دانلود کتاب سندباد دریانورد

  • از: فائزه عاقلی
  • ناشر: انتشارات اسحاق
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب سندباد دریانورد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب سندباد دریانورد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سندباد دریانورد

کتاب سندباد دریانورد ترجمه شده توسط فائزه عاقلی کتابی مصور و کودکانه است که با بیانی ساده و دلنشین به رشته‌ی تحریر درآمده.

سندباد یک چهره داستانی کهن ایرانی است که از او به همراه لقب سندباد دریایی، سندباد دریانورد (sinbad the sailo) یا سندباد بحری نام برده شده‌است. این داستان در قصه‌های هزار و یک شب هم گنجانده شده و به میان عرب‌ها هم راه یافته‌است و اروپاییان آن را از ایشان گرفته‌اند. داستان سندباد امروزه سوژه چندین فیلم سینمایی و پویانمای گوناگون در جهان شده‌است.

در بخشی از کتاب سندباد دریانورد می‌خوانیم:

ما یک غول عظیم‌الجثه دیدیم که به سمت‌مان می‌آمد. قد او بلندتر از حتی بلند‌ترین درختان دنیا و دندان‌هایش از دندان یک شیر تیز‌تر بود. غول یک قدم بزرگ داخل آب گذاشت و به قایق رسید. او ناخدا را گرفت و قورت داد. بعد قایق را با دست بزرگش خرد کرد. همه به جز من و جعفر غرق شدند. ما در دریا افتاده بودیم که غول ما را گرفت و با خود برد.

 ۲۹ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8940-11-1 

چاپ ۱۳۹۶: ۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب سندباد دریانورد

برای دانلود کتاب سندباد دریانورد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سندباد دریانورد
Hamed North
۱۳۹۸/۱/۲۹
بسیار عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)