دانلود کتاب صوتی اتوبوس ساعت کوکی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اتوبوس ساعت کوکی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی اتوبوس ساعت کوکی

کتاب صوتی اتوبوس ساعت کوکی نوشتۀ رادنی پپ، قصۀ شهری را به تصویر می‌کشد که تنها یک اتوبوس دارد و بیشتر به ارابه و وسیله مرگ شبیه است، به طوری که همه از آن می‌ترسند.

موضوع کتاب صوتی اتوبوس ساعت کوکی چیست؟

رادنی پپ (Rodney Peppe) قصۀ فروشنده‌ای به نام دی رت را در کتاب اتوبوس ساعت کوکی (The Mice and The Clockwork Bus) تعریف می‌کند. این فروشندۀ آهن‌آلات و ضایعات شهری، صاحب تنها اتوبوس شهر است. اتوبوسی که خود او به وسیلۀ کفش اسکیت، چرخ و وسایل دست دوم و دورریز ساخته و به اندازه‌ای پرسروصداست که اهالی شهر آن را تق‌تقی صدا می‌کنند.

این اتوبوس بسیار خطرناک است و روزانه یکی از مسافران خود را به بیرون پرتاب می‌کند! به عبارتی سرنشینانش به هیچ عنوان از امنیت جانی برخوردار نیستند و به گفتۀ خودشان هر بار که با وحشت و ترس فراوان برای رفتن به محل کار و مدرسه سوار آن می‌شوند انگار جانشان را در دست گرفته‌اند.

با این حال اهالی شهر مجبورند از تنها اتوبوس شهر استفاده کنند، چرا که تنها وسیلۀ نقلیۀ موجود در دیارشان است. سرانجام تعدادی از موش‌های زیرک تصمیم می‌گیرند ساخت اتوبوس جدید را شروع کنند. می‌توانید حدس بزنید که چطور و با چه وسایلی این کار را انجام می‌دهند؟

کتاب صوتی اتوبوس ساعت کوکی برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان جذاب به کودکان 3 تا 7 سالۀ شما می‌آموزد تا در شرایط سخت از خلاقیت خود بهره بگیرند و راه‌حلی بیابند. همچنین این قصۀ دوست‌داشتنی به شکل‌گیری فرهنگ تولید زبالۀ کمتر و بازیافت و استفادۀ مجدد از زباله‌ها کمک می‌کند و به آنان یاد می‌دهد که می‌توانند با استفاده از زباله‌های خشک و قابل بازیافت، برای خودشان کاردستی بسازند.

در بخشی از کتاب صوتی اتوبوس ساعت کوکی می‌شنویم:

دی رَت که حتی به دست چپ خودش هم اعتماد نداشت، چه برسه به موش‌های دیگه، به گوشه‌ای اشاره کرد و گفت که می‌تونن از اونجا هر چی که می‌خوان بردارن.

موش‌ها انقدر لا‌به‌لای خرت و پرت‌ها رو گشتن تا دقیقاً چیزهای مورد نظرشون رو پیدا کردن.
یک کلاه آفتابی، یک ساعت کوکی، یک زنگوله، یک قفل در، چهار تا چرخ و کلی چیز دیگه.
مامان‌بزرگ موشه پیشنهاد داد که کلاه می‌تونه سقفِ اتوبوس باشه و ازشون در برابر بارون محافظت کنه.

 ۱۲ دقیقه، ۱۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
اتوبوس ساعت کوکی

راهنمای دانلود کتاب صوتی اتوبوس ساعت کوکی

برای دانلود کتاب صوتی اتوبوس ساعت کوکی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  اتوبوس ساعت کوکی

نظرات کتاب صوتی اتوبوس ساعت کوکی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.