دانلود کتاب سیرة حیاة الشهید الفریق مصطفی اردستانی (زندگینامه خلبان شهید مصطفی اردستانی)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب سیرة حیاة الشهید الفریق مصطفی اردستانی (زندگینامه خلبان شهید مصطفی اردستانی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سیرة حیاة الشهید الفریق مصطفی اردستانی (زندگینامه خلبان شهید مصطفی اردستانی)

کتاب سیرة حیاة الشهید الفریق مصطفی اردستانی (زندگینامه خلبان شهید مصطفی اردستانی) نوشته امیرهوشنگ خادم دقیق، به شرح زندگی این خلبان رزمنده، فداکار و ایثارگر در هشت سال جنگ ایران و عراق به زبان عربی می‌پردازد.

خلبان مصطفی اردستانی در سال 1328 در روستای قاسم‌آباد از توابع شهرستان ورامین متولد شد. او دوران ابتدایی و متوسطه را در شهرستان ورامین سپری کرد و بعد از گرفتن دیپلم در سال 1348 عازم خدمت سربازی شد.

بعد از انجام خدمت سربازی در سال 1350 به دانشکده خلبانی نیروی هوایی رفت، بعد از سپری کردن مقدمات آموزش پرواز در ایران، برای تکمیل دوره خلبانی به کشور آمریکا رفت و بعد از دریافت دانش‌نامه خلبانی به ایران برگشت و با درجه ستوان دومی در پایگاه چهارم شکاری دزفول به عنوان خلبان هواپیمای اف-5 به خدمت مشغول شد.

شهید اردستانی، در زمان جنگ تحمیلی، همواره برای مأموریت‌های مشکل داوطلب می‌شد و بسیار اتفاق می‌افتاد که در یک روز، هفت بار به خاک دشمن حمله می‌کرد و بدون تردید او با انجام 400 پرواز برون‌مرزی بر فراز خاک دشمن و 1724 ساعت پروازهای مختلف در میهن، یکی از قهرمانان جنگ محسوب می‌شود.

در بخشی از کتاب سیرة حیاة الشهید الفریق مصطفی اردستانی (زندگینامه خلبان شهید مصطفی اردستانی) می‌خوانیم:

کان اردستانی فی سنتة (1401 الهجری القمری) مشغول علی خدمته الوطن برتبة الملازم طیار المقاتلة و إذاً بدأت حرب حزب البعث العراقی المفروضة ضد ایران، کان هو فی الاجازة الیوم الذی شن العدو الغارة الجویة و لکن رغم هذا وصّل نفسه بسرعة إلی القاعدة و أبداً رحلته القاتلیة.

 ۲۴ صفحه، ۲ مگابایت، زبان عربی، PDF، 
شابک: 978-600-8489-62-7 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۵۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب سیرة حیاة الشهید الفریق مصطفی اردستانی (زندگینامه خلبان شهید مصطفی اردستانی)

برای دانلود کتاب سیرة حیاة الشهید الفریق مصطفی اردستانی (زندگینامه خلبان شهید مصطفی اردستانی) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سیرة حیاة الشهید الفریق مصطفی اردستانی (زندگینامه خلبان شهید مصطفی اردستانی)