معرفی و دانلود کتاب صوتی ایمان و اراده

عکس جلد کتاب صوتی ایمان و اراده
قیمت:
۳۰۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ایمان و اراده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ایمان و اراده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ایمان و اراده

جولیا کامرون، نویسنده‌ی پرفروش آمریکایی، در کتاب صوتی ایمان و اراده شما را به ایستادگی در برابر توفان‌های زندگی معنوی فراخوانده است. رسیدن به تعالی در هیچ زمینه‌ای سهل و ساده نیست؛ خصوصاً در حیطه‌های معنوی. با این حال نباید درجا زد، زیرا همواره راهکارهایی برای پیشرفت و ترقی وجود دارد. اثر حاضر در پی ارائه‌ی همین راهکارها به شما در مسیر سفر معنوی‌تان است.

درباره کتاب صوتی ایمان و اراده:

جولیا کامرون (Julia Cameron) نویسنده‌ای پرفروش و محبوب است. آثار او تاکنون به زبان‌های گوناگونی ترجمه شده و از سوی بسیاری از مخاطبین در نقاط مختلف جهان، مورد تقدیر و تحسین قرار گرفته‌اند. آنچه جولیا کامرون می‌گوید و درباره‌اش می‌نویسد، مربوط به فرهنگی خاص نیست؛ کامرون منادی معنویتی جهان‌شمول است که قواعدش همه جا و نزد همگان یکسان و تغییرناپذیر است.

او در کتاب صوتی ایمان و اراده (Faith and Will)، که از برخی جهات خاص‌ترین اثر او محسوب می‌شود، پرسشی حیاتی را مطرح کرده است: در دنیای مادی امروز، سفر به سوی خدا چگونه ممکن است؟ به عبارتی، چه باید کرد، زمانی که روح طالب وصالِ اصل و مبدأِ خود است، اما ذهن و تن از تدارکِ خواست او سر باز می‌زنند؟ در دنیایی که پر از وسوسه است، چگونه می‌توان ایستاد و از ذات نورانی خود دفاع کرد؟

اینها برخی از مهم‌ترین سوالاتی‌اند که هر انسانی در زندگی از خود می‌پرسد؛ سوالاتی که غالباً نیز بی‌پاسخ می‌مانند و پس از مدتی عامدانه فراموش می‌شوند. جولیا کامرون در کتاب ایمان و اراده اما عزم خود را جزم کرده تا علاوه بر طرح این سوالات، پاسخی نیز بدان‌ها بدهد. او راه حل بحران معنویتی را که انسانِ امروز مدت‌هاست اسیر آن گشته، در ایمان و اراده می‌بیند. به باور کامرون، ما چاره‌ای جز پذیرفتن برخی از محدودیت‌ها و ضعف‌های خود نداریم. با این حال نباید اجازه دهیم که این محدودیت‌ها حرکت ما به سوی خداوند را مختل کند؛ چاره‌ی محدودیت، ایمانی بی‌شائبه است، و دوای ضعف، اراده. جولیا کامرون در این کتاب مسیر رسیدن به چنین ایمان و اراده‌ای را برای شما ترسیم می‌کند.

در آخر باید گفت که کتاب ایمان و اراده، علاوه بر برانگیختن تحسینِ مخاطبینِ خود، جایزه‌ی معتبر Nautilus را در سال 2010 برای نویسنده‌ به ارمغان آورده است.

نکوداشت‌های کتاب صوتی ایمان و اراده:

- اثری درخشان و به شدت تأثیرگذار. (Library Journal)
- جولیا کامرون، نویسنده‌ی پرفروش کتاب راه هنرمند، در اثر دیگر خود انگشت بر روی یکی از بزرگ‌ترین معضلات انسان امروز گذاشته است. (amazon)

کتاب صوتی ایمان و اراده مناسب چه کسانی است؟

این کتاب را به افرادی توصیه می‌کنیم که به دنبال آشنایی با اثری دگرگون‌ساز و متفاوت در زمینه‌ی امور معنوی هستند.

با جولیا کامرون بیشتر آشنا شویم:

وی یکی از موفق‌ترین نویسندگان در زمینه‌ی خودیاری و امور معنوی است. از جولیا کامرون تا کنون ده‌ها عنوان کتاب گوناگون منتتشر شده که برخی از آنها (مثلاً کتاب راه هنرمند) رکورد فروش فوق‌العاده‌ای از خود به جا گذاشته‌اند. جالب است بدانید که جولیا خواهر جیمز کامرون، و همسر سابق مارتین اسکورسیزی، دو کارگردان مشهور سینمای هالیوود است. این نکته را نیز باید اضافه کنیم که جولیا کامرون، علاوه بر کتاب‌هایی با تم خودیاری، در زمینه‌ی داستان‌نویسی نیز آثاری به رشته‌ی تحریر درآورده است. در ادامه، مروری خواهیم داشت بر برخی از مهم‌ترین کتاب‌های او: «حق نوشتن، راه هنرمند، گام برداشتن در جهان، زندگی خلاق».

در بخشی از کتاب صوتی ایمان و اراده می‌شنویم:

در برنامه‌های دوازده گامی که اغلب اوقات اندیشه‌ی ایمان به قدرت برتر را به تازه‌واردان شکاک معرفی می‌کنند، گاهی می‌گویند قدرت برتر را صرفاً بایید در حسی از جهت‌گیری خوب و منظم یافت. این نیز ما را از نو به مفهوم حرکت در مسیری می‌رساند، که موج انگار می‌شکند. مسیر شنا کردن در جریان آب. این ما را به اندیشه‌ی جرّوبحث نکردن می‌رساند، و سعی در دیدن چیزی که شاید در جریان زندگی‌مان خوب باشد. آیا چیزی هست که ما ندیدیم و بعد مطرح می‌شود تا آن را از سر بگذرانیم؟

دوستی دارم که می‌گوید خدا ما را مثل جنگجویان بار می‌آورَد... چیزی در این اندیشه هست که می‌گوید خدا با ما و روی ما کار می‌کند. از ما خواسته می‌شود وقتی خدا گروه عضلات جدیدی را در ما پرورش می‌دهد، ذهنمان باز باشد. مثلاً عضلات صبرمان، یا عضلات تحمل‌مان...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۹ دقیقه
قسمت اول
۳۱ دقیقه
قسمت دوم
۳۲ دقیقه
قسمت سوم
۲۰ دقیقه
قسمت چهارم
۳۲ دقیقه
قسمت پنجم
۳۰ دقیقه
قسمت ششم
۳۰ دقیقه
قسمت هفتم
۳۷ دقیقه
قسمت هشتم
۳۰ دقیقه
قسمت نهم
۳۴ دقیقه
قسمت دهم
۳۱ دقیقه
قسمت یازدهم
۳۴ دقیقه
قسمت دوازدهم
۲۸ دقیقه
قسمت سیزدهم
۲۸ دقیقه
قسمت چهاردهم
۳۳ دقیقه
قسمت پانزدهم
۲۸ دقیقه
قسمت شانزدهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ایمان و اراده
نویسنده
مترجمسیمین موحد
گویندهسیمین موحد
ناشر چاپینشر پیکان
ناشر صوتی واوخوان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۸ ساعت و ۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۰۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی ایمان و اراده

Hamid Mahdian
۱۴۰۰/۵/۲۵
کتاب خوبیه و تاثیرگذار. گوینده میشد بهتر باشه اما در کل میشه از کتاب دریافت‌های خوبی داشت. تجربه اولم بود از این نویسنده و تجربه خوبی بود و برای یکبار واقعا ارزش داشت. مرسی
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ایمان و اراده

برای دریافت کتاب صوتی ایمان و اراده و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.