دانلود کتاب سلام دنیا: زندگی‌نامه ایلان ماسک

  • از: اشلی ونس
  • ناشر: سبکتو
  • ۸۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب سلام دنیا: زندگی‌نامه ایلان ماسک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب سلام دنیا: زندگی‌نامه ایلان ماسک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سلام دنیا: زندگی‌نامه ایلان ماسک

در کتاب سلام دنیا: زندگی‌نامه ایلان ماسک نوشته اشلی ونس می‌خوانیم که چه طور ایلان ماسک از چهار بار ورشکستگی و یک خطر مرگ نجات پیدا کرد و چطور هم‌زمان مدیر عامل دو شرکت پیشرو در تکنولوژی است.

ایلان ماسک (Elon Musk) را می‌توان یکی از باهوش‌ترین، شگفت‌انگیزترین و حتی یک ابر قهرمان در دنیای امروز دانست. بعضی او را دیوانه و برخی نابغه می‌خوانند، اما تقریبا همه باور دارند که در عصر تکنولوژی انقلاب ایجاد کرده است. ایلان ماسک همان فردی است که کارهای غیر ممکن را با غیر باورترین بودجه، امکان‌پذیر می‌کند و میکروکتاب سلام دنیا: زندگی‌نامه ایلان ماسک از او و زندگی‌اش صحبت می‌کند.

در میکروکتاب سلام دنیا: زندگی‌نامه ایلان ماسک، یاد می‌گیریم که به خودمان و رویاهایمان باور داشته باشیم و همیشه راهی برای ساختن آن‌ها پیدا کنیم. ایلان ماسک فردی است که نه تنها رویای خودش، که رویای یک جهان را تبدیل به واقعیت می‌کند.

اشلی ونس (Ashlee Vance) نویسنده کتاب در ابتدا نام این کتاب را سلام دنیا گذاشت و مجموعه مقالاتی از آن را در روزنامه‌های معتبر و با همین نام منتشر کرد. زندگی‌نامه ایلان ماسک پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز در بخش بین‌الملل است.

اشلی ونس، یکی از نویسندگان بزرگ و حرفه‌ای و یکی از نویسندگان اصلی مجلات بزرگی چون نیویورک تایمز و بلومبرگ طی سال‌های ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۳ است. او علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارد و برای شرکت‌های بزرگی از جمله IBM ،DELL و HP کار کرده است.

اشلی علاوه بر فعالیت در نویسندگی، یک برنامه‌نویس ماهر و فعال در حوزه رباتیک است و در سال ۲۰۰۳ یک کتاب به نام گیک دره سیلیکون نوشت که بسیار معروف و پرفروش شد. در سال ۲۰۱۵ هم کتابی به نام سلام دنیا که درباره زندگی‌نامه ایلان ماسک بود نوشت. این کتاب به واسطه صحبت‌های مستقیم ماسک و داستان تمام کسب‌وکارهای او به شدت معروف شد و بسیاری نشریه‌های معتبر دنیا در مورد آن مطالب مختلفی منتشر کردند.

 ۱۳۶ صفحه، ۴۵۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فهرست
میکروکتاب چیست؟
درباره کتاب
درباره نویسنده
فصل اول: روزهای نخستین
فصل دوم: استارتاپ
فصل سوم: X.com و PayPal
فصل چهارم: SpaceX
فصل پنجم: تسلا موتورز
فصل ششم: تجربه‌ای در حد مرگ
فصل هفتم: به سوی بی‌نهایت و فراتر از آن
فصل هشتم: خودروهای الکتریکی
فصل نهم: سولارسیتی و آینده
پایان

راهنمای دانلود کتاب سلام دنیا: زندگی‌نامه ایلان ماسک

برای دانلود کتاب سلام دنیا: زندگی‌نامه ایلان ماسک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سلام دنیا: زندگی‌نامه ایلان ماسک

نظرات کتاب سلام دنیا: زندگی‌نامه ایلان ماسک

عشق کتاب خوره کتاب
۱۳۹۸/۱/۸
ایلان ماسک نمونه از کارافرینان موفق عصر حاضر، جوانی که برای رسیدن به ارزوهاش از زادگاهش مهاجرت میکنه، سختی زیادی متحمل میشه و اساسا از صفر رشد میکنه. فردی که اهدافش به حدی بزرگه که گاهی ترس از عمر کوتاه باعث شده حریصانه تلاش کنه. نه بخاطر ثروت. بلکه بخاطر اهداف بزرگش. سفر به خانه دوم یعنی مریخ. حمل و نقل ارزان تر به مریخ برای مردم با درآمد پایین. کاهش الودگی زیست محیطی با حذف سوخت فسیلی خودرو. حمل و نقل رایگان و سریع زمینی. استفاده گسترده از انرژی پاک خورشیدی. اهداف این فرد برای خودش نیست. برای همه دنیاست. جالبه که خیلی‌ها ایشون رو نمیشناسن!
Yaser Molaei
۱۳۹۸/۱۰/۲۴
کتاب خیلی خوبی بود فقط احساس میکنم در مورد هر کدوم از پاراگراف‌های این کتاب میشه یه کتاب مفصل و‌جذاب و واقعا خواندنی نوشت
برای ایلان ماسک به تنهایی، احترامی به اندازه همه مخترعین و مبتکرین کل تاریخ قائل هستم
چیزی جز نجات انسان و سیاره‌ای که توش ساکنه یعنی زمین، از پروژه‌های ایشون دستگیرم نمیشه
درود بر عظمت اندیشه یک انسان بزرگ و کاش زمین فقط به تعداد انگشتان یک دست از این قبیل ساکنانش داشت
AfraTech افرا تک
۱۳۹۸/۸/۲۰
سلام این کتاب بسیار خوب نوشته شده است اما کامل تفکرات آقای ماسک را بیان نمیکند مثلا زمانیکه
آقای ماسک پی پال را با پیتر تیل راه اندازی کرد هدفش تغییر بنیان اقتصادی موجود بود اما داخل این کتاب چنین تفکراتی را نشر نداده است اما واقعا می‌ارزد زندگی چنین فرد بزرگی را خواند. ممنون
مشاهد همه نظرات (۴۷)