دانلود کتاب شریک له کوردستان: شرک در کردستان

  • از: زمانه سالم
  • ناشر: انتشارات آژوان
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب شریک له کوردستان: شرک در کردستان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شریک له کوردستان: شرک در کردستان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شریک له کوردستان: شرک در کردستان

کتاب شریک له کوردستان: شرک در کردستان نوشته‌ی زمانه سالم داستان ماجراجویی‌های شرک و همسرش فیونا در شهر کردستان است که پادشاه این شهر زیبا آن‌ها را به دلیل دوستی با دیوها به آنجا دعوت کرده اما در ادامه قصه شرک و فیونا متوجه می‌شوند که پادشاه دختر خود را مدتی‌ست گم کرده و محزون است. کتاب حاضر به دو زبان کردی - فارسی و برای گروه سنی «ب» ارائه شده است.

در بخشی از کتاب شریک له کوردستان (شرک در کردستان) می‌خوانیم:

در یک سرزمین خیلی دور، دختر پادشاهی که طلسم شده بود، در قلعه‌ای زندانی بود. و اژدهایی از او مراقبت می‌کرد تا با بوسه عشق راستین خودش، جادویش باطل شود.

شرک با غرور به بچه‌هایش نگاهی کرد و ادامه داد: "بله، پدر شجاعتان برای نجادت مادرتان به قلعه رفت و اژدها ..."او هنوز حرفش را تمام نکرده بود که "خرِ" سر زده وارد اتاق شد و گفت: "بادمجان سبز، شنیدم که گفتی، چون اژدها عاشق نگاه جذاب خرانه‌ی من شد، تو و فیونا نجات پیدا کردید، مگرنه چاقالو جان؟!" شرک پوزخندی زد و گفت: "راست می‌گوید این خرِ مزاحم و محبوب اژدها."

خرِ روی صندلی نشست و آهی کشید و گفت: "امّا زنم دیگر من را دوست ندارد. چیزی می‌گوید که خر نمی‌گوید، من باید پرواز کنم!" شرک با موذیگری گفت: "خوب تو یک گوش دراز قهرمانی، اگر تلاش کنی حتماً پرواز خواهی کرد."

 ۳۷ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7501-41-2 

چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب شریک له کوردستان: شرک در کردستان

برای دانلود کتاب شریک له کوردستان: شرک در کردستان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شریک له کوردستان: شرک در کردستان
یوسف غفوری
۱۳۹۹/۵/۹
چقد مزخرف 🖕👎🖓یک ستاره هم براش زیاده
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)