دانلود کتاب شناخت ذهن و کنترل آن

  • از: رامین کرمی
  • ۵۵۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب شناخت ذهن و کنترل آن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب شناخت ذهن و کنترل آن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شناخت ذهن و کنترل آن

همراه با کتاب شناخت ذهن و کنترل آن، قدم اول به سوی زندگی زیبا را بردارید و در خود تغییر ایجاد کنید. رامین کرمی در این کتاب علت چسبندگی آدم‌ها به روش‌های کهنه و متداول زندگیشان و ترس از اینکه در خود تغییر ایجاد کنند را بررسی خواهد کرد.

شما ذهن خودتان نیستید، ذهنتان هم شما نیست. ذهن ابزاری است که در این دنیا به شما داده شده تا امور خود را با آن انجام دهید اما ذهن توانسته شما را اسیر خود کرده و کنترل شما را به دست گیرد. ذهن و منِ ذهنی خود را بشناسید، از خصویات آن آگاه شده و او را کنترل کنید و بعد از سال‌ها خود را از زندان ذهن خود آزاد کنید. باور کنید که ریشه همه شکست‌ها و رفتارهای نادرست شما ذهن شماست. در کتاب شناخت و کنترل ذهن، رامین کرمی شما را با موجودی آشنا می‌کند که همیشه از مخاطب قرار گرفتن فرار می‌کند و مقصر درجه یک همه این نابسامانی‌هایی است که در عرصه جهان مشاهده می کنید. زمین سیاره انسان‌ها نیست، سیاره ذهن‌هاییست که انسان‌ها را برده خود کرده‌اند.

در بخشی از شناخت و کنترل ذهن می‌خوانیم:
منِ ذهنی ما را از مواجهه و رویارویی با ترس‌های پنهان در سایۀ ناخودآگاهمان می‌ترساند. سعی‌کنید به مرور و با آمادگی یکی یکی دربِ اتاق‌های بستۀ ترس ذهنی خود را باز کرده و با آنها روبرو شوید این دقیقا مثل همان حالت توضیح داده در نکته شماره 14 است فقط آن نکته برای ترس‌های بیرونیست و این برای ترس‌های درونی. ترس‌های درونی اگر کهنه شده و بر روی هم تل‌انبار شوند اعتماد به نفس ما را شدیدا کاهش داده و ما را بیش از حد محتاط می‌کنند.

 ۱۰۴ صفحه، ۷۸۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: هدف: حس خشنودی از روابط
فصل دوم: انسان و ذهن
فصل سوم: آشنایی با ساختارِ ذهن
فصل چهارم: کنترل ذهن
فصل پنجم: روابط و بهسازی آن
فصل ششم: کلام آخر

راهنمای دانلود کتاب شناخت ذهن و کنترل آن

برای دانلود کتاب شناخت ذهن و کنترل آن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شناخت ذهن و کنترل آن
Rahim Hassanzadeh
۱۳۹۶/۹/۱
خیلی عالی بود من از نمره بیست تمام نمره رو به مهندس میدم انشالله موفق و سر بلند باشید
به جرات می‌تونم بگم که یکی از بهترین کتاب‌های که خوندم این کتاب بوده
Amir Pe
۱۳۹۶/۹/۲
کتاب جالبیه. مخصوصا اینکه کاملا در مورد ذهن انسان توضیح داده و واقعا موقع خوندن آدم تعجب میکنه که واقعا چه قسمت‌های بزرگی در ذهن هست.
امیدوارم شما هم از خوندنش لذت ببرید.
مریم عیب جو
۱۳۹۶/۹/۴
خیلی کتاب خوبی بود من که لذت بردم
ممنون از جناب مهندس واین قلم خوبشون
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۶۲)