دانلود کتاب صوتی از شنبه: راهنمای علمی و کاربردی از اهمال کاری و تنبلی تا موفقیت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی از شنبه: راهنمای علمی و کاربردی از اهمال کاری و تنبلی تا موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی از شنبه: راهنمای علمی و کاربردی از اهمال کاری و تنبلی تا موفقیت

با شنیدن کتاب صوتی از شنبه: راهنمای علمی و کاربردی از اهمال کاری و تنبلی تا موفقیت اثر محمدپیام بهرام پور، از شر سستی، تنبلی و پشت گوش اندازی رهایی یابید.

کتاب از شنبه راهنمای جامع، کامل و کاربردی برای رهایی از تنبلی و رسیدن به موفقیت در زندگیست. به احتمال زیاد برای همه‌ی ما پیش آمده که بخواهیم کاری را در یک فرصت مناسب انجام دهیم اما به دلیل تنبلی و اهمال کاری به این فرصت مناسب و این روز طلایی نمی‌رسیم، مثلاً: از این مهمانی به بعد رژیم غذایی خاصی را شروع می‌کنم، از فردا فلان برنامه را اجرا می‌کنم، از هفته بعد به باشگاه می‌روم، آخر ماه تکلیفم را با رئیسم مشخص می‌کنم، از امسال عید شغلم را عوض می‌کنم، از ترم دیگه درس‌هایم را درست می‌خوانم، سر فرصت اتاقم را مرتب می‌کنم و از شنبه تغییر می‌کنم…

ولی چرا این روز طلایی که قرار است تمام این اتفاقات رخ بدهد نمی‌آید؟! چرا هیچ شنبه‌ای با شنبه‌ی دیگر فرقی نمی‌کند؟ به این فکر کنید که دوست دارید 3 تا 5 سال دیگر در چه موقعیتی باشید؟ و ببینید که آیا با این روند، امکان پذیر است؟

محمدپیام بهرام پور در این کتاب صوتی معتقد است که همه افراد در هر جایگاه اجتماعی که قرار دارند به نوعی دچار اهمال کاری هستند. اگر فکر می‌کنید که دچار اهمال کاری یا به بیان ساده‌تر تنبلی شده‌اید و به دنبال راهکارهای کاربردی برای مقابله با آن هستید، کتاب صوتی از شنبه را از دست ندهید.

در قسمتی از کتاب صوتی از شنبه می‌شنویم:

 اهمال‌کاری، پشت گوش اندازی، تنبلی، دفع الوقت یا هر اسم دیگر، بلایی است که تأثیرات بسیار بدی در زندگی ما می‌گذارد. قرار نیست ما لزوماً آدم تنبلی باشیم که هیچ کاری انجام نمی‌دهد. ممکن است شما مدیر بسیار موفقی باشید اما خودتان می‌دانید در مواقعی اهمال کاری می‌کنید و کارهایی را انجام می‌دهید که لازم نیست الان انجام شوند. شما می‌توانید جایگاه بسیار بالاتری نسبت به جایگاه فعلی خود داشته‌ باشید، اما به خاطر اهمال‌ کاری فعلاً به همین جایگاه بسنده کرده‌اید.

در مثال بالا ممکن است که شما جایگاه بسیار بالایی داشته باشید، جایگاهی که ممکن است آرزوی خیلی‌ها باشد، اما توان شما بیشتر است! اهمال کاری بلاهای زیادی را بر سر ما می‌آورد. فرصت‌های بسیار زیادی را از دست می‌دهیم. فرصت‌هایی که ممکن است فقط یک بار به سراغ ما بیایند. فرصت‌هایی که اگر زودتر به فکرش بودیم قطعاً نتایج بهتری می‌گرفتیم.

نکته منفی دیگر در مورد اهمال‌ کاری این است که ما معمولاً با اهمال‌ کاری خود، دیگران را ناراحت می‌کنیم. مطمئناً هیچ کسی دوست ندارد همسرش یک اهمال‌ کار باشد، بدون هیچ شک و تردیدی می‌توانیم مطمئن باشیم هیچ پدر و مادری از داشتن یک فرزند اهمال‌ کار لذت نمی‌برد. بنابراین، اهمال‌کاری ما، دیگران را هم ناراحت می‌کند.

از تبعات دیگر اهمال‌ کاری این ‌است‌ که ما را ترسو می‌کند! زمانی‌که ما کاری را که باید انجام دهیم، پشت‌ گوش می‌اندازیم و در انجام آن اهمال‌ کاری می‌کنیم باعث می‌شود که رضایت‌مندی‌مان نیز از خود و زندگی کمتر شود و همین موضوع باعث می‌گردد که موضوعی که نسبت به آن اهمال‌ کاری و تنبلی می‌کنیم برایمان بزرگ‌تر و بزرگ‌تر شده و باعث ‌شود که مسائل برای ما عظیم‌تر جلوه کرده و در نتیجه ما نیز ترسوتر خواهیم شد!

و نکته آخر این که، اگر اهمال‌ کاری کنیم، بدون هیچ تردیدی، حس استرس و اضطراب را با خودمان همراه خواهیم کرد، زیرا نگرانیم که چه زمانی باید این کار را انجام دهیم و نگران حرف‌های دیگران نیز خواهیم شد.

 ۶ ساعت و ۲۴ دقیقه، ۳۵۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۷۰۰۰ ت - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۷ دقیقه
مقدمه
۲۶ دقیقه
فصل اول
۴۲ دقیقه
فصل دوم
۴۱ دقیقه
فصل سوم
۸۹ دقیقه
فصل چهارم
۲۷ دقیقه
فصل پنجم
۲۴ دقیقه
فصل ششم
۵۳ دقیقه
فصل هفتم
۱۷ دقیقه
فصل هشتم
۲۲ دقیقه
فصل نهم
۲۲ دقیقه
فصل دهم
۱۵ دقیقه
پیوست ویژه مدیران

راهنمای دانلود کتاب صوتی از شنبه: راهنمای علمی و کاربردی از اهمال کاری و تنبلی تا موفقیت

برای دانلود کتاب صوتی از شنبه: راهنمای علمی و کاربردی از اهمال کاری و تنبلی تا موفقیت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  از شنبه: راهنمای علمی و کاربردی از اهمال کاری و تنبلی تا موفقیت
زهرا اسدی
۱۳۹۷/۸/۶
واقعا عالی
حس میکنی دقیقا داره راجب خودت صحبت میکنه خیلی کاربردیه. صوتشم خیلی خوبه و مثه بعضی کتابا یه جورایی مصنوعی نیست
Mehdi Tehrani
۱۳۹۷/۷/۳۰
خیلی‌کار بردی هست حتما گوش کنین ممنونم کتابراه
رها اخوان
۱۳۹۷/۱۱/۲۹
کتابی است که در عین روان بودن و سادگی، واقعیت تلخی که در جامعه، بین افراد وجود داره را بیان میکنه و راه حل‌های مفید برای حل معضل اهمال کاری اراده میدهد. بسیار عالی است
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۸)