دانلود کتاب صوتی آرزوهای اسکناس هزار تومانی

  • از: سعیده موسوی زاده
  • ناشر صوتی: شیما
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی آرزوهای اسکناس هزار تومانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آرزوهای اسکناس هزار تومانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی آرزوهای اسکناس هزار تومانی

کتاب صوتی آرزوهای اسکناس هزار تومانی به قلم سعیده موسوی زاده درباره اسکناس سبز رنگی است که با یک پیرمرد زندگی می‌کند و آرزوهای زیادی دارد.

موضوع کتاب صوتی آرزوهای اسکناس هزار تومانی چیست؟

یک روز خیلی سرد، پیرمرد در صندوقش را باز کرد. او کلاه بافتنی‌اش را تا روی ابروهایش کشیده بود و با عینک ته استکانی‌اش داشت به اسکناس‌های نو نگاه می‌کرد. بعد لبخندی زد و زیر لب گفت: بالاخره وقتش شد بچه‌ها! بیاین بیرون! بعد همه‌ی آن‌ها را برداشت و اسکناس هزار تومانی را بالاتر از همه گذاشت و گفت: ببینم تو قسمت کدام بچه‌ی خوش شانسی می‌شوی؟

سعیده موسوی زاده را بیشتر بشناسیم:

او یکی از زنان شاعر و نویسنده اهل خراسان است که از سال 1363 کار خود را آغاز کرد و اولین شعرهایش را در حوزه خردسالان سرود. او پس از مدتی مجموعه‌ای شش جلدی از داستان‌های شاهنامه را برای کودکان بازنویسی کرد که این اثر ارزشمند او در سال 1386 به عنوان اثر برتر در مراسم کتاب استان خراسان مورد تقدیر قرار گرفت.

موسوی زاده آثار متنوعی در این حوزه دارد که می توان به نه جیک جیک نه قار قار، عاشقم پس هستم و شعر باران و آن اشاره کرد.

کتاب صوتی آرزوهای اسکناس هزار تومانی مناسب چه کسانی است؟

این داستان کوتاه و سرگرم کننده برای کودکان 5 تا 7 ساله مناسب است.

در قسمتی از کتاب صوتی آرزوهای اسکناس هزار تومانی می‌شنویم:

اسکناس هزار تومانی نو برای خودش هزارتا آرزو داشت. اول اینکه از صندوق کوچک قدیمی بیرون برود و همه جا را ببیند. دوم اینکه شب‌ها در یک کیف پول نرم و راحت بخوابد. سوم اینکه دوست‌های جدیدی پیدا کند که مثل خودش سبز باشند. چهارم اینکه از این مغازه به اون مغازه برود تا چیزهای خوشمزه بخرد.

 ۷ دقیقه، ۱۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۷ دقیقه
آرزوهای اسکناس هزار تومانی

راهنمای دانلود کتاب صوتی آرزوهای اسکناس هزار تومانی

برای دانلود کتاب صوتی آرزوهای اسکناس هزار تومانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  آرزوهای اسکناس هزار تومانی

نظرات کتاب صوتی آرزوهای اسکناس هزار تومانی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.