دانلود کتاب شهید مصطفی چمران


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب شهید مصطفی چمران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شهید مصطفی چمران

کتاب شهید مصطفی چمران اثر سید مصطفی حسینی، زندگینامه‌ی یکی از نیروهای تأثیر‌گذار در انقلاب اسلامی را روایت می‌کند.

شهید دکتر مصطفی چمران، در دوران مبارزات ملى‌ شدن صنعت نفت و پس از آن در دوران اختناق بعد از کودتاى 28 مرداد و سالیانى چند در آمریکا با تأسیس انجمن اسلامی دانشجویان علیه رژیم شاه مبارزه می‌کرد. وی پس از فارغ‌التحصیلی و اخذ مدرک دکترای الکترونیک و فیزیک پلاسمای خود از دانشگاه برکلی ایالت متحده و بازگشت به ایران نقش اصلی در ناکامی اقدامات جدایی طلبان کردستان داشت. چمران پس از آنکه به عنوان وزیر دفاع منصوب شد ستاد جنگ‌های نامنظم را تشکیل داد و خود فرماندهی آن را در دست گرفت که تا زمان شهادتش نقش مؤثری در مقابله با دشمن ایفا می‌کرد. وی سرانجام در 31 خرداد 1360 در مسیر دهلاویه به سوسنگرد در حالیکه از مناطق عملیاتی بازدید می‌کرد بر اثر اصابت ترکش خمپاره به شهادت رسید.

 ۲۴ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6198-34-9 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۴۴۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب شهید مصطفی چمران

برای دانلود کتاب شهید مصطفی چمران و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شهید مصطفی چمران

نظرات کتاب شهید مصطفی چمران

داود متقیان
۱۳۹۹/۶/۱۶
سلام تاریخ ایندگان رشادت و مردانگی این مرد بزرگ و سایر شهدا را خواهد نوشت ولی افسوس که امروز چهره شهید چمران و همرزمان شهدای جنگ و انقلاب به خوبی معرفی نشده اگه من قدرتی داشتم زندگی و افکار این شهید را در مدارس بعنوان کتاب درس زندگی به بچه‌ها اموزش میدادم.
کاربر ع
۱۳۹۸/۲/۲۱
مگر میشود شهید چمران را در یک کتاب ودو کتاب وصف کرد بزرگمردی که هر روز عمرش کتابیست پراز درس زندگی ممنون از نویسنده عالی بود
سعید یبلویی
۱۳۹۸/۱/۱
شهدا شرمنده ایم
مشاهد همه نظرات (۵۱)