دانلود کتاب صوتی انار کوچولو

  • از: سمیه سیدیان
  • ناشر صوتی: شیما
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی انار کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی انار کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی انار کوچولو

کتاب صوتی انار کوچولو نوشته‌ی سمیه سیدیان، داستانی شیرین و جذاب درباره‌ی انار کوچولویی به نام انارک است که در شب یلدا در بالای درخت تنها می‌ماند.

موضوع کتاب صوتی انار کوچولو چیست؟

داستان این کتاب صوتی درباره‌ی اناری کوچک به نام انارک است که در بالای بلندترین شاخه‌ی درخت انار در باغی پر از درخت انار زندگی می‌کند. شب یلدا بود و انارک در حال گریه کردن بود، زیرا آقای باغبان تمام انارهای روی درخت را چیده بود، به جز انارک!

صدای تک تک مهمان‌های مادربزرگ به گوش انارک می‌رسید. مادربزرگ هر سال شب یلدا منتظر نوه‌های دوست‌داشتنی‌اش می‌نشست تا بیایند و برایش انار دون کنند و در کاسه‌های قشنگ بریزند و یلدا را با هم جشن بگیرند.

اگر می‌خواهید بدانید عاقبت مادربزرگ و انارک چه می‌شود، این کتاب صوتی را بشنوید.

کتاب صوتی انار کوچولو مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 5 سال که علاقه‌مند به داستان‌‌های زیبا و هیجان‌انگیز هستند، مناسب است.

در قسمتی از کتاب صوتی انار کوچولو می‌شنویم:

انارک جا مونده بود از سفره‌ی شب یلدا. همه‌ی سال با دوستای اناریش نقشه کشیده بودند تا شب یلدا برسه و آن‌ها دسته جمعی بروند به خانه‌ی مامان بزرگ. خانه‌ی مامان بزرگ، آن‌ طرف باغ بود. بعضی وقت‌ها صدای عصایش را می‌شنید که توی باغ می‌آمد. حتی خود مامان بزرگ هم یک روز آمد زیر درخت انار ایستاد و به انارک و بقیه انارها نگاه کرد و بعد گفت: همه‌ی شما این شب یلدا مهمان خانه‌ی من هستید.

 ۵ دقیقه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۵ دقیقه
انار کوچولو

راهنمای دانلود کتاب صوتی انار کوچولو

برای دانلود کتاب صوتی انار کوچولو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  انار کوچولو