دانلود کتاب سطح بازی خود را بالا ببرید: رازهای عملکرد و بازدهی عالی از زبان بهترین‌های بهترین‌ها


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب سطح بازی خود را بالا ببرید: رازهای عملکرد و بازدهی عالی از زبان بهترین‌های بهترین‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سطح بازی خود را بالا ببرید: رازهای عملکرد و بازدهی عالی از زبان بهترین‌های بهترین‌ها

کتاب سطح بازی خود را بالا ببرید: رازهای عملکرد و بازدهی عالی از زبان بهترین‌های بهترین‌ها نوشته‌ی آلان استین جی. آر و جان استرنفلد با فراهم کردن درس‌ها و اصول کاربردی به شما کمک خواهد کرد تا محدودیت‌ها و موانعی که در زندگی کاری و شخصی خود با آن‌ها مواجه هستید را برطرف کنید.

موفقیت چیزی نیست که برای شما اتفاق بیفتد. بلکه موفقیت چیزی است که شما جذب می‌کنید، انتخاب می‌کنید و خلق می‌کنید. افراد موفق کارهای کوچک را بهتر از هر شخص دیگری انجام می‌دهند. این همان چیزی است که بهترین‌ها را از بهترین‌ها می‌سازد.

ابزارهای لازم برای رسیدن به موفقیت در دسترس همه قرار دارد. این ابزارها به طور محسوس توسط افراد زیادی به اشتراک گذاشته شده است، افرادی که از آن‌ها به شکل درست بهره‌ برده‌اند. هر چیزی که شما نیاز دارید تا با آن به شادی، رضایت، اعتماد، تأثیرگذاری و موفقیت برسید، برای مطالعه در دسترس است. ولی استفاده از این تکنیک‌ها در عمل، تبدیل آن‌ها به عادت و زندگی با آن‌ها به شکل روزمره اصلا راحت نیست و در دسترس شما قرار ندارند. این همان دلیلی است که سبب شد آلان استین جی. آر (Alan Jr Stein) و جان استرنفلد (Jon Sternfeld) تصمیم به نگارش کتاب سطح بازی خود را بالا ببرید (Raise your game) بگیرند.

کتاب حاضر نخستین جرقه مقدماتی برای بالا بردن سطح عملکرد خودتان، در هر بخش از زندگیتان است. آلان استین در این کتاب برای شما ابزارها، مفاهیم، درس‌ها و وظایف عملی را گردآوردی می‌نماید که خود از افراد ممتاز آموخته‌ است. در واقع او در این کتاب گفتگوها و مشاهدات بسیار مؤثر و سرشار از مفاهیمی را با شما به اشتراک می‌گذارد که نتیجه‌ی ارتباط با افراد موفق و نخبه هستند.

آلان استین جی.آر را بیشتر بشناسیم:

آلان استین جی. آر مربی اجرایی شرکت و سخنران مشهور جهانی است. او به هر شخصی که با او کار می‌کند، انگیزه و قدرت را هدیه می‌کند تا خیلی سریع عمل کرده و نگرش، عادت‌ها و بازدهی خود را ارتقا بخشد. آلان آموزش می‌دهد که چگونه همان راهبردهایی که ورزشکاران نخبه از آن در سطح برتر جهانی استفاده می‌کنند را می‌توان در جهان تجارت به کار گرفت تا بتوانیم یک فرهنگ پیروزمندانه را بسازیم.

جملات برگزیده‌ی کتاب سطح بازی خود را بالا ببرید: رازهای عملکرد و بازدهی عالی از زبان بهترین‌های بهترین‌ها:

- شما نمی‌توانید چیزی را تغییر دهید که به آن توجه نمی‌کنید.
- ما زمان‌های بسیاری از زندگی خویش را صرف کارهایی می‌کنیم که برایمان هیچ مفهومی ندارند.
- هنگامی که شما رشد و پیشرفت را متوقف کنید، شما در آغاز نابود کردن خودتان هستید.
- خوش‌شانسی نتیجه برنامه‌ریزی است.
- آماده گرفتن توپ باشید، از هر جهتی که توپ می‌رسد.
- شکست نوعی پاداش است.

در بخشی از کتاب سطح بازی خود را بالا ببرید: رازهای عملکرد و بازدهی عالی از زبان بهترین‌های بهترین‌ها می‌خوانیم:

خدمتگزاری به دیگران گاهی اوقات به مفهوم راهنمایی و آموزش است. با احترام و با دقت رفتار کنید هنگامی که می‌خواهید خطا، اشتباه یا قضاوت نادرست کارمندتان را به او بگویید. آموزش همیشه برای انجام کار بهتر است تا اینکه مرتبط با نقد افراد باشد، زیرا آموزش باعث رشد فکری می‌شود. آموزش بر کاری که انجام شده تمرکز ندارد، بلکه بر آنچه که می‌تواند انجام شود تمرکز دارد. به خاطر بسپارید که مردم به چیزی واکنش نشان می‌دهند که می‌توانند کاری در مورد آن انجام دهند. اگر آن‌ها آرزوی پیشرفت دارند، آن‌ها از صمیم قلب مسئولیت را می‌پذیرند. اگر آن‌ها احساس کنند که به آن‌ها اشتباهاتشان یادآوری می‌شود، آن‌ها از مسیر پیشرفت خارج خواهند شد.

به علاوه، این موضوع بسیار اهمیت دارد که یک رهبر بر سابقه کاری یک فرد و نه به شخصیت او تمرکز داشته باشد. اگر برخی افراد احساس کنند که اشتباه آن‌ها ذاتی است - و بخشی از ویژگی‌های فردی آن‌هاست - بنابراین اشتباه آن شخص به احتمال کمتری قابل برطرف شدن است. چرا؟ زیرا او احساس می‌کند اشتباهش را نمی‌تواند حل کند. و گمان می‌کند که این خطا در ذات او وجود دارد. نقد شخصی یک نیروی مخرب اعتماد است و بنابراین یک شیوه غیر مؤثر برای اداره و مدیریت یک مبحث می‌باشد.

 ۴۹۶ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-712614-3 

چاپ ۱۳۹۹: ۶۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیش‌گفتار
مقدمه
بخش 1: بازیکن
فصل 1: خودآگاهی (خویشتن‌سازی)
فصل 2: اشتیاق و علاقه
فصل 3: نظم
فصل 4: قابلیت آموزش‌پذیری
فصل 5: اعتماد
بخش 2: مربی
فصل 6: دیدگاه
فصل 7: فرهنگ
فصل 8: خادم
فصل 9: شخصیت
فصل 10: اختیار
بخش 3: تیم
فصل 11: باور (ایمان)
فصل 12: متواضع بودن (فروتنی)
فصل 13: شفاف‌سازی نقش
فصل 14: ارتباطات
فصل 15: پیوستگی (اتحاد)

راهنمای دانلود کتاب سطح بازی خود را بالا ببرید: رازهای عملکرد و بازدهی عالی از زبان بهترین‌های بهترین‌ها

برای دانلود کتاب سطح بازی خود را بالا ببرید: رازهای عملکرد و بازدهی عالی از زبان بهترین‌های بهترین‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سطح بازی خود را بالا ببرید: رازهای عملکرد و بازدهی عالی از زبان بهترین‌های بهترین‌ها