دانلود کتاب صوتی الینور آلیفنت کاملا خوب است


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی الینور آلیفنت کاملا خوب است و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی الینور آلیفنت کاملا خوب است

کتاب صوتی الینور آلیفنت کاملا خوب است نوشته‌ی گیل هانیمن، رمانی زیبا، گرم و روح بخش با رویدادهایی خنده‌دار و تکان دهنده است. این کتاب زندگی زنی تنها را روایت می‌کند که از اندوهی درونی رنج می‌برد و روی چهره و قلبش جای زخمی قدیمی به جا مانده است، اما هنوز هم می‌تواند دوست داشته باشد و یا دوست داشته شود.

کتاب صوتی الینور آلیفنت کاملا خوب است (Eleanor Oliphant is Completely Fine) به مدت طولانی یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز بوده است، شخصیت اصلی این کتاب دختری به نام الینور است که 30 سال سن دارد، او بسیار گوشه‌گیر و منزوی است و علاقه‌ای به ایجاد روابط اجتماعی ندارد که این انزوا موجب شده او از نظر دیگران انسانی عجیب به نظر بیاید. او هر چیزی که به ذهنش می‌رسد را به زبان می‌آورد، بدون اینکه اندکی در مورد حرف‌هایش فکر کند. او با ظرافت خاصی برای تک‌تک لحظات زندگی خود برنامه‌ریزی می‌کند و آخر هفته‌های خود را با پیتزای نیمه آماده، نوشیدنی و صحبت تلفنی با مادرش سپری می‌کند.

الینور به عنوان کارمند اداری در شرکتی بزرگ مشغول به کار است و از یک زندگی معمولی و با روابط اجتماعی کم برخوردار است. ورود ریموند به شرکت نقطه‌ی عطفی در زندگی او به شمار می‌آید، ورودی که سرنوشت شخصیت اصلی این کتاب را دگرگون می‌کند. ریموند، مردی نامرتب و شلخته است که مسئول آی تی (IT) دفتر کار الینور است. به نظر می‌رسد که قلب رئوف ریموند، راه نجات الینور از زندگی دردناک و و پریشانش است. آن‌ها با کمک یکدیگر، به مردی مسن به اسم سامی کمک می‌کنند و ارتباط شیرینی بین این سه شخص شکل می‌گیرد و به دوستانی تبدیل می‌شوند که یکدیگر را از انزوا و تنهایی‌های زندگی روزمره نجات می‌دهند.

گیل هانیمن (Gail Honeyman) شما را در این کتاب صوتی با موضوعات روان‌شناسی و بحران شخصیت الینور آشنا می‌کند. نکته قابل توجه درباره‌ی این کتاب صوتی این است که پس از انتشار در سال 2017 به سرعت مورد استقبال عموم قرار گرفت، به طوری که جوایز درخشان بسیاری دریافت کرد و جزء رمان‌های پرفروش با موضوع زنان شد. شخصیت اصلی این رمان در زمان کودکی خود مشکلات بسیاری را پشت سر گذاشته و در حال حاضر نیز با واقعیت‌های تلخ زندگی خود روبه‌رو شده است. این رویارویی و حضور اشخاص گوناگون موجب می‌شود مسیر زندگی‌اش دگرگون شود.

افتخارات رمان الینور آلیفنت کاملا خوب است:

- رمان سال بریتانیا، برگزیده The British Book Awards 2018
- کاندید نهایی جایزه زنان Baileys 2018
- برنده جایزه‌ی WHSmit's Book 2017
- برنده جایزه ادبی کاستا Costa Book Awards

برخی نظرات درباره‌ی رمان الینور آلیفنت کاملا خوب است:

- سرشار از خنده و امید است و به نیروی عشق و دوستی برای نجات حتی در هم‌شکسته‌ترین انسان‌ها ایمان دارد. (جورجیا کاستال ایلاستریتد)

- هانیمن نور و سایه، طنز تلخ و فاجعه‌ی درهم ‌شکسته شدن را به شیوه‌ای فوق‌العاده در هم تنیده است. امتیاز ساخت فیلم از این رمان خریداری شده است. (روزنامه‌ی ایندیپندنت)

- الینور آلیفنت کاملا خوب است یک اثر ادبی واقعی است: طنزآلود، رقت‌انگیز و غیرقابل پیش‌بینی. ماجرای خروج او از سایه‌های تاریک، استادانه در هم تنیده شده و بسیار مهیج است. (جوجو مویز نویسنده‌ی کتاب من پیش از تو)

- الینور آلیفنتِ گیل هانیمن مانند رمان معاصر جین ایر، زنی است با زخم عمیق تنهایی و سایه‌ی کودکی دلخراشی که حتی طاقت به به یاد آوردنش را هم ندارد اما به تدریج با شهامتی فوق‌العاده به آنچه باور نمی‌کرده سزاوارش باشد، دست می‌یابد. (پاولا مکین، نویسنده‌ی پرفروش نیویورک تایمز)

- راه رفتن با کفش‌های سیاه چسبی الینور و نگاه کردن با چشم‌های وسواس‌آلود او با چاشنی طنز، بسیار سرگرم کننده است اما داستان، خواننده را با گذشته‌ی غم‌انگیز او هم همراه می‌کند تا بتدریج دریابد که او چطور الینور شده است. این کتاب، رمانی هوشمندانه، جذاب و دلگرم‌کننده در مورد یک زن مجرد است. وقتی الینور با گذشته‌ی تاریکش رو‌به‌رو می‌شود و آن را به آینده‌ای روشن‌تر بدل می‌کند، مخاطب شادمان می‌شود. (بوک لیست)

در بخشی از کتاب صوتی الینور آلیفنت کاملا خوب است می‌شنویم:

احساس کردم نیاز دارم یک لحظه از سرو صدا و گرما فرار کنم. در پشتی را باز کردم و وارد یک پاسیو شدم. باغچه‌اش کوچک بود و گیاهان زیادی نداشت. کف آنجا دال بتنی و بقیه قسمت‌هایش سکویی با سطح سر بود. خورشید داشت غروب می‌کرد اما از اینجا آسمان کوچک به نظر می‌رسید و من احساس می‌کردم در میان نرده‌هایی که در سه طرف کشیده شده بودند، زندانی هستم. نفس عمیقی کشیدم و امیدوار بودم هوای خنک شب را وارد ریه‌هایم کنم اما راه‌های تنفسی‌ام مورد یورش دود توتون، نیکوتین و مواد سمی دیگر قرار گرفت.

 ۱۳ ساعت و ۲۸ دقیقه، ۷۵۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۳۱۰۰۰ ت - 9.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۶ دقیقه
فصل اول
۳۰ دقیقه
فصل دوم
۱۳ دقیقه
فصل سوم
۱۰ دقیقه
فصل چهارم
۲۷ دقیقه
فصل پنجم
۳۱ دقیقه
فصل ششم
۲۴ دقیقه
فصل هفتم
۲۳ دقیقه
فصل هشتم
۲۵ دقیقه
فصل نهم
۳۹ دقیقه
فصل دهم
۱۵ دقیقه
فصل یازدهم
۲۵ دقیقه
فصل دوازدهم
۲۱ دقیقه
فصل سیزدهم
۱۱ دقیقه
فصل چهاردهم
۵ دقیقه
فصل پانزدهم
۶ دقیقه
فصل شانزدهم
۲۷ دقیقه
فصل هفدهم
۱۵ دقیقه
فصل هجدهم
۲۵ دقیقه
فصل نوزدهم
۲۹ دقیقه
فصل بیستم
۱۸ دقیقه
فصل بیست و یکم
۲۳ دقیقه
فصل بیست و دوم
۲۳ دقیقه
فصل بیست و سوم - بخش اول
۲۸ دقیقه
فصل بیست و سوم - بخش دوم
۱۲ دقیقه
فصل بیست و چهارم
۳ دقیقه
فصل بیست و پنجم
۳۷ دقیقه
فصل بیست و ششم
۲۰ دقیقه
فصل بیست و هفتم
۷ دقیقه
فصل بیست و هشتم
۲۵ دقیقه
فصل بیست و نهم
۱۹ دقیقه
فصل سی‌ام
۱۷ دقیقه
فصل سی و یکم
۲۲ دقیقه
فصل سی و دوم - بخش اول
۲۰ دقیقه
فصل سی و دوم - بخش دوم
۴ دقیقه
فصل سی و سوم
۱۸ دقیقه
فصل سی و چهارم
۱۴ دقیقه
فصل سی و پنجم
۸ دقیقه
فصل سی و ششم
۱۵ دقیقه
فصل سی و هفتم
۱۳ دقیقه
فصل سی و هشتم
۲۵ دقیقه
فصل سی و نهم
۵ دقیقه
فصل چهلم
۱۵ دقیقه
فصل چهل و یکم

راهنمای دانلود کتاب صوتی الینور آلیفنت کاملا خوب است

برای دانلود کتاب صوتی الینور آلیفنت کاملا خوب است و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  الینور آلیفنت کاملا خوب است

نظرات کتاب صوتی الینور آلیفنت کاملا خوب است

H H
۱۳۹۹/۵/۱۲
به نام خدا
کتاب خوبی است کتاب در خلال توصیفات جز به جز‌اش خواننده را ارام ارام با شخصیت و مشکلات شخصیت اول داستان اشنا میکند و جاهایی شما را بسیار غمگین میسازد ولی در عین حال یاد میدهد که میتوان از پس مشکلات بر امد و امید همیشه وجوددارد البته صدا و خوانش گوینده بسیار عالی بود
نرگس هدایتی فرد
۱۳۹۹/۲/۲۲
داستان بسیار جذابی بود با یک نثر خیلی خوب و روان و بطبع ترجمه خیلی خوب. و همینطور اجرای راوی هم خیلی خوب و دلنشین بود. واقعا لذت بردم. ممنون از کتابراه و پیشنهاد میکنم که دیگر دوستان کتابراهی هم، این اثر دلنشین و پرمعنا را حتما بخوانند
Maryam T
۱۳۹۹/۳/۹
داستان قشنگ توصیف شده و از شنیدنش لذت بردم. راوی هم خوب (نه عالی) بود. یه جاهایی ترجیح میدادم با لحن بیطرفانه تری متن خونده میشد. بنظرم شخصیت اصلی داستان با لحنی که راوی گاهی اوقات استفاده می‌کرد تضاد داشت.
مشاهد همه نظرات (۱۹)