دانلود کتاب صوتی ایروبیک ذهن: 75 روش حفظ سلامت ذهن


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ایروبیک ذهن: 75 روش حفظ سلامت ذهن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ایروبیک ذهن: 75 روش حفظ سلامت ذهن

کتاب صوتی ایروبیک ذهن: 75 روش حفظ سلامت ذهن اثر باربارا بروس روش‌های کاربردی و مفیدی را برای سالم ماندن مغز ما، همراه با دلایل آن‌ها ارائه می‌دهد و محیطی برای تفریح ذهن فراهم می‌کند و به شنونده این فرصت را می‌دهد که تمرینات سرگرم‌کننده و هیجان‌آوری انجام دهد که در عین حال مغزش را به چالش بکشد.

ایروبیک ذهن: 75 روش حفظ سلامت ذهن (Mental aerobics: 75 ways to keep your brain fit) می‌تواند به ‌عنوان یک منبع مناسب برای مخاطب مورد استفاده قرار گیرد؛ برای والدین سالخورده، بستگان و یا دوستان، برای برنامه‌های اجتماعی و یا در هر شرایط دیگری که محدود به قدرت تخیل و خلاقیت مخاطب است.

باربارا بروس (Barbara Bruce) می‌گوید: در برابر ذهن آدمی احساس دچار بهت و حیرت می‌­شوم. خداوند این شگفت‌انگیزترین و بهت‌انگیزترین هدیه را به ما عطا کرده و بر ماست که بهترین استفاده را از آن بکنیم. این کتاب صوتی به شما کمک خواهد کرد که این هدیه ارزشمند را دریابید.

من پزشک، متخصص فیزیولوژی و یا متخصص اعصاب نیستم. من یک مربی‌ام که به سالم و سرزنده نگهداشتن ذهنِ انسان در طول دوران عمر او علاقه دارم. بدیهی است که مغز می‌تواند عملکرد خود را با تغذیه و مراقبت صحیح تا سالیان دراز ادامه دهد. مغز واجد نوعی «عنصر انعطاف‌پذیری» است که در سرتاسر طول عمر آدمی به آن (مغز) اجازه‌ی رشد، تغییر و تکامل می‌دهد.

همه‌ی ما می‌دانیم که مغز دو نیم‌کره با عملکردهای مستقل دارد. با این حال، این دو نیمکره اطلاعات یکسان را در ظرف یک هزارم ثانیه با هم پردازش می‌کنند. وقتی شما صحبت می‌کنید نیم‌کره‌ی چپ، به فکر آماده کردن واژگان است، در حالیکه نیم‌کره‌ی راست، جمله می‌سازد. این دو نیم‌کره به بهترین شکل دوشادوش یکدیگر در حال فعالیت‌اند.

 ۴ ساعت و ۴۶ دقیقه، ۲۶۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۹ دقیقه
بخش اول
۱۴ دقیقه
بخش دوم
۱۳ دقیقه
بخش سوم
۱۲ دقیقه
بخش چهارم
۱۴ دقیقه
بخش پنجم
۱۲ دقیقه
بخش ششم
۱۷ دقیقه
بخش هفتم
۲۳ دقیقه
بخش هشتم
۳۴ دقیقه
بخش نهم
۲۸ دقیقه
بخش دهم
۱۴ دقیقه
بخش یازدهم
۱۸ دقیقه
بخش دوازدهم
۲۰ دقیقه
بخش سیزدهم
۱۰ دقیقه
بخش چهاردهم
۲۱ دقیقه
بخش پانزدهم
۱۶ دقیقه
بخش شانزدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی ایروبیک ذهن: 75 روش حفظ سلامت ذهن

برای دانلود کتاب صوتی ایروبیک ذهن: 75 روش حفظ سلامت ذهن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ایروبیک ذهن: 75 روش حفظ سلامت ذهن
محمدرضا فیضی
۱۳۹۷/۷/۲۹
حافظه انسان قشر عجیب و شگفت آوری از مغز انسان است که خود مغز هم بسیار معجزه آمیز و شگفت آور است.
مهدی نصر
۱۳۹۷/۷/۱
عالی اگه ممکنه کتاب صبح جادویی هال الرود رو صوتی رو بذارید این صبح جادویی که در کتاب راه است واسه مدیریت و کار است اون یکی جامع تره
mahabad mazhari
۱۳۹۸/۵/۳۱
خیلی مفیده ممنون از کتابراه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)