دانلود کتاب شاه کلید ثروت


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شاه کلید ثروت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شاه کلید ثروت

کتاب شاه کلید ثروت راهنمای مهمی برای رسیدن به زندگی رؤیایی‌تان است. ناپلئون هیل در کتاب شاه کلید ثروت به معرفی ۱۲ ثروت زندگی پرداخته است.
اگر فکر می‌کنید ثروت فقط پول و مادیات است سخت در اشتباهید. عشق، روابط موفق و سلامت جسمانی ثروت‌هایی هستند که هر چند اغلب توسط انسان نادیده گرفته می‌شوند اما به مراتب با ارزش‌تر از پول هستند. اگر می‌خواهید واقعاً فرد موفق و ثروتمندی باشید از امروز تلاش کنید تمام این ثروت‌ها را در کنار هم و به عنوان گنجینه‌ای ارزشمند در زندگی خود داشته باشید.

کتاب شاه‌کلید ثروت (Your Magic Power To Be Rich)، کتابی‌ واقعی که روزی مورد استفادهٔ هیل و معلمان مجرب در شیوه‌های موفق وی قرار گرفت. این کتاب مرجعی است که این معلمِ استاد برای به‌کارگیری ایده‌هایش ارائه کرد.

ناپلئون هیل (Napoleon Hill) در سال 1883 در ویرجینیا متولد شد و در سال 1970، پس از دوره‌ای طولانی و موفق به‌عنوان مشاور رهبران تجاری، سخنران و نویسنده، درگذشت. بیندیشید و ثروتمند شوید پرفروش‌ترین کتاب تاریخ در حوزهٔ خود است که موفقیتش، هیل را بدون اتکا به غیر میلیونر کرد.

 ۲۵۶ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-538-8 

چاپ ۱۳۹۲: ۲۱۶۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۹۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

بیندیشید!
فصل 1: شروع تمامی ثروت‌ها
فصل 2: دوازده ثروت زندگی
فصل 3: نه تمرین برای دریافت پاداش‌های زندگی
فصل 4: قطعیت هدف
فصل 5: عادت به پیمودن مسافت اضافی
فصل 6: عشق، منجی راستین بشر
فصل 7: عقل کل
فصل 8: تحلیل اندرو کارنگی از اصل عقل کل
فصل 9: ایمان کاربردی
فصل 10: قانون نیروی کیهانی عادت
فصل 11: انضباط فردی

راهنمای دانلود کتاب شاه کلید ثروت

برای دانلود کتاب شاه کلید ثروت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شاه کلید ثروت

نظرات کتاب شاه کلید ثروت

مهدی گوران
۱۴۰۰/۱/۴
علیرغم وجود پیچیدگی ادبی در ترجمه متن، روند منطقه روایت و پیوستگی موضوعات کمک بزرگی به درک کامل موضوع میکند. استفاده از کلید واژه‌ها و تداوم یادآوری پیش زمینه‌های موضوعی در هر لحظه، کل مطالب مربوط را یکجا در ذهن تداعی میکند. مثالهای واقعی و مصادیق ذکر شده به ایجاد اطمینان و تاثیر پذیری بی نظیری می‌انجامد.
متشکرم بابت نشر این کتاب.
ستار شهبازی
۱۳۹۸/۱/۱۳
با سلام. کتاب را در این ایام عید خواندم و خوشحالم که وقتم را با دیدن برنامه‌های آبدوغ خیاری صدا و سیمای میلی هدر ندادم. اما خود هیل در حداقل سه جای کتاب میگوید که عالم بی‌عمل به مانند زنبور بی‌عسل است. امیدوارم به شخصه اینگونه نباشم. با تشکر از کتابراه و دوستانی که نظراتشان را ابراز کرده‌اند.
sarhat bahremand
۱۳۹۸/۱۰/۱۰
با اینکه فقط قسمتی از کتاب رو مطالعه کردم، و همیشه از این دسته کتاب‌ها و مباحث موفقیت رو می‌خونم خیلی جذبش شدم واقعا عالیه و تاثیر گذاره ❤❤🌹🌹🌹🌹 نگرش و دیدگاه انسان‌ها رو تغییر میده
مشاهد همه نظرات (۱۶)