دانلود کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد

کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد (میکروکتاب)، نوشته هنریت کلاوسر به شما می‌آموزد که چگونه با نوشتن، اولین گام برای دستیابی به آرزوهایتان را بردارید. همچنین می‌بینید که پس از انجام این کار راحت، چگونه معجزه‌ها در زندگی شما یکی پس از دیگری رخ می‌دهند.

میکروکتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد (Write it Down, Make it Happen: Knowing what You Want - and Getting It!) یکی از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز در سال 2001 بود و نیاز ضروری برای شماست تا با انجام تمرینات آسان آن، هر روز به آرزوهای مهم خود نزدیک‌تر شوید. نوشتن یک راهنمای آسان و مفید برای تبدیل کردن آرزوهای شما به حقیقت است. نوشتن باعث می‌شود خواسته‌های شما انجام شود، ارتباط انسان‌ها با اطرافیانشان بهتر شود، مشکلات‌شان حل شود و زخم‌های درونی و عاطفی‌شان بهبود یابد. شنیدن این میکروکتاب صوتی بدون شک ظرفیت‌ها و امکانات جدیدی در اختیار شما قرار می‌دهد و موجب می‌شود به ابزاری مفید برای خودشکوفایی فردی و غنی‌سازی زندگی‌تان برسید.

تجربه ثابت کرده انسان‌هایی که اهداف کتبی دارند از زندگی بهتری نسبت به دیگر انسان‌ها برخوردار هستند. اگر امور زندگی‌ شخصی خود را به دست بگیرید و آن‌ها را مدیریت کنید، می‌توانید به خواسته‌هایتان برسید. با نوشتن، رویدادها اتفاق می‌افتد، دکتر هنریت آن کلاوسر (Henriette Anne Klauser) در کتاب حاضر به شما نحوه‌ی انجام آن را می‌آموزد و توصیه می‌کند، بنویسید تا به آرزوها و هدف‌هایتان دست یابید.

شما در این میکروکتاب صوتی روایت‌هایی درمورد انسان‌های معمولی می‌شنوید که معجزات بزرگ و کوچکی در زندگی خود دیده‌اند، افرادی که نوشتن اهداف در زندگی‌شان تاثیر به سزایی داشته و آرزوهای آن‌ها را تبدیل به واقعیت کرده است.

هنریک کلاوسر را بیشتر بشناسیم:

هنریت کلاوسر (Henriette Anne Klauser) نویسنده‌ی کتاب مشهور نوشتن با دو نیمکره‌ی مغز و یکی از برترین نویسنده‌های زن آمریکایی است. او مدرک دکتری ادبیات انگلیسی خود را از دانشگاه فوردهام دریافت کرده است و در دانشگاه‌های کالیفرنیا، واشنگتن، سیاتل و لت‌بریج به تدریس می‌پردازد. او همچنین مدیر منابع نوشتاری است. او کارگاه‌های جذابی در زمینه‌ی غلبه بر استرس و اضطراب با استفاده از نگارش، خلاقیت و رابطه‌سازی برگزار می‌کند.

موسسه‌ها و شرکت‌های زیادی برای مشاوره به او مراجعه کرده‌اند و بسیاری از آن‌ها جزء شرکت‌های درخشان و موفق بوده‌اند. او در مراکز زیادی مانند دانشگاه‌ها و آژانس‌های دولتی صحبت کرده است. کلاسر نویسنده کتاب‌های برجسته و مشهوری است و هر ساله دورهمی‌ها، سمینارها و کلاس‌ها و کارگاه‌های بسیاری برای عموم در سراسر جهان برگزار می‌کند تا مردم به راحتی به آرزوهای خود دست یابند و این راه را برای همیشه ادامه دهند.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه‌گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه‌نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

در بخشی از میکروکتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد می‌شنویم:

تندنویسی، تکنیکی است که من در یکی از کتاب‌هایم آن را توضیح دادم. با این تکنیک شما فقط می‌نویسید و به هرگونه صدا و اعتراضی که در درون شماست، اهمیت نمی‌دهید و بی‌وقفه به نوشتن ادامه می‌دهید. هر چیزی که می‌نویسید باید حقیقت را بگویید. با این کار در قلب خود احساس خوبی پیدا می‌کنید. وقتی تندنویسی می‌کنید، پاداشی هم دریافت می‌کنید، پاداش شما نتیجه‌ تلاش بی‌وقفه‌ شماست و چیزی جز یک راه‌حل خوب برای نوشته‌ها و خواسته‌هایتان نیست. این کار، یعنی نوشتن تا رسیدن به راه‌حل. داستان نان می‌تواند یک نمونه‌ خوب از نوشتن تا رسیدن به راه‌حل باشد.

من دوستی به نام نان دارم که با هم در گروه کُر کلیسا آواز می‌خوانیم. ما متون هندی به نام بهاگاوادگیتا را هم مطالعه می‌کنیم. نان در یکی از این کلاس‌ها گفت که نوشتن برای او حکم مراقبه را دارد. یک موسسه‌ کارگزینی وجود داشت که نان در آن مشغول به کار بود، رئیسش بنا به دلایلی کار را ترک می‌کند و این باعث می‌شود بحرانی برای نان و همکارانش به وجود آید و کار آن‌ها زیر سوال برود. از آنجایی که بخش مهمی از حقوق او توسط رئیسش پرداخت می‌شد، ممکن بود به مشکل بزرگی برخورد کند. برای همین تحت حسابرسی شغلی قرار گرفت تا دقیقا میزان کار و مقدار حقوقش مشخص شود. حسابرسی شغلی، برای او ناراحت کننده بود زیرا باید برای ساعت‌هایی که کار کرده بود جواب پس می‌داد.

شوهرش دیوید به او پیشنهاد داد هر چیزی که اذیتش می‌کند را بنویسد، نان گفت من دیوانه‌وار شروع به نوشتن افکارم بدون هیچ سانسوری کردم. همینطور که نان نوشت و نوشت به ترس رسید و گفت که می‌ترسد کارش را بی‌ارزش جلوه دهند. او از انواع ترس‌ها و نگرانی‌های خود نوشت. نان با بیان ترس‌هایش به آرامش رسید. بعد شروع به نوشتن در مورد خدماتی که ارائه می‌دهد و حقوقی که از شرکت می‌گرفت، کرد. او مقدار حقوقش را هم در این دفترچه نوشت. با کمال تعجب نوشته‌هایش تبدیل به واقعیت شدند و آن‌ها با همان حقوقی که نان اعلام کرده بود، موافقت کردند.

وقتی که در بن‌بستی سخت و ناراحت کننده قرار می‌گیرید، کاغذ و قلم شما را نجات می‌دهد. نترسید و فقط بنویسید، اجازه دهید ترس‌های شما بیرون آمده و خود را آشکار کنند. درست آنجایی که فکر می‌کنید چیزی وجود ندارد، می‌توانید به بهترین راه‌حل‌ها برسید. نوشتن به شما کمک می‌کند تا ابرهای تیره را کنار بزنید و بتوانید یک روز آفتابی را ببینید. این قدرت نوشتن است.

 ۱ ساعت و ۵۱ دقیقه، ۹۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۲ دقیقه
درباره کتاب
۲ دقیقه
درباره نویسنده
۳ دقیقه
مقدمه
۲۹ دقیقه
فصل اول: بنویس تا اتفاق بیفتد
۲۴ دقیقه
فصل دوم: پرداختن به ترس‌ها و احساسات
۱۵ دقیقه
فصل سوم: تغییر دادن محیط خود
۱۸ دقیقه
فصل چهارم: تشکیل یک گروه
۱۴ دقیقه
فصل پنجم: ایجاد یک مراسم آیینی
۲ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

راهنمای دانلود کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد

برای دانلود کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بنویس تا اتفاق بیفتد
saeid bahrami
۱۳۹۸/۱۲/۹
ارزش گوش کردن داره. بسیار مفید
شهلا نامی
۱۳۹۹/۳/۱۸
نزدیک به یکساله هر روز مینویسم تا اتفاق بیفته، و اتفاق هم می‌افته 😊
asiyeh morshedi
۱۳۹۹/۱/۲۶
واقعا کتاب خوبیه البته اگه به روش‌هایی که گفته عمل کنید. خوندن به تنهایی تاثیری نداره باید عمل شه.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۸)
قانون جذب، میکروبوک، میکروکتاب، موفقیت در زندگی، قانون موفقیت، کتاب بنویس تا اتفاق بیافتد، دانلود فایل صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد، دانلود صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد، بهترین ترجمه کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد، دانلود کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد هنریت کلاوسر، بنویس تا اتفاق بیفتد mp3، مثبت اندیشی، نگرش مثبت، رسیدن به خواسته ها، تغییر در خود، رسیدن به هدف، قانون نیروی جاذبه، قدرت درون، هدف داشتن، خودسازی، تغییر خود، تغییر زندگی، تغییر رفتار، نامه نگاری، برقراری ارتباط با دیگران، بهبود ارتباطات، ارتباط موثر با دیگران، بهبود روابط اجتماعی، تقویت مهارت های ارتباطی، ارتباط بین اشخاص، مهارت ارتباط موثر، مهارت های اجتماعی، ارتباطات انسانی، موفقیت در زندگی شخصی و کاری، پرفروش ترین نیویورک تایمز، کتاب پرفروش، قلبت را روی کاغذ بیاور، راهکارهایی برای وصل بودن در جهانی به هم ریخته، هنریت آن کلاوسر، آن کلاوسر، هنریت آن کلاوزر، knowing what you want and getting it، Write it down make it happen