دانلود کتاب صوتی آیین جان: حقایقی ساده و محکم برای خویشکاری زندگی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آیین جان: حقایقی ساده و محکم برای خویشکاری زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی آیین جان: حقایقی ساده و محکم برای خویشکاری زندگی

کتاب صوتی آیین جان: حقایقی ساده و محکم برای خویشکاری زندگی نوشته دن میلمن، به شما مسیری درست برای رسیدن به آرامش درونی و استعدادهای پنهان‌تان ارائه می‌کند که با قدم گذاشتن در آن می‌توانید جهانی بامعناتر و زیباتر برای خود خلق نمایید.

درباره کتاب صوتی آیین جان:

داستان این کتاب صوتی درباره‌ی مردی است که در راه با پیرزن باخردی آشنا می‌شود. پیرزن به او مسیری پیشنهاد می‌کند و به او می‌گوید که اگر از این سیاحت به سلامت برگردد، می‌تواند خودش را بهتر بشناسد و به تعادل، شفقت و شرافت دست یابد.

شخصیت اصلی این داستان سفرش را آغاز می‌کند و شما را با خود همراه می‌سازد و آرام آرام با توانایی‌های خود آشنا می‌شود و آرامش بیشتری را حس می‌کند. دید عرفانی‌ای که این کتاب صوتی دارد به شما کمک می‌کند آرامش حقیقی را کسب نمایید. این اثر اکتشاف راز هستی و قوانین روحانی شکل دهنده و حاکم بر آن را شرح می‌دهد و راهکارهای مفیدی برای ایجاد معنا و مشخص نمودن مسیر درست در زندگی ارائه می‌کند.

کتاب صوتی آیین جان: حقایقی ساده و محکم برای خویشکاری زندگی (The Laws of Spirit: Simple, Powerful Truths for Making Life Work) یک خودآموز معنوی است برای افرادی که احتیاج دارند به آرامش درونی دست یابند و از خود شناخت کافی ندارند.

این کتاب دربردارنده‌ی دوازده قانون مفید و کاربردی است که کلیه ادیان، نظام‌های اخلاقی و آموزنده‌های روانی بر آن‌ها استوار شده‌اند و در تمام دوره‌ها همراه با بشر گام برداشته‌اند. هر زمانی که آدمی به آن‌ها عمل نماید، جهان مکان بهتری برای زندگی بوده و هر گاه آن‌ها را فراموش کرده، جهان به آشوب و تنش کشیده شده است.

دن میلمن را بیشتر بشناسیم:

دن میلمن (Dan Millman)، نویسنده، قهرمان ژیمناستیک، استاد دانشگاه و مربی هنرهای رزمی است. او کتاب‌های بسیاری در زمینه‌ی عرفان و زندگی معنوی به نگارش درآورده که الهام‌بخش و یاری‌گر مخاطبان فراوانی در سراسر جهان شده و به زبان‌های گوناگونی نیز ترجمه شده است.

این نویسنده‌ی درخشان بیشتر وقت خود را صرف نوشتن کتاب‌ و سخنرانی می‌کند. سمینارها و کارگاه‌های او به زنان و مردان فراوانی کمک کرده تا در تمام مراحل زندگی و عرصه‌های گوناگون هم‌چون سلامتی، روان‌شناسی، تحصیلات، تجارت، سیاست، ورزش، تفریحات و هنر بهترین باشند. دن میلمن در حال حاضر همراه با همسرش در شمال کالیفرنیا زندگی می‌کنند.

شنیدن کتاب صوتی آیین جان به چه کسانی پیشنهاد می‌شود:

شنیدن این کتاب صوتی به تمام کسانی که در گم‌گشتگی هستند و به دنبال مسیری برای شناخت خود می‌گردند، پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی آیین جان می‌شنویم:

«فرود از کوه خیلی سریع‌تر از فرودمان بود، ولی من چنان در افکارم غرق بودم که حتی متوجه نشدم، کجا می‌رویم. پس از این چکار می‌کنیم، آیا می‌توانم تمام آنچه را که می‌گوید بخاطر بیاورم، کی به خانه‌ام می‌رسم، فردا او را می‌بینم، گویی در پاسخ به افکار درونیم گفت: به نظر می‌آید در افکارت غرقی، پس شاید الان زمان خوبی باشد که قانون حضور را شرح دهم....»

 ۴ ساعت و ۲۸ دقیقه، ۲۵۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۲۰۰۰ ت - 9.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۶ دقیقه
مقدمه
۲۲ دقیقه
قانون تعادل
۲۰ دقیقه
قانون انتخاب
۱۸ دقیقه
قانون فرآیند پیشرفت تدریجی
۱۷ دقیقه
قانون حضور
۱۸ دقیقه
قانون شفقت
۱۹ دقیقه
قانون ایمان
۱۹ دقیقه
قانون توقع
۱۷ دقیقه
قانون شرافت
۱۹ دقیقه
قانون عمل
۲۰ دقیقه
قانون چرخه‌ها
۱۹ دقیقه
قانون تسلیم
۲۳ دقیقه
قانون وحدت
۱۲ دقیقه
سخن آخر

راهنمای دانلود کتاب صوتی آیین جان: حقایقی ساده و محکم برای خویشکاری زندگی

برای دانلود کتاب صوتی آیین جان: حقایقی ساده و محکم برای خویشکاری زندگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  آیین جان: حقایقی ساده و محکم برای خویشکاری زندگی

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
ف غفاری
۱۳۹۹/۷/۲
کتاب عالی بود واقعاتوصیه میکنم یک بار خوانده بشه
hengameh visanlou
۱۳۹۹/۶/۱۹
کتاب یک شاهکاره
مانند باقی کتابهای این نویسنده
گوینده عالی
Hamid Mahdian
۱۳۹۹/۸/۱۹
روایتی زیبا و پندآموز... ساده و گیرا با محتوایی الهی...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱)