دانلود کتاب سرنوشت روح


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب سرنوشت روح و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سرنوشت روح

کتاب سرنوشت روح نوشته مایکل نیوتن، کتابی شگفت‌انگیز در آشکار ساختن اسرار زندگی است که سرگذشت کامل روح چندین نفر از داوطلبان روایت می‌شود و دکتر نیوتن به سؤالات در مورد جنبه‌های مختلف زندگی در جهان دیگر پاسخ می‌دهد.

با کتاب سرنوشت روح (Destiny of souls) در اعماق داستان‌های روح خود فرو می‌روید و بسیاری از چیزهایی که روح شما درک می‌کرد اما تاکنون قادر به توجیه آن نبودید را خواهید دانست.

مایکل نیوتن (Michael Newton) روانشناس و محقق آمریکایی است، وی از پژوهش‌گرانی است که عمر خود را صرف تحقیق و بررسی در عوالم بعد از مرگ کرده است. او در رشته‌های بهداشت فکر و روان در موسسه‌های آموزش عالی آمریکا تدریس کرده‌ است. مایکل نیوتن معالجه از طریق خواب درمانی (هیپنوتراپی) را نیز دنبال می‌نماید. وی گفتار افرادی را که به خواب مصنوعی (هیپنوز) فرو رفته‌اند را ثبت نموده و از طریق بررسی مطالب آن‌ها به اطلاعاتی مربوط به کمال روحی انسان و جایگاهی که روح در فاصله بین زندگی‌های متوالی خود در آن‌جا توقف می‌نماید، به دست آورده‌ است.

مایکل نیوتن با بیشتر از سی سال تجربه در تحقیقات روانشناسی (بالینی) و عمل در این زمینه از جمله معدود محققانی است که از طریق علمی توانسته‌ است به بررسی تجربیات روح نایل شود. وی دریچه‌ی جدیدی را از عوالم پس از مرگ، برزخ، حساب و کتاب اخروی و دیگر مسائل عالم بعد، به روی خوانندگانش باز می‌کند.

اینک کتاب سرنوشت روح ادامه کتاب سفر روح، حاوی اظهارات بیش از یکصد داوطلبی است که در حالت هیپنوتیزم به حافظه‌ی پنهانی و ضمیر ابرآگاه خود دست می‌یابند و خاطرات و تجربیات خود را از فضایی دیگر بیان می‌کنند، که نویسنده آن فضا را دنیای روح که ما، در فاصله‌ی زندگی‌های زمینی، مدتی را در عالمی دیگر می‌گذرانیم، نامیده است.

وی مراجعان خود را به زندگی گذشته‌شان برمی‌گرداند و متوجه شد که می‌توان با حلول روح‌های گذشتگان در جسم فرد هیپنوتیزم‌ شده به حالت فرا هوشیاری دست یافت. در حین این سفر فرد می‌توانست آنچه در گذشته بر روحش اتفاق افتاده را بیان کند. وجه مشترک گفته‌های تمامی داوطلبان در شرح و توصیف این عالم دیگر نظم و تدبیر خلل‌ناپذیر، مهر و محبت سرشار و نظام آموزشی آن است.

در بخشی از کتاب سرنوشت روح می‌خوانید:

در لحظه مرگ، روح از جسم میزبان خود خارج می‌شود و صعود می‌کند. اگر روح پیرتر باشد و در زندگی‌های قبلی تجربیاتی کسب کرده باشد، بلافاصله می‌فهمد که آزاد شده است و به مبدا خودش بر می‌گردد. روح‌های پیشرفته نیازی ندارند کسی به استقبال‌شان بیاید. اما اکثر روح‌هایی که من با آن‌ها کار می‌کنم، پس از خروج از سطح ستاره‌ای کره زمین با راهنماهای خود مواجه می‌شوند. ممکن است روح‌های جوان‌تر، یا روح بچه‌ای که تازه فوت کرده است، تا پیش از پایین آمدن یک راهنما برای کمک، سردرگم بمانند. بعضی از روح‌ها تصمیم می‌گیرند مدتی در صحنه مرگ خود باقی بمانند، ولی اکثر روح‌ها مایلند بلافاصله محل را ترک کنند. در دنیای روح، گذشت زمان معنا ندارد. روح‌هایی که برای تسلای بازماندگان عزادار‌شان یا به دلایل دیگر مایلند مدتی در محل مرگ خود بمانند، گذشت زمان را احساس نمی‌کنند. برای آن‌ها، گویی زمان به نوعی از حرکت می‌ایستد.

به تدریج که روح‌ها از کره زمین فاصله می‌گیرند، نور فزآینده درخشانی را در اطراف خود احساس می‌کنند. بعضی از روح‌ها، مدت کوتاهی، تاریکی خاکستری‌ رنگی را می‌بینند و احساس می‌کنند در حال گذشتن از میان یک تونل یا دروازه هستند. اختلاف میان این دو تجربه به سرعت خروج روح‌ها بستگی دارد، که آن هم به نوبه خود به میزان تجربه‌ای که کسب کرده‌اند مربوط است. احساس قوه جاذبه راهنما، ممکن است از جانب یک روح ضعیف یا قوی باشد و این بستگی به درجه پختگی روح و ظرفیت تغییرپذیری آن دارد. تمام روح‌ها در مراحل اولیه خروج از جسم، با «غبار ابر مانندی» مواجه می‌شوند که اطراف آن‌ها را فرا گرفته است. اما به زودی غبار از بین می‌رود و آن‌ها می‌توانند مسافت‌های دورتری را ببینند. در این وضعیت روح‌های در سطح متوسط، انرژی شبح‌ مانندی را مشاهده می‌کنند که به طرف آن‌ها می‌آید.

این انرژی ممکن است مربوط به یک یا دو مونس روحی باشد، اما اکثرا راهنما هستند. در مواردی هم که همسر یا دوستی که قبلا فوت کرده است به ملاقات‌ روح می‌آید، راهنما در فاصله نزدیکی قرار می‌گیرد تا فرآیند انتقال را تحت نظر بگیرد. در تمام دوران تحقیقاتم، هرگز به کسی برنخوردم که یک شخصیت بزرگ معنوی مثل مسیح یا بودا به ملاقاتش آمده باشد. اما، راهنماهایی که برای روح‌ها تعیین می‌شوند، از میان ذات‌های‌ مهربان معلمین بزرگ معنوی در روی کره زمین هستند.

 ۴۷۲ صفحه، ۶۵۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-9720-45-6 

چاپ ۱۳۸۵: ۳۵۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۳۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه مترجم
پیشگفتار
1: دنیای روح
۲: مرگ، اندوه و تسلی
3: روح‌های زمینی
4: احیای انرژی روحی
5: نظام گروه‌های روحی
6: شورای معتمدین
7: کیفیت روابط در دنیای روح
8: روحِ در حال پیشرفت
9: حلقه سرنوشت
10: راه معنوی ما

راهنمای دانلود کتاب سرنوشت روح

برای دانلود کتاب سرنوشت روح و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سرنوشت روح

نظرات کتاب سرنوشت روح

مریم بکتاش
۱۳۹۸/۷/۷
کتابی بسیار عالی، با مفهوم خیلی عالی، دیدگاه منو نسبت به خیلی چیزها تغییر داد. خیلی از سوالاتم در مورد: زکجا آمده‌ام آمدنم بهر چه بود، به کجا میروم آخر، ننمایی وطنم. رو جواب داد. من به همه پیشنهادش میکنم. ولی ۹۰ درصد ادما درکش نمیکنن. و بنظرم هرچی در مورد سرنوشت روح بخونم، بازم دوست دارم مطالب در و بیشتری بخونم. روش زندگیم خیلی موثر بوده خدا رو شاکرم که این کتاب و امثال این کتاب رو سر راهم قرارداد. با تشکر ویژه از مایکل نیوتن عزیز، و مترجمین کتابهای ایشون
leily Shandizi
۱۳۹۸/۶/۲۷
کتابی قبلا خونده بودم روح یک دانشمند بزرگ رو از طریق دخترش احظار میکنن این سه نفر هر کدام در منطقه‌ای بودن از روح سوالاتی درباره اون دنیا و سفر ارواح میپرسند کلا برزخ‌جای خوبی بود و با اعتقادات مسلمانان درباره برزخ متفاوت بود مثلا میگفت فردی ک خدا رو قبول نداره وقتی میکرد در یک خواب طولانی قرار ما میگیره کمکش میکنیم از این خواب بیدار شه و عذاب خاصی هم بخاطر قبول نداشتن خدواند شامل حالش نمی‌شد و عذاب‌هایی ک مطرح کرده بود خیلی معمولی بودن و و و این کتاب هم همینجوریه آیا؟؟؟؟
nezam mohandesi
۱۳۹۹/۱/۱۲
من سفر روح را خواندم و تصمیم دارم این کتاب را هم بخونم. این هم یه دیدگاهه نسبت به سرنوشت بعد از مرگ. برای بعضی خوشاینده و پازلهای ذهنشان تکمیل میکنه برای یه عده‌ای دیگه هم شاید باعث بشه عقاید قبلیشون زیر سوال بره. پیشنهاد میکنم این کتابها را بدون حب و بغض بخونین چون انسان در سالهای مختلف زندگی عقاید مختلفی پیدا میکنه و شاید دیدگاههاش ۱۸۰ درجه عوض بشه.
مشاهد همه نظرات (۶۵)