دانلود کتاب صوتی بزغاله و گرگ نادان


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بزغاله و گرگ نادان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بزغاله و گرگ نادان

کتاب صوتی بزغاله و گرگ نادان، اثر ازوپ دربردارنده‌ی 5 داستان‌ زیبا و آموزنده‌ است که با زبانی ساده، دل‌نشین و تخیلی آزاد برای کودکان گروه سنی «الف» و «ب» روایت می‌شود.

بزغاله‌ای با مادرش در یک گله زندگی می‌کرد. بزغاله کوچولو تازه شاخ‌هایش درآمده بود و فکر می‌کرد که می‌تواند مثل یک گاو از خودش مواظبت کند. یک روز نزدیک‌های غروب که گله از چراگاه به خانه برمی‌گشت هرچه مادرش او را صدا زد توجهی نکرد و وقتی گله رفت او تنها ماند. باد علف‌ها را تکان می‌داد و صدای ترسناکی درست می‌کرد و بزغاله خیلی می‌ترسید. همین‌طور که می‌دوید به بیشه‌ای رسید که در آن گرگی زندگی می‌کرد که بلد بود نیلبک بزند. بزغاله از ترس ایستاد و با ترس به گرگ گفت: آقا گرگه! می‌دانم که تو می‌خواهی من را بخوری! اما دلم می‌خواهد که قبل از آن برای من یک آهنگ بزنی تا من برقصم و هر چه می‌توانم شادی کنم! این کار را می‌کنی؟ گرگ....

آیا می‌دانید که چه اتفاقی برای بزغاله می‌افتد؟ برای دانستن عاقبت کار بزغاله و درس‌های زیبایی که این 5 داستان در پایان به ما انسان‌ها می‌دهد این کتاب صوتی را بشنوید.

ازوپ (Aesop) از اهالی تریس بوده که در اوایل قرن ششم پیش از میلاد به بردگی درآمده است. از آن پس در جزیره ساموس زندگی کرده و بنا به گفته برخی او با کوروش هخامنشی هم دوره بوده است. انبوهی از افسانه‌های گوناگون در‌باره شخصیت و زندگی او وجود دارد. او استعداد عجیبی در گفتن داستان داشته و به واسطه داستان‌هایش شهرت بسیار یافته و آزادی خود را نیز از همین راه به دست آورده است.

در قرن پنجم پیش از میلاد، ازوپ به دلیل اهانت به مردم دلفی، از بالای صخره‌ای به پایین انداخته و کشته شد. داستان‌های او به بیشتر زبان‌های دنیا ترجمه شده است. ناصرخسرو و مولوی نیز برخی از داستان‌های ازوپ را به شعر در آورده‌اند. همچنین بسیاری از داستان‌های او در ادبیات فارسی بازآفرینی شده است.

 ۲۹ دقیقه، ۱۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۵۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۶ دقیقه
بزغاله و گرگ نادان
۵ دقیقه
هیزم شکن راستگو
۴ دقیقه
قورباغه‌ها و گاو وحشی
۴ دقیقه
روباه و خوشه انگور
۷ دقیقه
پند با ارزش
۲ دقیقه
دیک داک

راهنمای دانلود کتاب صوتی بزغاله و گرگ نادان

برای دانلود کتاب صوتی بزغاله و گرگ نادان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بزغاله و گرگ نادان

نظرات کتاب صوتی بزغاله و گرگ نادان

آکبر احمدی
۱۳۹۹/۷/۱۰
کاربر گرامی، سلام
ای کاش توضیح بیشتر و کاملتری در باره اینکه چرا این کتاب نامناسب بوده می‌نوشتید تا ما نیز به نوبه خود برای اصلاح ان تلاش کنیم و بهتر بتوانیم به سرمایه اعتماد شما افتخار کنیم.
Somayeee Akbariii
۱۳۹۹/۷/۹
واقعا مزخرف بود😠😠😡حیف اعتماد ک آدم ب شما میکنه😠😠
مشاهد همه نظرات (۲)