دانلود کتاب صوتی شباهت جعبه‌ی ویولون با تابوت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شباهت جعبه‌ی ویولون با تابوت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی شباهت جعبه‌ی ویولون با تابوت

داستان کتاب صوتی شباهت جعبه‌ی ویولون با تابوت اثر تنسی ویلیامز از نگاه مردی روایت می‌شود که تیزبینانه و دقیق به مرور رابطه با خواهر بزرگترش در دوران نوجوانی می‌پردازد.

در واقع تنسی ویلیامز (Tennessee Williams) در کتاب صوتی شباهت جعبه‌ی ویولون با تابوت (The Resemblance Between a Violin Case and a Coffin) داستان دوره بلوغ و تاثیر آن در ادامه زندگی را دستمایه قرار داده است.

او عبور از دوران نوجوانی و بلوغ را توام با از دست رفتن خوشی‌های شوق برانگیز و ایجاد فاصله‌های بین خود و خواهرش می‌بیند که روز به روز عمیق‌تر می‌شود. بخصوص آنگاه که به توصیه مادر و مادربزرگشان قرار می‌شود خواهرش خود را برای قدم گذاشتن به دنیای بزرگ‌ترها و ازدواج آماده کند.

در اجرای کتاب گوینده سعی کرده از طریق همزاد پنداری با راوی داستان، که از دوران نوجوانی و بلوغ خود سخن می‌گوید، شنونده را هر چه بیشتر با لحظات و وقایع داستان همراه سازد.

تنسی ویلیامز نویسنده مشهور آمریکایی و یکی از تاثیرگذارترین نویسندگان معاصر در ادبیات آمریکا محسوب می‌شود. نمایشنامه گربه روی شیروانی داغ یکی از آثار این نویسنده در سال ۱۹۵۵ برنده جایزه پولیتزر شد.

 ۵۰ دقیقه، ۴۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۷ دقیقه
شباهت جعبه ویولون با تابوت - بخش اول
۲۴ دقیقه
شباهت جعبه ویولون با تابوت - بخش دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی شباهت جعبه‌ی ویولون با تابوت

برای دانلود کتاب صوتی شباهت جعبه‌ی ویولون با تابوت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  شباهت جعبه‌ی ویولون با تابوت
عطا هاتفی
۱۳۹۷/۴/۷
عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)