دانلود کتاب صوتی به چی علاقه داری؟


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی به چی علاقه داری؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی به چی علاقه داری؟

کتاب صوتی به چی علاقه داری؟ نوشته‌ی مایکل ج. بک، استانیس ماروسک بک و سیینا بک، به شما راهکارهایی ارائه می‌دهد تا به شناخت بهتری از همسر یا شریک زندگی خود برسید.

کتاب صوتی به چی علاقه داری؟ (Questions for couples) به شما از طریق پرسش و پاسخ درباره‌ی موضوعاتی مانند تجربیات زندگی، خاطرات، اهداف و تمایلات و همچنین بررسی روابط و جنبه‌های مختلف آن کمک می‌کند تا بتوانید روابط خود را با همسرتان بهبود ببخشید.

دوست دارید چه چیزهای بیشتری در مورد همسر خود بدانید؟ آیا تا به حال در مورد اولین باری که همسرتان شخصی را بوسیده و یا رابطه‌ی او با مادرش، فکر کرده‌اید؟ آیا مایل هستید طرف مقابلتان سؤالاتی در مورد گذشته، هدف‌ها و افکاری که ذهن شما را به خود مشغول کرده، بپرسد؟ برایتان تعجب‌آور نیست که چرا همسرتان دیگر از شما سؤالی نمی‌کند؟ آخرین باری که یک خواب، خاطره یا یکی از آرزوهایتان را با یکدیگر در میان گذاشتید چه زمانی بوده است؟ آیا دوست دارید که همسرتان در مورد گذشته‌ی شما پرس‌و‌جو کند؟ مطمئناً سؤالاتی از این قبیل در فکر شما وجود دارند و اکنون وقت پرسیدن آن‌ها فرا رسیده است. با شنیدن این اثر و عمل کردن به راهکارهای آن می‌توانید به شریک زندگی‌تان نسبت به گذشته نزدیک‌تر شوید.

سؤالات این کتاب را استانیس ماروسک بک (Stanis Marusak Beck)، مایکل ج. بک (Michael j. Beck) و سیینا بک (Seana Beck)، دقیقاً براساس مبحث‌هایی طرح کرده‌اند که در جلسات روانشناسی، از مراجعین خود پرسیده‌اند. از آن‌ها می‌خواهند تا به آرزوها، اهداف، تجربیات زندگی و تأثیرات‌شان، احساسات درونی‌شان، آرمان‌ها، خاطرات گذشته و احساسات خود درباره‌ی روابطشان با دیگران فکر کنند. این موضوعات معرفی کننده‌ی شرایط و افکاری هستند که اکثر مردم نمی‌توانند در طول یک روز عادی به آن‌ها فکر نکنند. تلفیق این مسائل به شما کمک خواهد کرد تا به شناخت کامل‌تری از شریک زندگی‌تان برسید.

در این اثر گاهی در پاسخگویی به سؤالاتی که مشکل هستند و نامناسب به نظر می‌رسند و یا بیش از اندازه شخصی هستند، بپرهیزید. مطمئناً به جواب‌هایی خواهید رسید که نه می‌توان گفت درست هستند و نه قاطعانه می‌توان گفت اشتباه هستند. شما می‌توانید چندین سؤال را بررسی یا برای مدتی طولانی روی یک سؤال تمرکز کنید. یگانه شرط برای استفاده از کتاب حاضر این است که باید از مطرح کردن سؤالاتی که خودتان تمایلی به پاسخ دادن به آن‌ها ندارید، دوری کنید. برای ساختن یک جو صمیمی و راحت، هرگز نباید یکی از طرفین احساس کند که مجبور هستند بیشتر از دیگری در مورد خودشان اطلاعات بدهند و صحبت کنند.

در بخشی از کتاب صوتی به چی علاقه داری؟ می‌شنویم:

بزرگ‌ترین نقطه‌ضعف شما کدام است؟ چه عاملی باعث بروز این نقطه ضعف در شما می‌شود؟
به نظر شما چه چیزی به زندگی ارزش می‌دهد؟
آیا تا به حال برای رسیدن به خواسته‌ای، قانون‌شکنی کرده‌اید؟ آیا آن خواسته ارزش این کار را داشته است؟
نظر شما درباره‌ی قمار کردن چیست؟ اگر در قمارخانه‌ای باشید، اجازه‌ی خرج کردن چه مقدار پول را به خود خواهید داد؟
دوست دارید بعد از مرگ چه چیزی از شما به جا بماند؟ آیا موفقیت‌های خاصی داشته‌اید که بخواهید بعد از خود راز رسیدن به آن‌ها را در اختیار دیگران بگذارید؟ امیدوار هستید که بعد از مرگ، مردم شما را به چه چیزی یاد کنند؟
آیا در برنامه‌ی روزانه‌ی خود آیین‌های مذهبی خاصی را دنبال می‌کنید؟ آیا علاقه‌ای به زیاد‌تر کردن این آیین‌ها در زندگی روزمره‌ی خود دارید؟
نظرتان درباره‌ی رقصیدن چیست، آیا به آن علاقه دارید؟ آیا زمان و شرایط در تصمیم‌گیری شما برای انجام دادن یا انجام ندادن این کار مؤثر است؟ مثلاً در چه شرایطی اصلاً نمی‌رقصید؟ آیا در مراسم عروسی یا جمع خاصی مثل مهمانی می‌رقصید؟
به چه قسمتی از یک روز کاری عادی، بیشتر از همه علاقه دارید؟

 ۱ ساعت و ۲۵ دقیقه، ۸۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
شناسنامه
۱ دقیقه
متن پشت جلد
۷ دقیقه
مقدمه
۱۲ دقیقه
رابطه‌ی ما
۱۱ دقیقه
روابط با دیگران
۱۰ دقیقه
عواطف و آرزوها
۱۲ دقیقه
اهداف و تمایلات
۱۶ دقیقه
تجربیات زندگی و باورها
۱۱ دقیقه
خاطرات
۳ دقیقه
درباره‌ی نویسندگان

راهنمای دانلود کتاب صوتی به چی علاقه داری؟

برای دانلود کتاب صوتی به چی علاقه داری؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  به چی علاقه داری؟

نظرات کتاب صوتی به چی علاقه داری؟

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.