساخت امریکا؛ خاطرات بنیان گذار وال مارت

نظرات کتاب ساخت امریکا؛ خاطرات بنیان گذار وال مارت

باران عسکری
۱۳۹۹/۵/۲۴
کتاب فوق العاده عالی بود پر از نکته و ایده برای کسی که واقعا بخواد استفاده کنه یه شخصیت قوی، با اراده و سخت کوش و مشتاق و جهت رسیدن به هدف. از خوندن کتاب واقعا لذت بردم.
Fuba Unl.
۱۳۹۹/۱/۲۸
نسخه چاپیشو خوندم کتابی فوق العاده برای خودسازی و سخت کوشی برای رسیدن به رویای آمریکایی
Abed Aslani
۱۴۰۰/۱/۱۳
کتاب خوب و نسبتا روانی هست
در پرداختن به جزییات در بعضی از بخش‌های کتاب مقداری زیاده روی شده هست
در کل ارزش خواندن داره
مشاهد همه نظرات (۵)
اتوبیوگرافی، دانلود کتاب زندگی نامه، سرگذشتنامه، زندگی نامه، دانلود کتاب خاطرات، خودزیست نامه، زندگینامه، خاطرات، دانلود خاطره، خاطرات قدیمی، خاطره نویسی، دانلود کتاب خاطره نویسی، موفقیت در کسب و کار، کتاب ساخت آمریکا سم والتون، دانلود کتاب ساخت آمریکا سام والتون، خرید کتاب ساخت آمریکا، قیمت کتاب ساخت آمریکا، والمارت، فروشگاه والمارت، کسب و کار موفق، ایده کسب و کار، روش های کارآفرینی، ایده های کارآفرینی، دانلود کتاب کارآفرینی، طرح کسب و کار، کسب درآمد، چطور یک کسب و کار را شروع کنیم، اصول کسب و کار، راه اندازی کسب و کار، موفقیت در کار، کسب و کار، انگیزه در کارآفرینی، موفقیت شغلی، داستان موفقیت، انگیزه کاری، انگیزه اقتصادی، انگیزه در اقتصاد، ایجاد انگیزه در زندگی، چگونه انگیزه خود را قوی کنیم، موفقیت در زندگی شخصی و کاری، رسیدن به موفقیت، راهنمای موفقیت، راه های موفقیت راز موفقیت، راهنمای موفقیتهای فردی، موفقیتهای فردی، روشهای موفقیت، سام والتون، کتاب ساخت آمریکا سام والتون، وال مارت، کتاب درباره وال مارت، Sam Walton، made in America my story