دانلود کتاب شگفتی تمرکز فکر

شگفتی تمرکز فکر
بزرگنمایی
راهنمای مطالعه کتاب‌ها
برای مطالعه کتاب‌ها، لازم است اپلیکیشن کتابراه را در موبایل، تبلت یا رایانه خود نصب کنید.
جزییات کتاب

معرفی کتاب شگفتی تمرکز فکر

همه ما می‌دانیم که برای رسیدن به خواسته یا هدفی، باید به آن متمرکز شویم. دانستن این‌که چطور می‌توانیم به چیزی متمرکز شویم، دارای اهمیت زیادی است. برای این‌که در انجام کاری موفق شوید، باید بتوانید همه فکرتان را به آن‌کار متمرکز کنید.

اگر نمی‌توانید به اندازه کافی به انجام کارهای‌تان متمرکز شوید نگران نباشید. متاسفانه انسان‌های زیادی مثل شما هستند و توانایی تمرکز طولانی‌مدت را ندارند. به نظر می‌رسد انسان بهتر می‌تواند در کارها و فکرهایی که برایش فایده‌ای ندارند متمرکز شود، اما نمی‌تواند در کارها و فکرهایی که برایش مفید هستند تمرکز کافی داشته باشد. اما انسانی که تمرکز آگاهانه را می‌آموزد، بر این نقطه ضعف غلبه می‌کند.

اگر هر روز چند تمرین ساده برای تمرکز را انجام دهید، پس از مدت کوتاهی خواهید دید که این توانایی شگفت‌انگیز و مفید را در خودتان ایجاد کرده‌اید. زمانی که این توانایی ارزشمند در شما ایجاد شود، احتمال موفقیت شما افزایش زیادی می‌یابد و حتی قطعی می‌شود. چون شما می‌توانید همه فکرهای مفید و راهکارهای مورد‌نیاز برای موفقیت را با تمرکز کامل پیدا کرده و انجام دهید.

ادامه
کاربر مهمان

کاربر گرامی، برای ثبت نظر ابتدا ثبت نام کنید یا وارد شوید.

مژده فشنگی
۱۱ روز قبل
کتاب خوبیه.ولی بنظرم درچند فصل اول خیلی توضیحات اضافه و تکراری داده و کتاب از فصل شش به بعد وارد ارایه راهکار برای تمرکز ذهن میشه..ولی راهکارهاش جالب بود.
محمد حسینی
۱۲ روز قبل
عالی و مفید بود.
بیرامعلی بختیاری
۲۰ روز قبل
سلام؛ من کتاب های زیادی در موضوع موفقیت مطالعه کرده ام. بدون اغراق باید بگویم کتاب شگفتی تمرکز فکر از کتاب های کم نظیر و موثری است که تاکنون مطالعه کرده ام. جا دارد این کتاب را چند بار مطالعه کرد. در صورت امکان کتاب های دیگری در این موضوع به اشتراک بگذارید. موفق باشید.
saeed tgh
۲۴ روز قبل
بسیار عالی بود .
مهدی رادمرد
۲۶ روز قبل
کتاب خیلی خوبیه و واقعا هرچه تمرکز انسان بالاتر بره شانس موفقیتش در هر کاری بالا میره و میشه گفت موضوع این کتاب پایه همه کتاب های موفقیت هست
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه