دانلود کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش اول


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش اول

کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش اول اثر دیوید دی برنز، دربردانده‌ی تکنیک‌­های جدید، موثر و تمرین­‌های مرحله به مرحله است که به شما برای غلبه بر مشکلات روزمره یاری می‌رساند و زندگی‌تان را به یک تجربه شورانگیز تبدیل می‌کند.

کتاب صوتی از حس بد به حس خوب (The feeling good handbook) به شما می‌آموزد که چگونه خود را از ترس، فوبی­‌ها و هراس رها سازید، چگونه بر نگرش‌های منفی خود غلبه کنید، چگونه به مشاجرات زناشویی خاتمه دهید، چگونه رازهای ارتباط صمیمی را کشف کنید و چگونه برای رسیدن به موفقیت بر تعلل خود فائق آیید. هم‌چنین این کتاب به عنوان راهنمایی جامع و کامل به شما نشان می‌دهد که چگونه حس خوبی نسبت به افرادی که به آن‌ها علاقه دارید، داشته باشید.

این بخش از کتاب از شناخت احساسات می‌گوید. انسان چگونه می‌تواند احساساتش را تغییر بدهد و از خشم، ترس، اضطراب، استرس و افسردگی دور بماند. انسان‌ها باید سطح انتظارشان را نسبت به خود و جهان منطقی‌تر کنند و به درک خودآگاهی برسند و هر روز آن را تمرین کنند، باید دریابند که در درونشان چه می‌گذرد، اگر انسان‌ها ارزیابی کامل و واقع‌بینانه‌ای نسبت به خودشان داشته باشند به این قدرت می‌رسند که بتوانند در صورت به وجود آمدن بیماری و اختلال آن را تشخیص بدهند و در درمان آن بکوشند.

دکتر دیوید دی برنز (David D. Burns)، استادیار بازنشسته‌ی روان‌شناسی بالینی دانشکده‌ی روان‌پزشکی و علوم رفتاری در دانشگاه علوم پزشکی استانفورد و پژوهشگر دانشگاه علوم پزشکی هاروارد است. بیش از 100 مقاله درباره‌ی کارها و آثار او در مجلاتی مانند Reader’s Digest و Psychology Today به چاپ رسیده است. کتاب پرفروش او با عنوان از حال بد به حال خوب بیش از چهار میلیون نسخه فروش داشته است. در سال‌های اخیر، بیش از 50000 متخصص بهداشت روانی در برنامه‌های آموزشی دکتر برنز در سرتاسر آمریکا و کانادا شرکت کرده‌اند.

 ۳ ساعت و ۲۵ دقیقه، ۱۸۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۷ دقیقه
مقدمه
۷۱ دقیقه
بخش اول: فصل اول - شما می‌توانید شیوه‌ای را که احساس می‌کنید، تغییر دهید
۳۴ دقیقه
فصل دوم - چگونه خلقیات خود را ارزیابی کنیم
۳۳ دقیقه
فصل سوم - چگونه خلقیات خود را تشخیص دهیم
۳۰ دقیقه
فصل چهارم - آیا باید روش احساس کردن خود را تغییر دهیم

راهنمای دانلود کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش اول

برای دانلود کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش اول و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  از حس بد به حس خوب - بخش اول

نظرات کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش اول

Hamid Mahdian
۱۳۹۸/۲/۱۱
خیلی زیاد کاربردی و به شدت نزدیک به تجربیات واقعی نوشته شده و حس همزادپنداری با نویسنده خیلی زود درک میشه.... متوجه حس‌های عمومی بوده و درباره مواردی صحبت شده که به راحتی میشه بست داد به مشکلات روحی متفاوت برای هر شخص در زندگی خصوصی و افکارش... آموزنده هست و گویا و مفهموم ساده داره که ازین جهت با و کتابهای دیگه متفاوته خیلی حس خودمانی و راحتی داره هم متن و هم تجربه و صدای گوینده... منتظر بخش دوم هستم. مرسی
امیر مهسا
۱۳۹۸/۱۱/۲
مطالعه فصل اول این کتاب رو به همه انسانها پیشنهاد میکنم، شناخت ۱۰ اشتباه تحریف ذهن به هنگام افکار منفی، بسیار تاثیرگزار و با اهمیت در شناخت خطاهای انسان هنگام فکر کردن به اتفاقات و وقایع زندگی است. بسیار کمک کننده برای رهایی از افکار منفی و به دام نیفتادن در دامهای تحریف ذهن نسبت به وقایع
رویا ح
۱۳۹۸/۴/۲
محتوای کتاب عالیه
اما در نسخه چاپی که برای انتشارات سیمای نور امید میباشد به طرز وحشتناکی اشتباهات املایی و انشایی دارد
اگه کتاب گویاش تهیه کنید بهتره
مشاهد همه نظرات (۲۴)