دانلود کتاب صوتی از مدیر خوب به مدیر عالی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی از مدیر خوب به مدیر عالی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی از مدیر خوب به مدیر عالی

کتاب صوتی از مدیر خوب به مدیر عالی نوشته‌ی پیمان احمدی در تلاش است تا با بررسی تمامی شیوه‌های علمِ مدیریت جمعی، بهترین و مناسب‌ترین روش‌ها را برای مدیریت در شرایط متفاوت در اختیارتان قرار دهد.

درباره‌ی کتاب صوتی از مدیر خوب به مدیر عالی:

رسیدن به راه‌های عملی برای مدیریتی موفق، مسئله‌ای به شمار می‌آید که ذهن بیشتر انسان‌ها را به خود درگیر کرده است. دستیابی به فهم درست از شیوه‌ی اداره‌ی صحیح سازمان‌ها و شرکت‌ها عملی است که معمولاً با رنج بسیار حاصل می‌شود.

کتاب از مدیر خوب به مدیر عالی (From a good manager to a great one) با طرح فکرهای انقلابی و کارآمدش، شما را از مطالعه‌ی بسیاری از آثار این چنینی بی‌نیاز می‌کند. فصل‌های کتاب حاضر مطالبی را ارائه می‌دهد که هر مدیر موفقی باید بداند.

پیمان احمدی سعی دارد تا اتحادی منطقی میان دغدغه‌های واقعی مدیران و زبان دانشگاهی ایجاد کند و محتوایی کاربردی برای تمامی مدیران فراهم سازد. شما در پایان کتاب این توانایی را خواهید داشت که شرکت خود را با تحولی مثبت رو به جلو ببرید.

در بیشتر اوقات آثاری که به مدیریت سازمانی می‌پردازد جامع نیست و بسیار تخصصی به شمار می‌آید. در چنین شرایطی یک مدیر مجبور است صدها کتاب و مقاله را بخواند تا شاید بتواند نکات مفید و مهمی را پیدا کند. اما کتاب صوتی از مدیر خوب به مدیر عالی یک استثنا در این حوزه محسوب می‌شود؛ چرا که اثری جامع است و بهترین راهکارها را برای مدیران جویای پیشرفت دارد.

از دیگر ویژگی‌های مثبت کتاب حاضر می‌توان به قلم پیمان احمدی اشاره کرد؛ این نویسنده مسائل پیچیده‌ی مدیریتی را با ادبیاتی ساده و به دور از تکلف بیان می‌کند.

کتاب صوتی از مدیر خوب به مدیر عالی مناسب چه کسانی است؟

شنیدن این کتاب برای مدیران جوان و دوستداران مباحث مدیریتی تجربه‌ی جالب و مفیدی خواهد بود.

جملات برگزیده کتاب صوتی از مدیر خوب به مدیر عالی:
- شاید بهترین تعریف ممکن این باشد که مدیر خلاق و نوآور کسی است که از هیچ‌چیز، همه‌چیز می‌آفریند.
- اگر می‌خواهید چیزی به انسان‌ها یاد بدهید، باید ابتدا خودتان در آن مورد برایشان الگو باشید.
- همه‌ی رهبران خوب همیشه می‌خواهند مطمئن باشند همه‌ی کارکنان می‌دانند هرروزه باید چه کارهایی انجام دهند.
- شما باید کارکنانتان را با دقت انتخاب کنید چون نودوپنج درصد از موفقیت یک مدیر به انتخاب‌های درست او وابسته است.
- مدیریت موفق یعنی رسیدن به دست‌آوردهایی فوق‌العاده با به‌کارگیری آدم‌های عادی و توانایی تشخیص موفق‌ترین حوزه برای یک گروه.

در بخشی از کتاب صوتی از مدیر خوب به مدیر عالی می‌شنویم:

آن‌ها مدام به‌دنبال افراد و اطلاعاتی هستند که بتواند افکارشان را تقویت کند. تفاوت مدیر با رهبر در این است که مدیران اغلب فقط دنبال موفقیت هستند و بیشتر از الگوهایی بهره می‌گیرند که از پیش در آن موفق بوده‌اند. پس بالاتر از یک مدیر کارآمد یک رهبر است و بهتر آن است که ما به‌عنوان مدیر یک مجموعه سعی کنیم خودمان را به سطح یک رهبر موفق در کسب‌وکار مزبور برسانیم.

البته می‌توانیم بر اساس نیاز سازمان تحت امر یکی از سطح‌های مدیر یا رهبر را انتخاب کنیم. البته لازم نیست هم‌زمان، هر دو نقش را به عهده بگیرید، اما یک سازمان یا یک تیم به هر دو نقش نیاز دارد. باید باتوجه به افرادی که در سازمان داریم، نوع رفتار به آن‌ها و نوع نقش خود را به‌عنوان رئیس سازمان در نظر بگیریم. واقعیت این است که تفاوت مدیریت و رهبری آن‌قدرها هم چشم‌گیر نیست. بیشتر رفتارها و تصمیم‌گیری‌ها یکسان هستند اما در ظاهر متفاوت به نظر می‌رسند. بهتر است موقع تصمیم‌گیری‌ها روی نتایج تمرکز کنیم و با توجه به نتیجه‌ی مدنظر، مدیر یا رهبر باشیم. توصیه می‌کنم اگر در ایفای نقش مدیریت و رهبری ضعف دارید می‌توانید فردی که توانایی چشم‌گیری در این حوزه دارد را به مجموعه‌تان اضافه کنید.

 ۶ ساعت و ۴ دقیقه، ۲۵۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۷۵۰۰ ت - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
شناسه
۹ دقیقه
مقدمه
۳۹ دقیقه
فصل اول: تعاریف کلی
۲۵ دقیقه
فصل دوم: آشنایی با شیوه‌های مختلف مدیریتی
۴۷ دقیقه
فصل سوم: روش‌هایی برای مدیریت کارآمد
۲۶ دقیقه
فصل چهارم: ابزارهایی برای سنجش عملکرد
۲۶ دقیقه
فصل پنجم: نکات طلایی مدیریتی
۲۴ دقیقه
فصل ششم: بهینه‌سازی جلسات
۱۴ دقیقه
فصل هفتم: غلبه بر تعارض‌ها و تنش‌ها
۲۶ دقیقه
فصل هشتم: استخدام کارکنان
۲۴ دقیقه
فصل نهم: حفظ کارکنان
۸۵ دقیقه
فصل دهم: تفکر استراتژیک
۱۹ دقیقه
فصل یازدهم: مدیریت اخلاق در سازمان
۱ دقیقه
عوامل تولید

راهنمای دانلود کتاب صوتی از مدیر خوب به مدیر عالی

برای دانلود کتاب صوتی از مدیر خوب به مدیر عالی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  از مدیر خوب به مدیر عالی

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
Milad Partozadeh
۱۳۹۹/۱۱/۳
ب نظرم کتاب کاربردی و مفیدی هستش
👍🏻👍🏻
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)