دانلود کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش پنجم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش پنجم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش پنجم

کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش پنجم اثر دیوید دی برنز، با ارائه‌ی راهکارهایی کلیدی به شما می‌آموزد که چگونه اضطراب را کاهش دهید و زندگی آرامی داشته باشید.

کتاب صوتی از حس بد به حس خوب (The feeling good handbook) به شما می‌آموزد که چگونه خود را از ترس، فوبی­‌ها و هراس رها سازید، چگونه بر نگرش‌های منفی خود غلبه کنید، چگونه به مشاجرات زناشویی خاتمه دهید، چگونه رازهای ارتباط صمیمی را کشف کنید و چگونه برای رسیدن به موفقیت بر تعلل خود فائق آیید. هم‌چنین این کتاب به عنوان راهنمایی جامع و کامل به شما نشان می‌دهد که چگونه حس خوبی نسبت به افرادی که به آن‌ها علاقه دارید، داشته باشید.

این بخش از کتاب اطلاعات مفیدی در مورد داروهایی که برای درمان افسردگی و اضطراب تجویز می‌شوند، به شما می‌دهد و به عنوان یک راهنمای کامل و جامع برای میزان مصرف دارو و همین‌طور عوارض جانبی و تثبیت کننده‌های خلقی است.

دکتر دیوید دی برنز (David D. Burns)، استادیار بازنشسته‌ی روان‌شناسی بالینی دانشکده‌ی روان‌پزشکی و علوم رفتاری در دانشگاه علوم پزشکی استانفورد و پژوهشگر دانشگاه علوم پزشکی هاروارد است. بیش از 100 مقاله درباره‌ی کارها و آثار او در مجلاتی مانند Reader’s Digest و Psychology Today به چاپ رسیده است. کتاب پرفروش او با عنوان از حال بد به حال خوب بیش از چهار میلیون نسخه فروش داشته است. در سال‌های اخیر، بیش از 50000 متخصص بهداشت روانی در برنامه‌های آموزشی دکتر برنز در سرتاسر آمریکا و کانادا شرکت کرده‌اند.

 ۵ ساعت و ۴۶ دقیقه، ۳۱۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۷۰۰۰ ت - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۵۲ دقیقه
بخش پنجم: فصل بیست و سوم - داروهایی که برای افسردگی و اضطراب تجویز می‌شوند
۶۸ دقیقه
فصل بیست و چهارم - راهنمای کامل مصرف داروهای ضد افسردگی
۸۵ دقیقه
فصل بیست و چهارم - قسمت دوم
۸۳ دقیقه
فصل بیست و چهارم - قسمت سوم
۵۸ دقیقه
فصل بیست و پنجم - راهنمای کامل مصرف داروهای ضد اضطراب

راهنمای دانلود کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش پنجم

برای دانلود کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش پنجم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  از حس بد به حس خوب - بخش پنجم
Eli Khazraei
۱۳۹۹/۸/۱۸
بهترین کتاب شناخت درمانی، با خل تمارینش به عمیقترین قسمت ذهنتون میرین
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)