معرفی و دانلود کتاب شانس دوباره: برای پولتان، برای زندگیتان و برای خودتان

عکس جلد کتاب شانس دوباره: برای پولتان، برای زندگیتان و برای خودتان
قیمت:
55000 تومان - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب شانس دوباره: برای پولتان، برای زندگیتان و برای خودتان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب شانس دوباره: برای پولتان، برای زندگیتان و برای خودتان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شانس دوباره: برای پولتان، برای زندگیتان و برای خودتان

کتاب شانس دوباره یکی از آثار رابرت کیوساکی نویسنده‌ی کتاب معروف پدر پولدار پدر فقیر است که درباره‌ی دستیابی به موفقیت چشمگیر مالی در شرایطی که این موفقیت سخت و نشدنی به نظر می‌رسد سخن می‌گوید.

روزی روزگاری، دولت برای مراقبت‌های پزشکی و امنیت اجتماعی از افراد بازنشسته حمایت می‌کرد. اما متأسفانه آن روزی و روزگاری به پایان رسیده است و به یک داستان خیالی و غم‌انگیز تبدیل شده است. حال این سوال پیش می‌آید که:

بنابراین مردم باید چه کار کنند؟

کتاب شانس دوباره قرار است به سوال فوق پاسخ دهد. این کتاب شانس دوباره‌ای است برای سوالات شما، برای زندگی شما و برای دنیای شما. این کتاب به سه بخش گذشته، حال و آینده تقسیم‌بندی شده است:

- گذشته قرار است بحران‌های مالی را ارزیابی کند.

- حال دنیای امروز را مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دهد.

- آینده فرصت‌های دوباره را برای شما جستجو می‌کند، سپس به شما می‌گوید که چگونه می‌توانید از این فرصت‌های تازه به خوبی استفاده کنید تا بتوانید به اهداف شخصی خود دست یابید.

مهم است بدانید کلیدی‌ترین واژه دنیای امروز «بحران» است. همیشه به خاطر داشته باشید برای هر چیزی در دنیا دو حالت وجود دارد. دو بخش، دو طرف، و یا دو جهت. بحران هم دو حالت، طرف و یا جهت دارد: خطر و فرصت.

همه ما وقتی در معرض خطری قرار می‌گیریم باید شانسی برایمان پیش آید تا بتوانیم از خطرها رها شویم. شانسی که بتواند ما را در برابر بحرآن‌های مالی جهانی نجات دهد.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
بخش 1: گذشته
فصل 1: چرا ثروتمندان برای پول کار نمی‌کنند؟
فصل 2: آینده را چگونه ارزیابی کنیم؟
فصل 3: چه کاری باید انجام دهم؟
فصل 4: سرقت چیست؟
فصل 5: سقوط بعدی
فصل 6: کادریلیون معادل چقدر پول است؟
فصل 7: چگونگی درک مسائل نامفهوم و مبهم
بخش 2: زمان حال دیوانه هستید یا عاقل؟
فصل 8: قبل و بعد
بخش 3: آینده
فصل 9: با مدرسه رفتن مخالف هستید
فصل 10: هرگز مرتکب اشتباه نشوید
فصل 11: آیا در مدرسه فقط باید نمرات خوب کسب کنیم؟!
فصل 12: آیا در جستجوی شغل مناسب هستید؟
فصل 13: آیا می‌خواهید از بدهی‌ها خلاص شوید؟
فصل 14: آیا می‌خواهید آرزوهای خود را نادیده بگیرید؟
فصل 15: هرگز به دنبال فریبکاری نباشید
فصل 16: آیا ثروتمندان افراد حریص و طمع‌کار هستند؟
فصل 17: آیا سرمایه گذاری خطرناک است؟
فصل 18: پول‌هایتان را پس‌انداز کنید
فصل 19: آیا شرایط اضطراری بد است؟

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب شانس دوباره: برای پولتان، برای زندگیتان و برای خودتان
نویسنده
مترجمسمانه فلاح
ناشر چاپیانتشارات طاهریان
سال انتشار۱۳۹۴
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات488
زبانفارسی
شابک978-600-6235-70-7
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
55000 ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب شانس دوباره: برای پولتان، برای زندگیتان و برای خودتان

رامین
۱۳۹۶/۲/۱۶
کلن کیوساکی هیچ وقت حرف حسابشو توی کتاباش نمیزنه، بیشتر نیم نگاهی داره به هوش سرشارش تو بیزینس یه جور تملق از خود و خودشیفتگی و رندی گاه و بی‌گاهش توی معاملات املاک و مسکن و بورس. هیچ وقت ماهیگیری یادت نمیده یا اصن راز پروسه روند شکل گیری ثروتش رو برملا نمی‌کنه، انگار که مث رویه‌ی قبلی کاراش، هی رو دوس داره اون حکمت اصلی ثروت در کل کتاباش خورد کنه تا مخاطب همشونو بخره بخونه و نتیجه گیری کنه. چیزیایی که می‌شد همگی در یک کتاب واحد روانه‌ی بازار بشن مثل خورده الماس تو کل کتاباش پخش شدن باید حسابی بگردی دنبالشون و سرهمشو کنی... ولی در کل روند متین و جذاب نگارش شو دوس دارم مث همین کتاب، که البته یا کمی بی‌نظمه یا ترجمه ش اینطوری از آب درومده.
پیمان علی زاده
۱۳۹۶/۸/۳۰
بنظرمیرسه نویسنده قلم محتاطانه‌ای برای پیشنهاد دادن در مورد تصمیم گیری و شروع یک کسب و کار انتخاب کرده؛ نوعی ترس از زیر سوال رفتن اعتقادات بیزینسیش که خوشبختانه موفق هم بوده، شایدم گوشه چشمی به افراد محتاط جامعه داشته که جائز نیست اینگونه افکار مسیر اصلی کتابو تحت الشعاع قراربده. 😒
امیر موسوی
۱۳۹۷/۱/۱۶
دوستانی که می‌گویند این کتاب مبهم است یا اصلا هیچ مفهومی ندارد یا ازین حرفا، در واقع نمی‌توانند معنی و مفهوم واقعی آن را درک نمیایند. پیشنهاد من اینست که یا دایره‌ی لغاتتان را گسترش دهید یا چند بار این کتابها ر ا از اول مطالعه کنید.
ALIREZA AKHAVAN
۱۳۹۴/۱۰/۱۸
بسیار خوب است که کتابهایی را به صورت الکترنیکی به ما نشان میدهید هم دسترسی به آن‌ها بیشتر میشود هم از وجود بعضی کتابها که تا حال نمیدانستیم وجود دارد آگاه میشویم و در صورت لزوم اگر شد اصلش را میخریم و یا از آن همینجوری استفاده میکنیم در هر صورت از شما تشکر میکنم
محمدرضا فیضی
۱۳۹۷/۷/۲۸
واقعا رابرت کیوساکی یک نویسنده عالی و بی‌نظیر است، بنده پیشنهاد میکنم که این کتاب را حتما مطالعه فرمایید، البته تمام آثار رابرت کیوساکی عالی هستند و همه را بخوانید زیرا خالی از لطف نیست و همگی سودمند هستند.
احمد Ahmad
۱۳۹۶/۶/۱۵
با وجود علاقه بسیار به آقای کیوساکی ولی نمیدانم چرا کتابهایی با حرفای تکراری می‌نویسد که این کتاب نیز یکی از آنهاست البته تعداد اینگونه کتابهای او کم است
فرهاد اصانلو
۱۳۹۵/۷/۲۵
نکات قوت: انتشار الکترونیکی کتاب، موضوع جالب، نویسنده خوب، تقریبا به روز بودن موضوع نکات ضعف: اشتباهات ویرایشی و املایی بسیار که گاهی درک مطلب را دشوار می‌کند.
روح اله شاه میرزایی
۱۳۹۵/۲/۹
من نسخه اصلی کتاب رو ندیدم. اما در این ترجمه متاسفانه مطالب نویسنده کامل منتقل نشده و خوانتده احساس میکنه داءم به حوزه‌های مختلف پرتاب میشه! و در نهایت چیز زیادی عایدش نمیشه.
امیر پیشکاری
۱۳۹۷/۷/۱۲
این کتاب صوتی عالی، درباره آخرین کتاب کیوساکی هست که باعث میشه ذهنتان به مسائل مالی بازتر و اطلاعات بیشتری به دست بیارید
ارزش دانلود و خرید رو داره
هادی حجتی
۱۳۹۴/۱۰/۱۷
کتاب فوق العاده ایه... من از همه‌ی کتابهای رابرت کیوساکی یه نسخه خ که دارم اولین کتابی که خوندم پدر پولدار پدر فقیر بود. زندگیم متحول شد خدا رو شکر...
Vali Mosa
۱۳۹۷/۷/۲۴
کتاب شانس دوباره دیدگاه و نظرات مطلوب و واقع بینانه‌ای برای خواننده ارائه می‌نماید ودستان یک سری آدم‌ها را، رو میکنه.
محمد اسماعیل نظری
۱۳۹۵/۹/۲۷
نیمی از مطالبش رو متوجه نشدم این کتاب رو باید بارها خوند تا به درک درست از سخنانش رسیدکتاب خوبی بود
یوسف پویامنش
۱۳۹۵/۹/۱
کتاب خوبیه ولی نه به اندازه‌ی پدر پولدار شاید هم مطالبش برای من که اکثر کتابهاشو خوندم کمی تکراری شده
حسین میرنوروزی
۱۳۹۴/۱۲/۵
سلام کتاب شانس دوباره میتوانست کتاب خوبی باشد، به شرطی که غلط املایی و متنی آن اینقدر زیاد نبود.
اردشیر کرد
۱۳۹۶/۲/۲۸
ویراش و برنامه خیلی مطلوب میباشد مخصوصا کتابهای رابرت کیوساکی
مشاهده همه نظرات 46

راهنمای مطالعه کتاب شانس دوباره: برای پولتان، برای زندگیتان و برای خودتان

برای دریافت کتاب شانس دوباره: برای پولتان، برای زندگیتان و برای خودتان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.