دانلود کتاب صوتی آداب کلی لباس پوشیدن


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آداب کلی لباس پوشیدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی آداب کلی لباس پوشیدن

کتاب صوتی آداب کلی لباس پوشیدن نوشته امیلی پست، پگی پست، آنا پست و دانیل پست‌سنینگ برگزیده‌ای از کتاب جامع آداب معاشرت است. این اثر شما را برای داشتن یک ظاهر آراسته و مرتب در موقعیت‌ها و شرایط مختلف راهنمایی می‌کند.

انسان از همان روز نخست لباس به تن می‌کند و کم‌کم به این درک می‌رسد که یکی از بدیهی‌ترین و ابتدایی‌ترین کارکرد لباس، پوشاندن و محافظت بدن است.

همه شما به خوبی می‌دانید که لباس هر فرد نشانگر شخصیت و کاراکتر اوست و با نگاه کردن به لباس هر شخص در برخورد اول می‌توانیم به شناخت کمی از او دست پیدا کنیم.

امیلی پست (Emily Post) در مجموعه آداب معاشرت که کتاب آداب کلی لباس پوشیدن بخشی از آن است، آداب و رسومی که یک فرد برای زندگی روزمره خود و در جمع‌های کوچک و بزرگ مثل خانواده، محل کار و یا مهمانی لازم است بداند را یادآور می‌شود.

او در این کتاب به طور تخصصی به نحوه لباس پوشیدن و چگونگی انتخاب لباس مناسب در هر موقعیت می‌پردازد. از آنجایی که انتخاب لباس و طرز پوشیدن آن بسیار اهمیت دارد، امیلی پست در این کتاب صوتی به کسانی که دوست دارند همیشه شیک‌پوش و با ظاهر جذاب به نظر برسند کمک می‌کند.

لازم است شما در هر موقعیتی که در جامعه حضور دارید در پوشیدن و انتخاب لباس دقت کافی را داشته باشید. البته این دقت نظر تنها برای پوشیدن لباس بیرون نیست، شما باید همین حساسیت و دقت را در پوشیدن لباس خانه نیز رعایت کنید.
قدم اول برای بالا بردن اعتماد به نفس و جذاب به نظر رسیدن در برخورد اول، پوشیدن لباس شیک و مناسب است.

با مجموعه کتاب‌های فست‌بوک با مدت زمان کوتاه 20 دقیقه‌ و حتی اندکی کمتر، شما می‌توانید در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنید و گزیده‌ای از بخش‌های مهم کتاب اصلی را در اختیار داشته باشید. با استفاده از فست‌بوک‌ها شما از اطلاعات مفید و مختصر در زمانی کوتاه بهره‌مند می‌شوید.

در بخشی از کتاب صوتی آداب کلی لباس پوشیدن می‌شنویم:

امروزه آداب لباس پوشیدن و آراستگی مستلزم رعایت قوانینی محدود است ولی مسئله مهم‌تر این است که کاری کنیم مردم در تعاملاتشان احساس راحتی کنند. سلیقه و شخصیت جای خود را دارد ولی فرد با ملاحظه طوری لباس نمی‌پوشد که باعث خجالت یا معذب شدن دیگران شود.

وقتی شما در جایی لباس مناسب می‌پوشید در آن احساس راحتی و تعلق می‌کنید. دانستن این موضوع که در هر مناسبتی چه باید بپوشید دشوار است ولی اغلب قانونی در کار نیست و شما باید از شعور خود و از میزان اطلاعاتی که درباره آن مناسبت دارید برای لباس پوشیدن استفاده کنید.

 ۲۲ دقیقه، ۲۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۳ دقیقه
آداب کلی لباس پوشیدن

راهنمای دانلود کتاب صوتی آداب کلی لباس پوشیدن

برای دانلود کتاب صوتی آداب کلی لباس پوشیدن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  آداب کلی لباس پوشیدن

نظرات کتاب صوتی آداب کلی لباس پوشیدن

Nina Fatahi
۱۳۹۸/۱۰/۲۹
خیلی خیلی ضعیف بود
یعنی هیچ چیزی نبود که خود ادم ندونه. مثلا میگه توی زمستون لباس پشمی بپوشید تابستون نخی😑 خوب اینو که خودمونم میفهمیم. من انتظار داشتم حداقل ست کردن رنگها و یه سری اطلاعات این چنینی رو ببینم.
خیلی خیلی کتاب مضخرفیه و واقعا حیف پول. کلا نیم ساعت هم نیست🤔😑
کتابراه عزیز ایا منطقیه؟
مشاهد همه نظرات (۱)