دانلود کتاب شگفتی تمرکز فکر

دانلود کتاب شگفتی تمرکز فکر
بزرگنمایی
راهنمای مطالعه کتاب‌ها
برای مطالعه کتاب‌ها، لازم است اپلیکیشن کتابراه را در موبایل، تبلت یا رایانه خود نصب کنید.
جزییات کتاب

معرفی کتاب شگفتی تمرکز فکر

همه ما می‌دانیم که برای رسیدن به خواسته یا هدفی، باید به آن متمرکز شویم. دانستن این‌که چطور می‌توانیم به چیزی متمرکز شویم، دارای اهمیت زیادی است. برای این‌که در انجام کاری موفق شوید، باید بتوانید همه فکرتان را به آن‌کار متمرکز کنید.

اگر نمی‌توانید به اندازه کافی به انجام کارهای‌تان متمرکز شوید نگران نباشید. متاسفانه انسان‌های زیادی مثل شما هستند و توانایی تمرکز طولانی‌مدت را ندارند. به نظر می‌رسد انسان بهتر می‌تواند در کارها و فکرهایی که برایش فایده‌ای ندارند متمرکز شود، اما نمی‌تواند در کارها و فکرهایی که برایش مفید هستند تمرکز کافی داشته باشد. اما انسانی که تمرکز آگاهانه را می‌آموزد، بر این نقطه ضعف غلبه می‌کند.

اگر هر روز چند تمرین ساده برای تمرکز را انجام دهید، پس از مدت کوتاهی خواهید دید که این توانایی شگفت‌انگیز و مفید را در خودتان ایجاد کرده‌اید. زمانی که این توانایی ارزشمند در شما ایجاد شود، احتمال موفقیت شما افزایش زیادی می‌یابد و حتی قطعی می‌شود. چون شما می‌توانید همه فکرهای مفید و راهکارهای مورد‌نیاز برای موفقیت را با تمرکز کامل پیدا کرده و انجام دهید.

ادامه
کاربر مهمان

کاربر گرامی، برای ثبت نظر ابتدا ثبت نام کنید یا وارد شوید.

محسن نوری
۱۳۹۶/۳/۱۸
کتاب مفید و خوبی هست
محمود سبکار
۱۳۹۶/۳/۱۰
خوب است
کاروان جلالی
۱۳۹۶/۳/۱
تاثیرات شگفت انگیز تمرکز بر زندگی بر کسی پوشیده نیست، من مطالعه این کتاب رو به این جهت شروع کردم که یاد بگیرم قدرت تمرکزم بالا بره ولی متاسفانه فقط در مورد تاثیرات تمرکز نوشته شده بود و بیشتر جزو یک کتاب موفقیت حساب میشه که از هر دری سخنی گفته.
Mehdi Ghanbarpour
۱۳۹۶/۲/۱۲
کتاب زیبا و انگیزیشی ای بوذ
تاج محمد درنواز
۱۳۹۶/۱/۲۸
کتاب فوق العاده است کاربردیست ممنون ازمسولین کتاراه
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه