دانلود کتاب صوتی آیا ویگلاف ازدواج می‌کند؟


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آیا ویگلاف ازدواج می‌کند؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی آیا ویگلاف ازدواج می‌کند؟

کتاب صوتی آیا ویگلاف ازدواج می‌کند؟ اثر کیت مک مولان از مجموعه «مدرسه نابودکنندگان اژدها»، در مورد پسر فقیری‌ست که توانایی جسمی قدرتمندی ندارد اما با بهره‌گیری از قدرت هوش و تفکرش بر بحران‌ها و مشکلات غلبه می‌کند.

درباره‌ی مجموعه مدرسه نابودکنندگان اژدها:

قهرمان اصلی این مجموعه پسر نوجوان و فقیری به نام ویگلاف است که مورد آزار و اذیت برادرانش قرار می‌گیرد و از دست آن‌‌ها کتک می‌خورد. پدر و مادرش نیز به آن توجهی ندارند. ویگلاف اعلامیه‌ای را که بر روی درخت اعلانات زده شده می‌بیند و به ناگاه تصمیم می‌گیرد وارد مدرسه نابودکنندگان اژدها بشود و راه و رسم کشتن اژدها را یاد بگیرد. او با کمک مرد دوره‌گرد موفق می‌شود، سر از این مدرسه درآورد. این آشنایی با مدرسه زندگی‌ او را تغییر می‌دهد. پس از ورود به این مدرسه به آن علاقمند می‌شود اما مشکل بزرگش این است که او حتی نمی‌تواند به یک عنکبوت یا مورچه آسیب برساند چه برسد به کشتن اژدهای غول‌پیکر و بی‌رحم. ویگلاف در این مدرسه حوادث خاص و هیجان‌انگیزی را پشت سر می‌گذارد و با شخصیت‌های عجیب و غریبی روبه‌رو می‌شود، او سعی می‌کند با استفاده از قدرت فکر و هوش بالایش، بر تمامی مشکلات و مسائل غلبه کند و پیروز شود.

درباره‌ی کتاب صوتی آیا ویگلاف ازدواج می‌کند؟:

کتاب صوتی آیا ویگلاف ازدواج می‌کند؟ (?A wedding for Wiglaf)، درباره‌ی شاهزاده‌ی ثروتمند و زیبایی است که می‌خواهد ازدواج کند و به دنبال همسر ایده‌آل خود می‌گردد. او دوست دارد همسرش موهایی سرخ رنگ داشته باشد و دو اژدهای بزرگ و قدرتمند را نابود کرده باشد و نامش هم با حرف «و» شروع شود. این‌ها تمام ویژگی‌هایی است که ویگلاف دارد. آیا او می‌تواند همسر آینده‌ی شاهزاده خانم باشد؟

شنیدن کتاب صوتی آیا ویگلاف ازدواج می‌کند؟ به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

شنیدن این داستان صوتی جذاب و هیجان‌انگیز به بچه‌هایی که علاقمند هستند تا داستانی ماجراجویانه و حیرت‌آور بشنوند، به شدت پیشنهاد می‌شود.

کیت مک مولان را بیشتر بشناسیم:

کیت مک مولان (Kate McMullan) در سنت لوئیس، میسوری در سال 1974 متولد شد. او زندگی حرفه‌ای خود را در زمینه کاری با شغل شریف معلمی شروع کرد. وی مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته آموزش ابتدایی و از دانشگاه ایالتی اوهایو دریافت کرد. کیت تا به امروز حدود پنجاه جلد کتاب برای کودکان نوشته است. از جمله دیگر آثار کیت مک مولان می‌توان به انتقام بانو اژدها، سنگ سیاه‌چال، تربیت اژدها در 97 مرحله، شاگرد جدید مدرسه، یک روز با شوالیه، گردش علمی در غبار مرگبار، پیرترین اژدهای جهان و... اشاره نمود.

در قسمتی از کتاب صوتی آیا ویگلاف ازدواج می‌کند؟ می‌شنویم:

ویگلاف به سختی گفت: ببخشید آقا، انگار خوب نشنیدم.
مردرد گفت: تو باید به زودی ازدواج کنی!
ویگلاف نگاهی به پشت سرش انداخت، لابد مردرد داشت با یک نفر دیگه صحبت می‌کرد، اما کسی پشت سرش نبود.
آنگوش گفت: منظورتون که ویگلاف نیست.
مردرد روزنامه رو برداشت و گفت: چرا منظورم خودشه، بلچینا می‌گه که شوهرش باید نابودکننده‌ی اژد‌ها باشه، ویگلاف هم دوتا اژد‌ها کشته.

 ۱ ساعت و ۵۳ دقیقه، ۱۰۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
فصل اول
۹ دقیقه
فصل دوم
۹ دقیقه
فصل سوم
۱۵ دقیقه
فصل چهارم
۱۰ دقیقه
فصل پنجم
۱۳ دقیقه
فصل ششم
۸ دقیقه
فصل هفتم
۱۶ دقیقه
فصل هشتم
۱۰ دقیقه
فصل نهم
۱۰ دقیقه
فصل دهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی آیا ویگلاف ازدواج می‌کند؟

برای دانلود کتاب صوتی آیا ویگلاف ازدواج می‌کند؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  آیا ویگلاف ازدواج می‌کند؟

نظرات کتاب صوتی آیا ویگلاف ازدواج می‌کند؟

باران نوری
۱۳۹۹/۱۰/۲۱
عالی و جالب من از آخرش خوشم اومد
من همین امروز شروعش کردم انقدر خوب بود که امروز تم تمومش کردم
سوده قاسمی
۱۴۰۰/۱/۱۷
دختر من که خیلی کتابهای کیت مک مولان رو دوست داره. کتابش رو خونده بود الانم صوتیش رو گوش میده
مشاهد همه نظرات (۲)