دانلود کتاب ساده و درست آرزو کن


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ساده و درست آرزو کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ساده و درست آرزو کن

کتاب ساده و درست آرزو کن اثر پیر فرانک، به شما گوش‌زد می‌کند که در چه زمانی مرتکب اشتباه شده‌اید و چگونه با برنامه‌ریزی صحیح می‌توانید از آن‌ها صرف نظر کنید تا به طور ساده و درست آرزوهایتان برآورده شود.

این کتاب همراه با تکنیک‌های عملی ماجراهای واقعی بیان شده است که اشتیاق شما را برای عملی کردن این راهبردها افزایش می‌دهد.

پیر فرانک (Pierre Franckh) پیش از کتاب ساده و درست آرزو کن (Wunsch es dir einfach aber richtig)، کتاب «از ته دل آرزو کن» را نیز نوشته که یکی از آثار موفق و پرفروش اوست.

هر اندیشه ناب‌ترین انرژی‌ است و این انرژی بر آن است که وجود خویش را آشکار کند، بدین معنی که اندیشه به عمل تبدیل شود. انرژی ارسالی بر سر راهش در پی یافتن یک انرژی هماهنگ است، یعنی انرژی‌ای که درست با اندیشه‌ی ما هم‌صدا است.

با نیروی اندیشه‌هایمان همه‌ی آن‌چه که درباره‌ی خود و دیگران می‌اندیشیم را به درون زندگی‌مان می‌کشیم. ما با اندیشه‌هایمان فرمان‌هایی را صادر می‌کنیم و تفاوت نمی‌کند که آگاهانه یا ناخودآگاه به آن‌ها اندیشیده باشیم. چه چیزی را بخواهیم، چه آرزو کنیم و چه در تردید به سر ببریم، همه‌چیز تنها از طریق قانون جذب عمل می‌شود.

هر تفکری خالص‌ترین انرژی است و این انرژی در تب و تاب می‌ماند تا بالاخره خود را در قالب یک پدیده نمایان سازد. نمی‌توان گفت این تفکر است که خود را در رفتار نشان می‌دهد، بنابراین انرژی تراوش‌ یافته از تفکر در تلاش است تا مدام بر سر راه خود فقط با انرژی هم‌سان خود برخورد و آن‌ را جذب کند، درست همانی که با افکارمان در رزونانس (بازتاب افکار) است. در مجموع قدرت افکار می‌تواند ما را به‌ سمت هر آن‌چه در مورد خود و در زندگی روزمره می‌اندیشیم، جذب کند.

در بخشی از کتاب ساده و درست آرزو کن می‌خوانید:

من از موفقیت دیگران خوشحال می‌شوم؛ اما چرا باید فقط برای آن‌ها به ثمر برسد؟ شما باید به حد کافی موفقیت را در زندگی‌تان جذب کنید. وقتی به کسی درباره موفقیتش حسادت می‌کنیم، یک احساس منفی داریم. قبل از آن موفقیت و حسد را با یکدیگر و در کنار احساس منفی گره می‌زنیم. در این صورت موفقیت برای ما علایم منفی دارد. به‌ همین علت ما انسان‌های موفق را از زندگی‌مان جدا می‌کنیم. به‌ جای این‌که به آن‌ها ملحق شویم، از این طریق از آن‌ها نیرو بگیریم.

فهرست مطالب

فقط در دنیای مواردی اتفاق می‌افتد که به آن ایمان داریم
ساده؛ اما بی‌نقص و عالی!
آرزوها واقعی و محقق می‌شوند؛ اگر...
از نیروی بالقوه خود در برآورده شدن آرزوها استفاده کن
همواره آرزوهایت را درست و کامل در ذهنت بنشان
محکم و استوار بر عقاید مثبت خود باقی بمان
تو هم چیزی را آرزو کن (مانند شریک زندگی و همسر)
هر چیزی که می‌خواهی آرزو کن
وقتی مشترک و همسان آرزو می‌کنیم...
به آرزوی مشترک بیشتر قدرت دهیم...
پرسش و پاسخ

 ۱۲۸ صفحه، ۹۷۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-714-6 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۷۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۹۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب ساده و درست آرزو کن

برای دانلود کتاب ساده و درست آرزو کن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ساده و درست آرزو کن
Kh Hayati
۱۳۹۸/۳/۲۰
بی نهایت عالی. حس خوبی بهم‌منتقل شد با خوندنش
هومن مصطفی نژاد
۱۳۹۷/۷/۲۵
پیر فرانک کتابهاش بدرد کسی میخوره که تو دلش به قانون جذب اعتقاد داره ولی ایمانش کامل نشده واقعا زیبا مینویسه
موسی درگاهی
۱۳۹۷/۳/۲۹
نحوه بیان و شاید ترجمه جذاب و گیرا نیست
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)