دانلود کتاب صوتی آلیونوشکا و برادر کوچکش ایوانوشکا


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آلیونوشکا و برادر کوچکش ایوانوشکا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی آلیونوشکا و برادر کوچکش ایوانوشکا

کتاب صوتی آلیونوشکا و برادر کوچکش ایوانوشکا اثر ایرینا لوونا ژلزنوا، داستان خواهر و برادری‌ست که در سفری کوتاه درگیر ماجرایی پر فراز و نشیب می‌شوند، این اثر برای کودکان گروه سنی «ب» و «ج» مناسب است.

کتاب صوتی آلیونوشکا و برادر کوچکش ایوانوشکا (Alyonushka and her little brother Ivanushka)، حاوی داستانی روسی و تخیلی است، اثری که امید را نشانه گرفته و از جنگ میان خیر و شر می‌گوید، جنگی که در آخر عاقبت تلخی گریبان نیرنگ و بدی می‌شود.

در قسمتی از کتاب صوتی آلیونوشکا و برادر کوچکش ایوانوشکا می‌شنویم:

یکی بود یکی نبود، پیرمرد و پیرزنی بودند که دختری به نام آلیوونوشکا و پسر کوچکتری به نام ایوانوشکا داشتند. وقتی پیرمرد و پیرزن از دنیا رفتند، آلیونوشکا و ایوانوشکا تنهای تنها ماندند.
یک روز آلیونوشکا تصمیم گرفت برود تا در مزرعه‌ای کار پیدا کند و برادر کوچکش را هم با خودش برد. آن‌ها راه طولانی در پیش داشتند و باید از دشت وسیعی عبور می‌کردند. بعد از مدتی راه رفتن، ایوانوشکا احساس تشنگی کرد.
به خواهرش گفت: «خواهر من خیلی تشنه‌ام.»
او پاسخ داد: «برادر کوچولو صبر کن، دیگر چیزی نمانده تا برسیم.»
آن دو رفتند و رفتند. هوا به شدت گرم بود و تا دوردست‌ها چیزی دیده نمی‌شد. آن‌ها در حالی که خیلی خسته و تشنه بودند، می‌دانستند که باید به راهشان ادامه بدهند.
بعد از مدتی پیاده روی چشمشان به جای پای گاوی افتاد که درونش آب جمع شده بود.
ایوانوشکا گفت: «من خیلی تشنه‌ام و باید از این آب بخورم.»
آلیونوشکا گفت: «وای نه، برادر کوچولو تو نباید از این آب بخوری و گرنه تبدیل به یک گوساله می‌شوی.»
ایوانوشکا حرف خواهر بزرگ خود را گوش کرد و به راه افتادند. هوا به شدت گرم بود و تا دوردست‌ها چیزی دیده نمی‌شد. آن‌ها در حالی که خیلی خسته و تشنه بودند، می‌دانستند که باید به راهشان ادامه بدهند. بعد از مدتی پیاده روی چشمشان به جای پای اسبی افتاد که درونش پر از آب بود.

 ۱۴ دقیقه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۵ دقیقه
آلیونوشکا و برادر کوچکش ایوانوشکا

راهنمای دانلود کتاب صوتی آلیونوشکا و برادر کوچکش ایوانوشکا

برای دانلود کتاب صوتی آلیونوشکا و برادر کوچکش ایوانوشکا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  آلیونوشکا و برادر کوچکش ایوانوشکا