دانلود کتاب صوتی برد شما از رختکن آغاز می‌شود


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی برد شما از رختکن آغاز می‌شود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی برد شما از رختکن آغاز می‌شود

کتاب صوتی برد شما از رختکن آغاز می‌شود نوشته‌ی جان گوردون و مایک اسمیت، به مدیران و رهبران راهکارها و شیوه‌های مفیدی جهت خلق فرهنگی ایده‌آل، رهبری با ذهنیتی درست، ایجاد روابط محکم، اصلاح کارهای تیمی و دوری از اشتباهات ارائه می‌کند تا در هر نوع گروهی از کسب و کار به موفقیت دست یابند.

درباره‌ی کتاب صوتی برد شما از رختکن آغاز می‌شود:

مایک اسمیت سرمربی تیم درخشان آتلانتا فالکونز و جان گوردون مشاور و راهنمای تعداد زیادی از تیم‌های دانشگاهی و حرفه‌ای، در کتاب صوتی برد از رختکن آغاز می‌شود (You Win in the Locker Room First) علاوه بر ارائه تجربه‌های خود از مربی‌گری و رهبری، هفت اصل (هفت C) بسیار باارزش و مهم برای به دست آوردن موفقیت را به شما یاد می‌دهند که هر مدرسه، سازمان، شغل، کسب و کار و یا گروه‌های ورزشی می‌توانند برای بهتر شدن و دستیابی به درجات بالاتر موفقیت از آن‌ها بهره ببرند.

به احتمال زیاد شما بسیاری از تیم‌های خوب و قدرتمند را دیده‌اید که برای انجام کارهای مهم و گسترده و یا ایده‌های تازه دور هم جمع می‌شوند و همه منتظر این هستند تا کارشان را به بهترین نحو ممکن انجام دهند اما پس از مدتی گروه متلاشی می‌شود و اثری هم از آن همه انگیزه و استعداد باقی نمی‌ماند. چرا؟

زیرا تنها با تکیه بر استعداد‌ها و ایده‌های تازه و منحصر به فرد نمی‌توان به موفقیت دست یافت. قطعا تیمی می‌تواند ارتقا پیدا کند که استعدادهای برجسته را کشف نماید و از آن هم‌چون یک نهال مراقبت کند. تیمی که موجب سرخوردگی و نابودی توانایی‌ها می‌شود، هرگز به موفقیت نخواهد رسید.

در حال حاضر برای برخورداری از تیمی خوب به تجربیات و راهکارهایی نیاز است که جان گوردون و مایک اسمیت با ارائه تجربیات زندگی کاری و شخصی خودشان به شما می‌آموزند که برای برتری تیم خود گام به گام باید چه کارهایی را اعمال کنید تا بتوانید تیم خود را به بهترین نحو ممکن مدیریت نمایید.

اصلا مهم نیست تیم مدیریتی که دارید در چه دسته‌ای است، چه تیم ورزشی، کسب و کار، تیم مدرسه و یا...، داشته باشید، باید بدانید که رهبر موفق کسی است که به پیشرفت، آموزش و تشویق و ایجاد انگیزه در اعضای گروه خود اهمیت می‌دهد. اصولی که در این کتاب شرح داده شده نه تنها موجب موفقیت تیم‌تان می‌شود، بلکه چگونگی کار و عملکرد رهبران و ارتباط‌شان در سازمان را بهتر می‌کند.

نویسندگان این کتاب صوتی عقیده دارند که برای ایجاد تیمی قدرتمند باید از رختکن آغاز کنید. این اثر راهنمای کاربردی و مفیدی برای دستیابی به موفقیت خواهد بود.

جان گوردون را بیشتر بشناسیم:

جان گوردون مشاوری تجاری و نویسنده‌ای آمریکایی در حوزه‌ی مباحث رهبری، فرهنگ، فروش و کار تیمی است. آثار وی برای افراد بسیاری در سراسر دنیا الهام‌بخش محسوب می‌شود. شیوه‌های گوردون توسط تعداد زیادی از مربیان و کالج‌ها مورد تحقیق و بررسی قرار گرفته است. بسیاری از مخاطبان ایرانی، این نویسنده‌ی مشهور را با کتاب اتوبوس انرژی می‌شناسند.

جان مقطع کارشناسی خود را در دانشگاه کرنل و مقطع کارشناسی ارشد خود را دانشگاه اموری سپری کرده است و با شرکتی که دارد همواره می‌کوشد تا به دیگران در توسعه‌ی شغلی و فردی کمک کند.

مایک اسمیت را بیشتر بشناسیم:

مایک اسمیت (Mike Smith) در شغل مربی‌گری مشغول است و 32 سال دارد. او در طی فعالیت‌هایش با تیم بالتیمور ریونز موفق به دریافت جایزه سوپر باول شد. اما به عنوان یک مربی از تیم فالکنز اخراج شد و هم اکنون به خوبی دلایل برد و باختش را در شرایط مختلف زندگی می‌داند و تجربیاتش را در این کتاب در اختیار شما قرار می‌دهد.

جملات برگزیده‌ی کتاب صوتی برد شما از رختکن آغاز می‌شود:

- فرهنگ شما را «همه» می‌سازند. (مایک اسمیت)
- رهبری یعنی انتقال هدف، شوروشوق، خوش‌بینی و اعتقاد. (جان گوردون)
- زمانی که استعداد یک تیم نیست، تیم استعداد را مغلوب می‌کند. (جان گوردون)
- وقتی در ارتباطات خلائی وجود داشته باشد، منفی‌گرایی پرش می‌کند. آن خلأ را با ارتباطی عالی پر کنید. (جان گوردون)
- اگر ثابت‌قدم نیستید، اعتمادی که تیم به شما دارد را از دست خواهید داد. وقتی اعتماد را از دست بدهید، اتاق رختکن را از دست می‌دهید. (مایک اسمیت)

در بخشی از کتاب صوتی برد شما از رختکن آغاز می‌شود می‌شنویم:

تحقیقات مؤسسهٔ هارت‌مت نشان می‌دهد وقتی شما در قلب‌تان حسی داشته باشید، آن حس به تمام سلول‌های بدن‌تان منتقل و سپس از بدن‌تان خارج می‌شود و افرادی که تا حدود سه متر از شما فاصله دارند، می‌توانند احساس ارسال‌شده از قلب‌تان را حس کنند. معنیِ این حرف این است که شما هر روز احساسات‌تان را به تیم‌تان منتقل می‌کنید. شما انرژی مثبت یا انرژی منفی، بی‌علاقگی یا اشتیاق، سهل‌انگاری یا هدف‌تان را به آن‌ها می‌دهید؛ تحقیقاتِ دانشگاهِ هاروارد هم از این ایده پشتیبانی می‌کنند که احساسات شما واگیردارند و بر افرادی که اطراف‌تان حضور دارند تأثیر می‌گذارند. ممکن است تیم شما به احساسات بدتان مبتلا شوند، همان‌طوری که آنفولانزای خوکی همه‌گیر است؛ ازسوی دیگر، احساسات خوب‌تان را هم دریافت خواهند کرد.

این قاعده نه فقط در خصوص رهبرها، بلکه برای همه صادق است. هر عضوی از تیم شما در حالتی همه‌گیر قرار دارد و شما هر روز انرژیِ مثبت و منفی را باهم تقسیم می‌کنید. فرهنگ‌های خوب با انرژیِ همه‌گیرِ مثبت ساخته می‌شود و شما و تیم‌تان باید باهم در آن سهیم باشید. وقتی به اتاق رختکن یا به زمین بازی می‌روید، باید تصمیم بگیرید: آیا می‌خواهید برای تیم‌تان یک میکروب باشید یا دُز بالای ویتامین سی؟ آیا به تیم‌تان انرژی مثبت تزریق خواهید کرد یا یک خون‌آشامِ انرژی خواهید بود و زندگی را از بدن‌شان بیرون خواهید کشید؟

 ۵ ساعت و ۱۴ دقیقه، ۲۹۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۶۰۰۰ ت - 10.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴۷ دقیقه
فصل اول: فرهنگ
۳۲ دقیقه
فصل دوم: مسری
۲۰ دقیقه
فصل سوم: با ثبات
۳۴ دقیقه
فصل چهارم: ارتباط برقرار کنید
۳۲ دقیقه
فصل پنجم: بپیوندید
۴۲ دقیقه
فصل ششم: تعهد
۳۶ دقیقه
فصل هفتم: توجه
۳۸ دقیقه
فصل هشتم: فراتر از هفت سی - قسمت اول
۳۴ دقیقه
فصل هشتم - قسمت دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی برد شما از رختکن آغاز می‌شود

برای دانلود کتاب صوتی برد شما از رختکن آغاز می‌شود و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  برد شما از رختکن آغاز می‌شود

نظرات کتاب صوتی برد شما از رختکن آغاز می‌شود

Mohammad Sadegh Nazemi
۱۳۹۹/۷/۱۲
اصلا توصیه نمی‌کنم
متن بسیار نپخته و کلی گو
مشاهد همه نظرات (۱)
مهارت های رهبری، مدیریت سازمان، رهبری در سازمان، قیمت کتاب برد شما از رختکن آغاز می شود، خرید کتاب برد شما از رختکن آغاز می شود، معرفی کتاب برد شما از رختکن آغاز می شود، فایل صوتی کتاب برد شما از رختکن آغاز می شود، روش های مدیریتی، توانایی های مدیریتی، رهبری تیم، موفقیت شخصی، قیمت کتاب برد از رختکن آغاز می شود، خرید کتاب برد از رختکن آغاز می شود، معرفی کتاب برد از رختکن آغاز می شود، فایل صوتی کتاب برد از رختکن آغاز می شود، کتاب برد از رختکن آغاز می شود، کتاب صوتی برد از رختکن آغاز می شود، موفقیت شغلی، موفقیت در زندگی شخصی و کاری، موفقیت در کسب و کار، موفقیت در کار، راهنمای موفقیت، رسیدن به موفقیت، راه های موفقیت، روشهای موفقیت، راه و رسم زندگی، توانایی های رهبری، معیارهای یک رهبر خوب، ویژگی رهبر خوب، ویژگی های رهبر موفق، رهبری کارکنان، رهبری گروه، مهارت های مورد نیاز رهبری، اصول رهبری، اصول رهبری چیست، You win in the locker room first، کتاب راهنمای خلق تیمی برنده در کسب و کار ورزش و زندگی، کتاب صوتی راهنمای خلق تیمی برنده در کسب و کار ورزش و زندگی، Jon Gordon، Mike Smith