دانلود کتاب #شارژ کنکور*140*

  • از: امیرمحمد رضایی
  • ۱۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب #شارژ کنکور*140* و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب #شارژ کنکور*140* و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب #شارژ کنکور*140*

کتاب #شارژ کنکور*140* نوشتۀ امیرمحمد رضایی بر خلاف اسمش فقط مخصوص کنکوری‌ها نیست بلکه برای افرادی طراحی شده که قصد دارند یک سال تلاش کنند تا به یک نتیجه بزرگ دست پیدا کنند.

این اثر اولین کتاب انگیزشی تحصیلی است که داوطلبان از لحظه‌ای که شروع به درس خواندن می‌کنند برای یک ماراتن بزرگ، تا روز ماراتن برنامه انگیزشی دارد.

کتاب #شارژ کنکور*140* (Exam Charge) به نحوی طراحی شده است که داوطلب هر روز قبل از شروع به درس خواندن، می‌تواند خودش را به صورت حرفه‌ای شارژ کند و بعد به سراغ درس خواندن برود و برای 365 روز سال برنامه‌ریزی خاص خودش را دارد که به چه صورت دانش‌آموز را شارژ کند.

نکته قابل توجه کتاب اینجاست که هر روز مطلب خاص خود را دارد و داوطلب باید در هر روز مطلب خاص و تعیین شده همان روز رو بخواند.

در بخشی از کتاب #شارژ کنکور*140* می‌خوانیم:

2 / تیر
مارک تواین: از کسانی که می‌کوشند آرزوهایت را کوچک و بی‌ارزش جلوه بدهند دوری کن. مردم کوچک آرزوهای دیگران را کوچک می‌شمارند، ولی افراد بزرگ به تو می‌گویند که تو هم می‌توانی بزرگ باشی. پس با آدم بزرگا باش.

بدترین ورشکستگی از دست دادن اشتیاقه. اگه انسان تمام هستی خودشو به جز اشتیاق از دست بده می‌تونه دوباره به موفقیت برسه.

برای رسیدن به قله موفقیت باید در زندگی سه کلمه رو فراموش کرد: نمی‌تونم، نمیدونم، نمیشه. توانایی هر کاری رو که بخوای خدا بهت میده. دانایی هر چیزی رو که بخوای میتونی کسب کنی، انجام هر کاری رو که بخوای میتونی کسب کنی، انجام هر کاری رو که بخوای خدا برات ممکن میکنه. پس میتونی، میدونی، میشه. تو به هر چیزی که بخوای میتونی برسی فقط باید خودتو باور کنی.

 ۴۰۰ صفحه، ۹۲۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-04-6522-3 

چاپ ۱۳۹۵: ۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب #شارژ کنکور*140*

برای دانلود کتاب #شارژ کنکور*140* و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  #شارژ کنکور*140*
book eater
۱۳۹۸/۶/۲۹
بخشی از نمونه رو خوندم.
جملاتش خیلی سطحی و ساده و ابتدایی بود. تعداد کمی از اون‌ها به نظرم جالب بودند.
شاید هم اگر بیشتر می‌خوندم و یا کتاب رو می‌خریدم، به جملات انگیزشی جالبی بر می‌خوردم؛ ولی به نظرم مشت نمونه‌ی خروار است.
امیر محمد پرباله
۱۳۹۹/۴/۶
کتاب واقعا کاربردی هست
مرتضی نصیری
۱۳۹۸/۹/۷
عالی بی‌نظیر ممنون از کتابراه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱)